♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#16
09-03-2016, 17:34
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Niestety nie jadę przez Leszno. Najprawdopodobniej pojadę drogą nr 11 ;p
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#17
09-03-2016, 20:30
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

A phi xp

zreszta ty to w piatek? ja to w sobote.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#18
11-03-2016, 17:56
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Mnie można łapać na miejscu od piątku, pewnie dojadę możliwie wcześnie. Dzisiaj/jutro będziemy się brali do kupowania biletów na pociąg to dam znać - na pewno będę ze sporą grupą, ale polecam się, można mnie w losowych momentach od nich odciągnąć i iść gdzieś pogadać czy coś.

A, i propozycja: niech przynajmniej część osób które chcą się zebrać na jakieś spotkanie grupowe powymienia się numerami. O ładowanie telefonu na pyrkonie jest ciężko, więc:
a) weźcie przedłużacz jeśli możecie, inaczej będziecie się bić o kontakty
b) dobrze by było zapisać sobie gdzieś te numery i ewentualnie pytać ludzi czy możecie pożyczyć telefon.
Targi są wielkie, nie jest tak łatwo się znaleźć. Znacznie łatwiej na siebie wpaść przypadkiem, jak się akurat nikogo nie szuka XD

(Plus: jeśli śpicie na terenie konwentu to polecam jakieś koce i inne takie, oprócz śpiwora. Hala przeznaczona do spania jest otwarta do późna, nie jestem nawet pewna czy wejście nie jest otwarte przez całą noc, a w połowie kwietnia to może oznaczać, że będzie dosyć zimno)
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#19
12-03-2016, 18:01
Prawa autorskie: malaika4//

huhu
Czyli jest kogo łapać, przyjęte, z czego dość miło byłoby ustalić w który dzień konwentu chcecie się spotkać, ja w prawdzie w raz ze swoją grupą będziemy przez trzy dni z czego już mamy zarezerwowane pokoje w pobliskim hotelu (również niestety mam mało przyjemne doświadczenie z nocowaniem na konwentach z czego nie spanie przez całą noc a później próba egzystencji na kolejny dzień kończy się śmiercią umysłu przed 22 a to zle xp . Za stara się robie na to xp )
Nu ale , licze na owocne rysunkowe łowy XD duhuhu
a i, ja będę mieć cospley- biało niebieska suknia, białe kłaki XD , kilka bzdetów na głowie ..o takiego pokemona szukać jak coś XD
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#20
12-03-2016, 21:18
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

W sumie przydałoby się wybrać konkretny dzień/godzinę ale ciężko co by nie przegapić jakichś atrakcji ;P Póki co wiem że na 100% idę na maskaradę a później zostanę na gali w sali ziemi (o ile na czas zaklepię sobie miejsce, jeszcze zapisy są zamknięte ;.;)
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#21
12-03-2016, 21:35
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Nie straszcie, jak mi zostaje do spanka właśnie konwent. ;_; Ale wstaję wcześnie rano w piątek, to łatwo będzie zasnąć. A dalej jakoś pójdzie, I hope so.
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#22
12-03-2016, 21:48
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Cyń, nie ma co się bać! Na konwencie cały dzień się biega z jednego miejsca w drugie, więc na pewno nie będziemy mieli problemu z zaśnięciem. Hala na konwencie jest wielka, do tego stopnia że niektórzy przywiązują do swoich rzeczy baloniki z helem czy inne znaki rozpoznawcze, bo tyle tam tego leży. Ogólnie zostawianie tam toreb nie jest raczej niebezpieczne - nie znam chyba nikogo, kogo okradli na konwencie. Ale wszystko co ważne lepiej jednak nosić przy sobie, mówię tu raczej o zostawieniu torby z ciuchami, rozłożonego śpiwora i innych takich.
Tak jak pisałam, weź coś poza śpiworem, bo może być chłodno. Najlepiej podłożyć coś dodatkowo pod spód, bo to jednak hala a nie budynek mieszkalny i podłoga będzie zimna. W razie czego zawsze można tak położyć kurtkę i będzie raczej ok!

Najgorsze w spaniu w sleep roomie jest chyba to, ile tam się zbiera śmieci. Każdy odkłada swoje obok swoich rzeczy i mówi sobie "wyrzucę później", a potem one migrują i trzeciego dnia rano znajdujesz w swoich rzeczach czyjąś siatkę po kanapkach albo coś podobnego. Ogólnie jest bałagan i chaos, ale nie ma się tam czego bać.

Jeśli chodzi o prysznice, to polecam bardziej wieczorem niż rano - tam się aż roi od cosplayerek, więc trzeba się będzie przedzierać przez zapchane nimi łazienki. A, i dobrze mieć ze sobą jakieś chusteczki albo po prostu papier toaletowy - w zeszłym roku to nie był aż taki problem, ale jednak lepiej mieć niż nie mieć XD

Plus tak jak pisałam wcześniej, przedłużacz. Nie wiem czy będzie z tym tak jak w zeszłym roku, ale wtedy kontakty były głównie przy wejściach do łazienek w sleep roomie, więc ludzie się bili o prąd. Ja z nimi negocjowałam i przychodziłam z przedłużaczem - i jakoś to działało. A, i polecam nosić ze sobą ładowarkę do telefonu i patrzeć po salach/aulach/gdzie tam będziecie siedzieć, czy nie ma wolnych kontaktów.

Przeżyjemy wszyscy, nie ma co się bać :3

Edit: A, i jak mnie znajdziecie rano, to się polecam jako towarzystwo do porannej kawy. Ja zawsze biorę czajnik, kolega zawsze bierze kawę i cukier. Jesteśmy bardzo mili, pozdrawiam i polecam :>
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#23
13-03-2016, 01:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No dobra, to tak: ja wraz z Cynką, Nitem i Lauem zajeżdżam do Poznania w piątek na 19.30 i wracam w niedzielę o 14.30, z tym że nocowanie zostało mi załatwione przez Laua. Ja źle znoszę spanie na konwentach, dwa razy spałam na Falkonie (sala gimnastyczna, a za drugim razem korytarz) i raz na mały konwencie w Zamościu (sala lekcyjna) i o ile na małym było całkiem okej, to na Falkonie... No nie, ja przesypiała 1/3 tego czasu, który przeleżałam. No nie ma ochoty na spanie na konwencie, źle to znoszę, wybaczcie.

Co jeszcze powiem: myślę o konkursie disneyowskim w sobotę a poza tym nie mam żadnych planów na jakieś szczególne punkty programu. I tak w moim przypadku to się kończy tak, że pójdę na jeden albo i nie, a cały czas spędzam na planszówkach, targach i szukaniu siebie nawzajem ze znajomymi, więęęc generalnie jestem dostępna.

A i ja mam numer do prawie każdej osoby z forum i okolic, która wybiera się na Pyrkon, więc jakby ktoś kogoś szukał coś to do mnie. xD

Aha, no i skoro tylu nas tam będzie, to wezmę forumowe karty i notesik. :)
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#24
13-03-2016, 15:00
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Sheloth to ja mleko wynajdę, w tych takich malutkich... pojemniczkach? XD Zbrakło mi słowa ;p Na kawkę poranną się piszę! A spać jeśli nie u kuzyna to mogę zawsze w aucie :D Jedna osoba jeszcze się chyba zmieści po rozłożeniu foteli xD
A i Felka, wyślij mi sygnał, a najlepiej esa bo mi wszystkie kontakty pousuwało xD
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#25
04-04-2016, 14:52
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie sądzę żebyśmy znaleźli się wszyscy od razu w piątek rano, ale ja, Durga i dziewięcioosobowe stado naszych znajomych wysiadamy w Poznaniu o jakiejś 11:30. Wejście na konwent jest od 10, atrakcje ruszają o 12, więc pewnie już i tak spora część sleepa będzie zajęta ;_;

Jakby wszystkie telefony nam padły, to narysuję sobie Szelota na czole i będę biegać po całym konwencie, może was znajdę XD
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#26
04-04-2016, 15:09
Prawa autorskie: malaika4//

Sheloth, z tego co mi wiadomo w programie jest ogólne spotkanie i z osobami z Devianta, gdzie spokojnie można się ze wszystkimi odnaleźć XD
jest to sobota , godzina 14:30, gdzie : Warsztatowa 1
Także jeśli ogólnie nie uda się złapać, można i tam XD
Ja w ten dzien będę latać z Mal na koszulce XD z ogryzkiem na plecach xD
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#27
04-04-2016, 15:12
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

A w który to będzie dzień?
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#28
04-04-2016, 16:28
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

A może się jakoś sami umówimy? Na devmeecie będzie sporo ludzi.
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#29
04-04-2016, 16:59
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Fel, Ty akurat masz chyba najłatwiej jeśli chodzi o szukanie ludzi. Masz numery do ponad połowy forum i nie chcesz spać na konwencie, więc będziesz mieć codziennie działający telefon, a inni będą bić się w sleeproomie o kontakt. Znajdziemy się jakoś :3

Jedyny moment kiedy będę nie do złapania na 100% to sobota rano, bo mam w planie jakieś trzy rzeczy i wszystkie na siebie nachodzą. Poza tym możemy się umawiać, bo resztę planu pewnie będę robić na bieżąco - moje konwentowanie sprowadza się do sprawdzania programu tuż przed konwentem, potem i tak zapominam co jest kiedy i sprawdzam na zasadzie "hmm, ciekawe czy coś się teraz dzieje... o, zaczęło się 10 minut temu, to ja, ten, no, popatrzę na stoiska w tej wielkiej hali i sprawdzę jeszcze raz za godzinę" XD
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#30
04-04-2016, 16:59
Prawa autorskie: malaika4//

Sobota czyli drugi ^^"
i cóż Vei, to zawsze jest jakaś alternatywa, gdyby się np okazało że kogoś gdzieś wywiało. Nie ważne ile będzie tam osób i tak powstaną grupki, gdzie wszelkie zainteresowanie rozniesie się po poszczególnych osobach, dlatego tutaj liczyłam prędzej jako punkt odniesienia. Nie zmienia to faktu ze i ludzi z DA chętnie zmoleszcze XD
Tyle okazji do powiększenia swojej kolekcji.duhuhu *zaciera rączki* nie można jej zmarnować XD
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości