♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#31
25-09-2012, 12:01
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

mówisz, Mogu? a idealna pięcioramienna gwiazda u Wawrzyńca (który notabene w ogóle nie ma historii) to wzór prosty, łatwy do wykonania przez zwierzę, i w naszym świecie tatuażystom perfekcyjne gwiazdy wychodzą z palcem w zadku?

pamiętaj o wszystkich swoich postaciach ;p
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#32
25-09-2012, 12:25
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Cytat:Natomiast moim zdaniem wzory czy ozdoby, które ciężko byłby wykonać profesjonalnemu tatuażyście lub złotnikowi ....to ja się pyta WTF zwierzęta miałby to zrobić.


Dostać/ znaleźć od/ po ludzi(ach) lol? :P mamy coś koło 19 wieku, poza tym prostsze duperele mogą pozostawić postaciom mudzini, no ja jebie ale macie temat do sprzeczek- najpierw kłaki teraz ozdóbki.. jakby to było filarem głównym KL..

Sprawa jest prosta, Admini mają czytać wypociny userów i wyławiać ewentualne przegięcia, zrobić korektę i po sprawie, myślicie na uj oni tu są? Dla ozdoby, czy jak to pogłowie kretynów mówi by być elitą?

Jak coś wyłowicie co pominęli Admini (bądź budzi wasz niepokój) zgłoście to, to chyba nie takie trudne?
Dyskusja jest w ogóle rozpoczęta w złym miejscu, proszę tem śmieszkową polemikem zabrać do "Propozycji"- bo mnie aż w upie strzyka :P
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#33
27-09-2012, 15:44
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Hasira ...ja nie ujmuje ;D ale Laurence to w sumie postać czysto poboczna i wręcz przeznaczona na epizod ... nie liczę go do gamy moich meincharacterów.

Co do Kami ;D wesz .... ja tak szczerze powiem, to prosząc ciebie o pomoc w czymś co trza zrobić np, w SN uzyskuje 100 razy większą pomoc, niż waląc z tym do administracji ... nie ukrywajmy, że obecni admini zaliczani są do tego super programu 997 ,,Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie''
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#34
27-09-2012, 15:53
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

wypraszam sobie :< odkad mam juniorka, z czym musiales leciec do Kami, jesli mam uprawnienia, by to zrobic?

i nie odpowiedziales, co z ta gwiazda.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#35
27-09-2012, 16:08
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ta gwiazdka to taki duperelek ... jest praktycznie tylko na avku. W postach o niej nie wspominam.

Ty Yaal jesteś JUNIOR adminem ....nie adminem, a ja tu mówię o samych adminach.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#36
27-09-2012, 16:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ale rozmawiamy o duperelach przy postaci i o tym, ze admini nie zwracaja uwagi na zgloszenia, ktore klepia. zgaduj, Watsonie, czym sie zajmuje junior?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#37
27-09-2012, 16:21
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Sherlock się znalazł w damskiej wersji od cholery XD

Ja jakoś do juniorów nie latałem, a ciebie traktuje jak przyjaciółkę z sieci XD, dlatego jako junior admin robiłaś coś dla mnie i stada XD ...

Ty mi powiedz tak szczerze ...jakbyś miała przegrzebać wszystkie karteczki i to zredagować zeszłoby się pewnie szmat czasu ... ;D nowym sprawdzać ...no cóż , tu mogłoby się pojawić coś takiego ,,dlaczego ja nie mogę skoro TEN(wstaw cokolwiek) ma i może'' XD ...czarna magia i tyle ...kupa czasu by się zeszła...

a tak szczerze, to kto by uznał to za fakt, a kto za ,,niech se gadają ja swoje wiem'' ...to inna bajka XD

znasz przecież ludzi Yaal
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#38
27-09-2012, 16:34
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

tak jak mowila Mi, pogadamy potem, bo mnie tu szlag trafia na tym telefonie ;p pokrotce powiem tylko, ze cudzy blad nie jest uzasadnieniem dla wlasnego, a przy sprawdzaniu zgloszen wazna jest konsekwencja. bo tak, znam ludzi - i jesli Ty nie odpuscisz, w koncu sie dostosuja. albo odejda obrazeni, co tez jest dobre, bo trolli mamy dosc ;p
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#39
27-09-2012, 16:36
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ja tylko ze swojej strony dodam, że moja postać, nie ma jakiś dziwnych wzorków na sierści, są tylko w avatarze. Właśnie staram się je jakoś usunąć, zakamuflować etc... Na razie z marnym skutkiem xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#40
27-09-2012, 19:31
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No tak Mogu, bo my na forum mamy dużo oficjalnych adminów. Mnie i Shet. :D I nie zarzucisz mi chyba, że nie reagowałam na twoje ciągłe prośby 'zrób to, daj kolorek temu, zmień rangę temu'. A to, że czasem z pewnym opóźnieniem, huh, no wyobraź sobie, że nie tylko ty tak do mnie pisujesz. A teraz masz Hasi od takich rzeczy. :)
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#41
27-09-2012, 21:32
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Mnie nikt nie prosił. ~

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#42
27-09-2012, 22:44
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

uprawnienia (pełnego) admina ma nadane także Kovasa. ostatnie logowanie na to konto: miesiąc temu, 26 sierpnia.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#43
27-09-2012, 22:45
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

No tak fel XD zdaje sobie sprawę, że jesteś czasem zarzucona ;D bo sam nie raz pisze na 10 okien + jeszcze parę innych środków komunikacji, to ciebie rozumiem. Jednak fakt faktem, brakuje w spisie oficjalnych adminów paru nicków.

Sorry Leader ... ja nie przywiązuje wagi do forumowego folku, i nie miałem z tobą praktycznie do czynienia większego, dlatego jako admina szukałbym nicku Amarth Shetani SkoirArato a nie The Baddest Leader
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#44
27-09-2012, 22:48
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Mogu, spis osób posiadających jakiekolwiek uprawnienia na forum znajduje się tu: https://pbf.krollew.pl/staff.htm
i ten link jest uniwersalny dla większości for - znajduje się pod wszystkimi działami, a nad sb, i nazywa się "spis osób odpowiedzialnych za forum". i tam jest rzeczywisty i aktualny wypis wszystkich adminów i moderatorów, bo jest spisywany przez sam silnik forum, a nie uzupełniany ręcznie.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#45
27-09-2012, 22:54
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Nie ucz ojca dzieci rodzić ;D bo znam to ... ja tylko mówię jak to wygląda. Ten link natomiast miło byłoby widzieć na głównej dla nowych XD
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości