♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#31
02-01-2016, 19:58
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Ło kurde! ⋛⋋( oΘ0)⋌⋚

Zachwycona jestem.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#32
02-01-2016, 20:03
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

No to sie cieszę, tym bardziej że grubo po terminie :Dc
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#33
02-01-2016, 20:10
Prawa autorskie: ~Malaika4

W końcu mam chwilę by napisać jakiegoś porządniejszego posta.

Dziękuję bardzo wszystkim za arty, byłam wniebowzięta, kiedy je zobaczyłam i nie mogłam się ich doczekać <3

Kah, ten Shaka jest boski. Uwielbiam jego minę, oko i to, jak pocieniowałaś grzywę. Niebawem wyląduje na moim avatarze, jak tylko uda mi się dobrać do niego odpowiednie tło, dzięki wielkie za niego <3

Dzięki Amani za Maoni, uwielbiam jej uszka i widzę, że jest tam też ledwo widoczne, ale jest cieniowanie :D

Venety, rozumiem i nie ma sprawy ^^' A te chibi są przegenialne, szczególnie Inn o,o Jeśli by była możliwość, abym je dostała bez tła to z chęcią bym sobie powstawiała do podpisów, bo serio cudne są <3

I jeszcze Rag, omatkoweś ten Soren jest taki przegenialny, że nie mogłam od niego odwrócić wzroku o,o Tym bardziej, że się kompletnie nie spodziewałam, że dostanę cokolwiek w zastępstwie. Dzięki Ci wielkie, uwielbiam go! <3 W szczególności podoba mi się grzywa, bo miałam wątpliwości co do tego czy w ogóle robić ją rudą, bo strasznie śmiesznie wtedy wyglądał, a ty tutaj tak zrobiłaś tę grzywę, że jest ruda i wygląda genialnie :D

A w ogóle to wszystkie prace są cudne, myślę, że ten rok był dobry jeśli chodzi o SS ^^
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#34
03-01-2016, 10:50
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ej.. a co z moim prezentem :'I ?
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#35
03-01-2016, 12:18
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Będzie po czasie, wybacz. Ale pamiętamy o Tobie, na pewno dostaniesz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości