♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#16
21-12-2015, 14:19
Prawa autorskie: ~Malaika4

Nie no, co do piosenek się nie czepiam, bo je można zawsze przewinąć ;D Ale mnie to zdziwiło, że było ich tak dużo ;o Ogólnie fajnie, że ludzie wysyłają te pozdrowienia i piosenki :D Tylko tak zauważyłam, że było ich znacznie więcej, niż w poprzednich audycjach.

Oooo i Anubis dobrze prawi, w pewnych momentach zapominałam, że tam jest jeszcze Kah XD Szkoda, że nie było jej więcej, ale było fajnie, że w ogóle była ;D
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#17
21-12-2015, 14:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No właśnie, piosenki można łatwo przewijac, więc to chyba nie taki problem. :'D

Tak to jest, jak się zbierze dwójka ekstrawertykow i introwertyk... Tak jak mówi Fuko, !mnie się zdaje, że Kah mówiła ile chciała.

Co do dzingla, to moze rzeczywiście, ale to już kwestia Sadisma, czy zechce go trochę poprawić.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#18
21-12-2015, 14:45
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Za dużo. Za długo. Tyle w temacie.

Przyjemnie się Was słuchało, to fakt, ale odnoszę wrażenie, że audycja skupiała się głównie na wątku Ines-wielbiciele, a postacie Kahawiana to był tylko przerywnik. A Kahawian jest osobą, która dużo słucha i analizuje, a niewiele mówi, więc nawet za bardzo nie starała się Wam przerywać. Nie mówię, że morda w kubeł i nic nie mów, bo nie zmieścimy się w czasie, ale gdy widzicie, że jakiś temat za mocno wyskakuje i za często się powtarza, może spróbować przenosić rozmowę na inne tory.

Uwaga techniczna, która jest pierdołą, ale w moim mniemaniu dość istotną, jeśli zależy Wam na pewnym profesjonaliźmie. To jest pierwsze parę sekund, które słyszysz i mimowolnie zaczynasz sobie wyrabiać opinię. Chodzi o jingel na samym początku audycji. Są różne co audycję, z zupełnie różnych stron (był Beny Hill, chyba było Let it go - co ma jedno do drugiego?). Ta początkowa nutka jest ważna, gdy ją słyszysz, kojarzy Ci się z daną audycją. Słucham radia dość sporo i nie pamiętam, co jest o której godzinie, ale słysząc sam jingel wiem, że teraz będą się kłócić, bo dyskusja polityczna, a tamten jingel znaczy, że będzie lista przebojów.
Zrobić jeden, stały i puszczać co audycję. Może być to po prostu odpowiednio przycięty kawałek utworu (chociażby soundtrack z Króla Lwa), ale niech będzie stały.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#19
21-12-2015, 14:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wybacz, rzeczywiście ten wątek mocno nas wciągnął, może zbyt mocno, i wydłużył audycję. Przepraszam, jeśli was to meczylo. ^^'

Też ostatnio myślałam o ujednoliceniu tego początkowego dzingla. Wycięcie kawałka soundtracku to nie problem, bo na nagrywanie czegoś własnego nie czuje się na siłach, chyba że Sadism coś wymysli.
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#20
21-12-2015, 15:01
Prawa autorskie: ~Malaika4

Szczerze mówiąc to mi się podobało właśnie to, że w każdej audycji był inny ten początkowy dżingiel. Tym bardziej mi się podobało to, że odnosiły się do jakiś wydarzeń bieżących, jak np. teraz ten Star Wars czy ostatnio Powrót do Przyszłości. Ale to tylko moja opinia, jak zrobicie, tak będzie dobrze ^^
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#21
21-12-2015, 15:08
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Moge pokombinować, czemu nie./ Jednolity jingniel to dobry pomysł.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

#22
22-12-2015, 16:17
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Ja też się bawiłam świetnie, aczkolwiek stres zrobił swoje xDD

Miło mi, że dało się przesłuchać części, w których zabierałam głos. Fakt, jak już zauważyliście, gaduła ze mnie niespecjalna... cieszę się więc, że udało mi się dokładnie wyjaśnić co i jak w sprawie Kahawiana (głównie.)

Anubis, jeżeli czas się znajdzie... kto wie. Może. :)

Fuko, tak jak wspominałam, Kahawian to postać której działanie zależy od wielu czynników. Jeśli wiedziałby, że nie grozi im nic złego i wszystko może pozostawić w łapach córki i drugiego władcy, poszedłby za nią. Z resztą był nawet podobnego typu wątek, gdy Kalani wróciła drugi raz na tereny Zachodu po ucieczce od Jurigo. Rudy został, Kal wróciła. Odpowiedź nie może być jednoznaczna.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#23
23-12-2015, 03:44
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Mi się jak zwykle bardzo podobało. Fajnie się słuchało i w ogóle. Piosenki też były ok (może poza wyjątkiem jednej piosenki, której nie było XD - Fel wie, o co chodzi). W szczególności ostatnia piosenka mi się podobała.

Taki jeden szczegół zwrócił moją uwagę. Sadiś oburza się o nazywanie BJ stadem, a w temacie o opisie i rekrutacji można przeczytać
Cytat:Wpływ na decyzje ma też zdanie pozostałych członków stada. [...]
Przyjmowani są tylko tacy, którzy nie będą ciążyć stadu, jednak możliwości przysłużenia jest bardzo wiele.

Czyli stado czy nie stado ;P?
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#24
23-12-2015, 04:50
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

O takiego Isa nic nie robiłem!

No Sadi, tłumacz się :v
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#25
23-12-2015, 09:33
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Agh.... Paniiii Jadziuuuu ... no, jak pani te dokumenty wypełnia? No jak?

xD

Poprawie to. Młody byłem, niedoświadczony :D
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#26
23-12-2015, 11:52
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Is, o piosenkach już rozmawialiśmy. Mogę Cię jeszcze publicznie przeprosić jak chcesz. ^^'

Sadi, ach, te błędy młodości!
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#27
23-12-2015, 14:23
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Audycja dobra, tylko faktycznie momentami za dużo było o tym romansie a za mało o gościu.

Zapewne to z założenia, że tu są same stada (nie ma sekt, stowarzyszeń i innych partii) i jakoś tak powielił.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#28
23-12-2015, 17:39
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Machafuko napisał(a):O takiego Isa nic nie robiłem!

Ale że co ja D:?
Felija napisał(a):Is, o piosenkach już rozmawialiśmy. Mogę Cię jeszcze publicznie przeprosić jak chcesz. ^^'

Bez przesady, żartuję przecież :).

Odnośnie tego stada, to też się nie czepiam jbc ;P.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#29
11-07-2016, 14:21
Prawa autorskie: Ssak

Nie wiem, co jest nie tak, ale u mnie nic nie słychać :(
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Aksu
Konto zawieszone

Gatunek:Karakal Płeć:Samiec Wiek:2 i pół Znamiona:1/4 Liczba postów:64 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 15

#30
11-07-2016, 14:45

To na pewno nie jest kwestia audycji... sprawdź po prostu kable albo czy nie masz nic wyciszonego.
Oficjalny listonosz, karakal.
[Obrazek: sketch_loading.gif]
Dobre pomarańczowe


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości