♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Sköll
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samica Wiek:Podrostek( ok. 1 rok) Liczba postów:57 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 52
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

12-06-2017, 22:43
Prawa autorskie: Koseki/Xylax

Ost dla Kiburiego, bo nie jestem stara :v
[Obrazek: 592.png]
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

12-06-2017, 22:45
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Ost za negowanie prawdy :v Jesteś starom kupom i nic tego nie zmieni lDDDDDD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2017, 22:46 przez Kiburi.)
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

12-06-2017, 22:47
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

zaraz dostaniecie osty za offtop :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Shujaa
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:87 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 10

12-06-2017, 22:52
Prawa autorskie: Lioden/Disney/Koseki

Dopsiem, przepraszam pani admion :'v ale zamknęliście mi SB i jak mam sie z Shunową podroczyć :I
Oddajcie sb i dawajcie juz lepiej te osty bo nwm, straszycie nimi jak PIS powrotem komuny
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

12-06-2017, 22:54
Prawa autorskie: Bjorn

Przepraszam bardzo od kiedy aktywne udzielanie sie jest karane? Obrazilam kogos? Doprowadzilam do szalu? Niecheci? Poki co to tylko probowalam jakos pomoc czy grac aktywne a w zamian słyszę tylko od Kami czy kogos z jej znajomych takie teksty. 
Nie złamałam regulaminu, nie wszczęłam klotni, nie odzywalam sie poki nie zaczęły sie jaja z Satau. 
No tak po co admini jak tu sami dorosli, zdejmijcie se rangi jak was nie potrzeba, co to za podejscie.
A przepraszam bardzo, to ja nie wiedziałam że to styl bycia. To sami zapomnialam ci powiedzieć ze ja tez jestem irytujaca mam ciezki charakter, takze spoko, nie dawaj mi ostow pozwalaj na wszystko bo mam styl bycia. 
No lol. To jakby te laski z tv co pobily inna powiedzialy ej mam taki styl. Agresja, wyzwiska, presja na inna osobe jest tym samym, nie powinno się tego ignorowac.
Takzee dziekuje za uwage, widac ciezko tu komuś przyjąć krytyke, wywnioskowac cokolwiek. Ostatni raz na wasza prosbe pisze cos w temacie, czy to skargi czy pomysły skoro pozniej wychodzi ze ze mnie idiota i powinnam sie zamknac. Hipokrtryzm level hard.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

12-06-2017, 23:03
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

(12-06-2017, 22:54)Kaiser napisał(a): A przepraszam bardzo, to ja nie wiedziałam że to styl bycia. To sami zapomnialam ci powiedzieć ze ja tez jestem irytujaca mam ciezki charakter, takze spoko, nie dawaj mi ostow pozwalaj na wszystko bo mam styl bycia. 
Serio, tak ciężko zignorować? Kaiser, Ty wkurzasz i irytujesz z połowę forum przynajmniej samym swoim byciem, gdybym mogła, to osobiście bym Ci wlepiła osta, od samej siebie, a wiem, że podpisałaby się pod tym masa osób. Ale... Czy tędy droga? Wydaje mi się, że nie. Kurdę, tak podkreślacie, że jesteśmy dorośli, to bądźmy, żyjcie i dajcie żyć innym.

Dziękuję.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

12-06-2017, 23:03
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Nie ma innej mozliwosci wylaczenia danym userom sb zamiast karac cale forum?
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

12-06-2017, 23:06
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Jest, wyłączenie sb dla pojedynczych jednostek.
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

12-06-2017, 23:06
Prawa autorskie: Dirke

Jest bo mi dali tak na dwa dni xp

i zamiast straszyć to może dajcie te osty? Bo ciągle tylko straszycie a czynów brak.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

12-06-2017, 23:09
Prawa autorskie: Bjorn

Poprosze polowe forum w takim razie o wypowiedź czym tak irytuje. Bo poki co to wasze puste slowa. Do mnie jakos nigdy nic nie doszło.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

12-06-2017, 23:21
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Skoro jest taka mozliwosc to czemu tego nie stosujecie jesli zbyt mocno drocza sie pojedyncze jednostki? Rozumiem gdyby w afere bylo wmieszane pol forum to wylaczenie sb jest adekwatne. Ale teraz to wyglada tak "patrzcie panstwo jak wasze kolezanki was udupily ze pisac nie mozecie" to jawne przekierowywanie nienawisci :v
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

12-06-2017, 23:25
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

Jestem za indywidualnymi karami :v i obiecuje nie grzebać w proxy :'B sob chociaż szczerze wole osta, wyłączenie SB guzik daje
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

12-06-2017, 23:26
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Sb zostanie włączone jutro o godzinie 5. Teraz już chyba wszyscy poszli spać, a ja też się zwijam, jestem mocno senna.

A co do Kaiser, wypowiem się, ale jutro. ;)
EDIT: Albo i nie, jest tak spokojnie, wolę to utrzymać, dzięki. ;P
Banjo
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:62 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 91
Siła: 60
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

21-06-2017, 14:38
Prawa autorskie: Vari rysunek, ja obróbka ;)

Skarga leci! Mimo że cały czas mówi się, że MG jest dość, że nie potrzeba więcej itp itd polowania idą wolno albo są zakładane strasznie późno względem zgłoszenia, akcje specjalne też się wloką. Ja rozumiem że nie każdy ma czas na codzienne odpisy. No ale jest jakaś granica. Albo ktoś odpisuje,albo po prostu nie może być MG. Jest na pewno wiele osób które mogłyby się tym zająć i miałyby czas. Choćby Kama. Zgłaszała się i odpowiedz brzmiała ,,nie bo ich jest wystarczająco". Żeby nie było nie czepiam się polowania Huntrees no bo to szczególny przypadek. Ale akcja specjalna? A polowanie Moyo?
[Obrazek: fae.gif]
"Przed spotkaniem skonsultuj się z katechetą lub egzorcystą, gdyż każdy lew niewłaściwie stosowany może zaszkodzić twojej moralności  i/lub cnocie"
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

21-06-2017, 15:03
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

>czerwiec 2k16, zgłoszenie Kamy - no, akurat mamy wystarczająco MG, I guess?
>czerwiec 2k17, akcje się wloką - czemu nie przyjęliście Kamy, skoro nie ma wystarczającej ilości MG???

Panta rhei, w przeciągu roku wiele potrafi się zmienić :v już nie mówiąc o tym, że w zgłoszeniu Kamy zaznaczyła ona, że nie chce zamawianych akcji.
I nie zauważyłam żeby się mówiło, że MG mamy dość, tylko też że nie każdy się na MG nadaje, i nie każdy do wszystkiego. Wątek z naborem na MG wisi ciągle, ostatnie zgłoszenie sprzed ponad pół roku, przyjęte zresztą. Jak ktoś ma ochotę to ja zapraszam cały czas, jak ktoś kiedyś nie został przyjęty to zawsze może wrzucić zgłoszenie za jakiś czas, nie widzę przeszkód :v
Problem z MG jest taki, że na początku to każdy taki chętny i skory do działania, a później odpisy raz na miesiąc xD obiecuje poprawę i tak dalej, a jak ja krzyczę na ludzi, to nic to nie daje xD A już chyba lepszy jest mulący MG niż żaden MG. Choć takich, którzy nie robią nic, wywalamy.

Ale generalnie to podoba mi się ta skarga, może jak ludzie zaczną się dopominać o swoje akcje to leniwi MG ruszą dupę, bo moim biadoleniem chyba średnio się przejmują :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości