♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
20-03-2016, 20:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano



Audycja jest ze mną, więc polecam. ;d
Poszczególne części audycji zostały poopisywane, więc jeśli interesują was tylko konkretne tematy (w tym przypadku: konkretne moje postacie), to nawigowanie pomiędzy nimi będzie dosyć łatwe.

Słuchajcie i komentujcie!

PS W moim odczuciu początek wyszedł średnio, ale dalej jest lepiej, więc się nie zrażajcie.
Tafari
Konto zawieszone

Gatunek:Fenek Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:30 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 11
Spostrzegawczość: 12
Doświadczenie: 5

#2
20-03-2016, 21:00
Prawa autorskie: Nukot

Zostało nam 20 minut do końca, fajnie się tego słucha w tle.
I Fuko, serio robimy to ognisko. Nawet mam gitarę, tylko niestety już w ogóle nie umiem na niej grać ;_;
[Obrazek: VYQuvlE.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#3
20-03-2016, 22:12
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Bo na pewno wysłucham do końca xD więc piszę sobie w trakcie słuchania
tak po pierwsze, to jem chipsy i nie słyszę Fuka jak coś mówi :< (edit: Jak przestałam to już było lepiej)
I miło, że mnie nie obrażacie, mówiąc o myśleniu 15 latki :'D
I nie mam siły tego słuchać po kolei, więc, no xD Przesłuchałam tylko moje pytania, dwie pierwsze części i ten o haremie Beliala i loterii, znając siebie reszty już nigdy nie wysłucham, bo się nie zbiorę.
Tak, wciąż jesteście hehe śmieszni i audycje są spoko.
Ten post nie ma sensu, ale nie chcę, żeby było Wam smutno, że nikt nie komentuje <3

edit: jeszcze raz pozdrawiam Fuko, serio siedział na konfie do świtu i wstał na audycję o 13
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#4
20-03-2016, 22:31
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Nooo mi się jak najbardziej podobało. W końcu wywiad z fundamentem tego forum, więc no... pozytywnie. Aczkolwiek... Ten wymowny ton nie był w żadnym razie potrzebny przy moich pozdrowieniach. To miała być miła niespodziewanka, a tym czasem mi samej zrobiło się bardzo przykro... Więc to jest taki mój osobisty minus.
No i Fukosia było nieco słabo słychać.

Poza tym słuchało się przyjemnie.
Ament.
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
20-03-2016, 23:00
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Wybacz Ate, nie mieliśmy niczego złego na myśli. Przepraszam, nie sądziliśmy, że tak do odbierzesz...

I dzięki wszystkim za komentarze, miło wiedzieć, że dobrze się tego słucha. ;3
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#6
20-03-2016, 23:33
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

No niestety, ten mikrofon coś mi nawala. Mogłem siedzieć na mikrofonie od laptopa, ale jakość wtedy siadała. W po połowie było lepiej.

Nukot, no ja myślę xD

Sami, <kłania się>

Ate, myślę, że Sadism odnosił się do fabuły i tam waszych działań, a nie do czegokolwiek innego. Ale wybacz za wywołanie takiego, a nie innego uczucia.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#7
21-03-2016, 00:45
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Długość super, bardzo optymalna. Nie było schodzenia na poboczne tematy. Przyjemnie się słuchało. Może poza zastrzeżeniem do samego początku audycji, gdzie strasznie mnie kuł w uszy ton Fel - wiadomo, mocno napięty grafik, ograniczona czasowo jesteś, a chłopaki trochę mówili nie na temat, ale mi osobiście aż źle się tego słuchało, gdy suma sumarum po prostu rozmawiali, a trochę się rzucałaś w ich stronę. Nie. Ale jak dalej wszystko pykło, to słychać było, że się rozluźniłaś i od razu lepiej i przyjemniej. :)

Fuko, ogarnij mikrofon. Słyszałam Ciebie, ale na głośności 56 (zazwyczaj słucham na 14). Ale super, że byłeś i coś wtrącałeś. Dobrze, że byłeś bardziej słuchaczem, ponieważ łatwiej i przyjemniej się czegoś słucha, gdy jest dialog między dwójką osób i wtrącenia trzeciej, niż gdyby miały mówić trzy naraz.

Sadism, te Twoje dźwięki mnie zabijają, uwielbiam. Śmieję się za każdym razem. Cieszę się, że udało Ci się być na całej audycji, poprowadzić ją i oby było takowych więcej. :D

Dziękuję wszystkim pysiom, że tak się martwicie o moje zdrowie i pamiętacie o tym. :D I za pozdrowienia. ^^
Maru dziękuję prześlicznie za piosenkę. Swoją drogą, tak, bardzo lubię tańczyć, ale nie rozumiem, czemu któraś z kolei osoba przypisuje mi tę piosenkę. xD Aż tak dobrze nie tańczę!
LAU MNIE ZABIŁ Z LOTERIĄ.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
21-03-2016, 01:01
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Cyń, Ty mogłaś tego nie zauważyć, ale mnie irytowało, że oni rzucali nawiązaniami, które poza naszą trójką zrozumiały stąd może Arto i moim zdaniem zupełnie nie nadawało się to do audycji (trochę żałuję, że trochę nie pocięłam tej audycji, ale nie wpadłam na to wcześniej). Oni się dobrze bawili, ale nie wiem jak inni. Poza tym, hm, ja już troszkę ich znam, bardzo ich lubię i wiem, że nie odbiorą tego jako atak "na serio". Jeśli tak to brzmiało, to przepraszam, może rzeczywiście trochę przegięłam. Czasem wyczerpuje mi się limit bycia miłą.

Ja powtarzałam Fuko, żeby się podgłośnił, bo też go słabo słyszałam. D:

A co do Laua i loterii, to też mnie to rozwaliło, ale no co miałam zrobić? Powiedzieć "nie, weź jeszcze raz, bo Lau za dużo razy wygrał (bo zwykle kupował najwięcej losów)"? xp
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#9
21-03-2016, 01:42
Prawa autorskie: Ssaku

Jestem na początku i już czuję się urażona co do tego myślenia 15latki bo pozdrowiłaś tylko Sami :< A w końcu ja też jestem 15 latką :< Ogólnie to fajnie sie słucha i mam nadzieję, że w kolejnej (zaraz po Cyń) wystąpię ja i tym razem nie nawalę.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#10
21-03-2016, 09:03
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Żałuje że czasu nie miałam bo pytan bym dała Fel duuuzo xD i czekałam an taką audycję.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#11
21-03-2016, 09:49
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Szkoda że tyle osób nie mogło :C Ale audycja wyszła świetnie ;) Jak dla mnie było i zabawnie i ciekawie, piosenki super, a co do moich pozdrowień i piosenki - nie zdradzę, tajemnica xD
Czekam z niecierpliwością na kolejną audycję <3
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#12
21-03-2016, 10:48
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Amani, Ty jesteś 14-stką jeszcze. ;)

Kiu, możliwe, że jeszcze kiedyś coś ze mną będzie; generalnie jak skończą się goście, to możliwe, że będziemy ich powtarzać.

Dzięki Oti i reszta, którym chciało się słuchać mojej paplaniny z dodatkiem Sadiego i Fuko. ;3
Melisa
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:69 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#13
21-03-2016, 16:08
Prawa autorskie: Lineart: KilyliaUchiha, kolory: Fel

Neeh, mi się ten ton Fel bardzo podobał xD to takie piękne <3
A licząc sposobem Amani, to ja jestem już szesnastką :'D
Ciemnobeżowa lwica z jaśniejszym podbrzuszem. Ma niebieskie oczy z brązowym fragmentem obu tęczówek.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
21-03-2016, 16:28
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Co w tym pięknego? xd Sami mała wredota! (i tak lepsza od Fuko)
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#15
21-03-2016, 17:04
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Bo zazwyczaj jesteś miła, uprzejma i wyrozumiała <3 A ja jestem małą wredotą i mnie to rozbawiło :'D
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości