♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#16
22-03-2016, 21:19
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

#wredneserwale
:p

Ate, wybacz, ja nie miałem na celu nikogo obrazić.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#17
22-03-2016, 21:25
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

Nie no okay, nie jestem zła przecież. Jedynie mi przykro z tego względu, że no... Odniosłam wrażenie, że było to bardzo wymowne. To takie: "Anuś. Anuuubiisss... Nie no, dobra." Zatargi zatargami - a ja naprawdę chciałam, żeby to była jakaś niespodzianka, albo żeby mu się miło zrobiło. A wyszło tak, że aż sama się skrzywiłam przy tym.
Ale okay. Rozumiem ;p
Mściwa i pamiętliwa nie jestem.
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#18
23-03-2016, 20:07
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Czy tylko ja nie zauważyłem, aby przy tych pozdrowieniach od Ate coś było nie tak?

Audycja jak zwykle bardzo mi się podobała. O Vei i Ines wiedziałem już z poprzednich audycji, ale o innych postaciach nie wiedziałem nic. Fel to taka cudzołożnica jak widzę. Ale tak po tym co o niej mówiłaś ogólnie, to mi się bliższa zrobiła XD.
Tak się odniosę do tego nielubienia Shiyi. To nie jest tak, że Srul jej nie lubi. Tego nigdy nie napisałem. On po prostu był do niej tak nastawiony dlatego że została przyjęta bez jego wiedzy, o co był trochę obrażony. No a teraz to się w ogóle focha na bractwo, więc jego nastawienie do niej w najbliższym czasie nie powinno ulec zmianie.

O, Zephyr na Yehisses! Powodzenia mu życzę szczerze i całym sercem. Ale nie swoim, lecz chorego na raka ;P (nie no, żartuję oczywiście).
Patrząc na to, że to jedyny członek bractwa, który się nie czepia Srula, to przy takim władcy byłoby mu dobrze. Jednocześnie ciekawe, kiedy by się na niego porządnie wkurzył w końcu XD. Bo nie zapowiada się, aby Srulik przestał czuć niechęć do niego.

Sadiś, tak odnośnie tego wtrącenia w ostatniej części: nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku.

A no i Fuckoś, dziękuję za pozdrowienia. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#19
23-03-2016, 21:11
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Świetne jak zawsze. Przy każdej audycji dowiaduje się nowych rzeczy ;) Żałuję, że nie znalazłem czasu, żeby coś przesłać (znowu).
Zephyr jako Yehisses? Eeee... Może dałoby radę, choć nie jestem pewien, czy sprawowałby faktyczną władzę. Pewnie polegałby na radach poprzednich Yehisses. O ile nie wpadnie pod pantofel ambitnej Pani Yehissesowej xD No ale nie ma co gdybać :v
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#20
23-03-2016, 22:48
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Is, nie wiem, czy to dobrze, że Felka zrobiła Ci się bliższa, no ale miło, że Cię zainteresowało moje mówienie o niej. xd

Zeph:
Cytat:O ile nie wpadnie pod pantofel ambitnej Pani Yehissesowej xD

Kto wie, kto wie... :'D Ja tam lubię gdybać, choć wprowadzanie planów w życie (albo robienie czegoś odwrotnego) jest jeszcze ciekawsze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości