♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#46
27-08-2012, 20:17
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Stworzenie żyjące pośród obłoków, poświęcające czas rozważaniom na temat czwartej gęstości czy sumy kwadratów obu ramion.
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#47
27-08-2012, 21:02
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Mały szczyl miejący pretensje do wszystkich za wszystko, na przykład za swoją debilną fryzurę.
Odpowiedz
Padme
Gość

 
#48
28-08-2012, 19:03
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Miły gostek, towarzyski, bystry. Który nie ma problemów z zawieraniem nowych znajomości.
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#49
28-08-2012, 19:24
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Kobieta niezależna, która nic sobie nie robi z uwag innych osób. Żyje własnymi planami.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#50
28-08-2012, 21:01
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

sadysta, morderca, mistrz tortur. ale uważam za prawdopodobne, że to nie jest całkiem jego wina - ktoś kiedyś go skrzywdził i fizycznie (wyrwany polik), i psychicznie, przez co zniszczył tę dobrą część i pozwolił złej przejąć stery.
lubi rozlew krwi, lubi zadawać ból, dawno już zapomniał, dlaczego to robi - i jest coraz bliżej zwyrodnienia.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Akilian
Gość

 
#51
28-08-2012, 21:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Miły i przyjacielski, trochę zagubiony w sobie, mimo wszystko nie najgorszy charakterem
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#52
01-09-2012, 14:13
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Wesoła, pogodna lwica szukająca swojego miejsca na świecie i chcąca z kimś dzielić swoje myśli, czy to ze znajomymi, czy z przyjaciółmi. Wciąż ciekawa świata lubi zwiedzać każdy jego zakamarek i poznawać tajemnice.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Chinasa
Gość

 
#53
03-09-2012, 13:07
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Z natury spokojna i uprzejma, trochę nieśmiała. Wygląda mi na taką, co lubi innym matkować.
Odpowiedz
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#54
03-09-2012, 20:22
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

potarmoszone, niepewne siebie lwiątko podatne na wpływy. to jedno z tych dzieci, które dla akceptacji grupy zrobi najgłupszą rzecz - a potem, jak coś złego się stanie, zostanie na lodzie.
i wygląda trochę jak krówka xd
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#55
03-09-2012, 20:25
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Spokojna, wyrozumiała, do wszystkiego podchodzi z dystansem i stara się trzymać z dala od kłopotów. Nie miesza się w czyjeś sprawy, jeśli nie musi i zazwyczaj dziwi ją świat wokół niej.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Prozaika
Konto zawieszone

Gatunek:Likaon Płeć:Samica Wiek:20 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:10 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 46
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#56
03-09-2012, 20:31
Prawa autorskie: ~MysticMistSong

Wiecznie wyluzowana, godna zaufania lwica. Tak zwany... "stały bywalec". Zna wszystkich w okolicy, wie wszystko o wszystkim, ale sekrety zostawia dla siebie (no... może poza gorącymi plotkami, z którymi dzieli się na około, a język ma baaardzo długaśny). Zabawna i przyjacielska, ale nie zawaha się przed użyciem swojego sprytu, którego ma aż nadto. Dodatkowo mistrzyni flirtu - a przez jej towarzyską duszę każdy lew w krainie miał już z nią do czynienia xd.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#57
03-09-2012, 23:11
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Łatwo ją zirytować, zawsze niezwykle ostrożna i uważna, trudno zdobyć jej zaufanie czy sympatię.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#58
04-09-2012, 11:31
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dorosły, poważny, odpowiedzialny lew. bardzo smutny - nie czerpie zbyt wiele radości z życia. młodość i radość "bez powodu" go wkurzają, a wygłupy dla śmiechu uważa za idiotyczne. powierzone zadania wykonuje sprawnie i skutecznie, można liczyć na jego słowo. ma jednak swoje słabości, właściwie nałogi, którym ulega bez względu na ich konsekwencje.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#59
06-09-2012, 22:10
Prawa autorskie: Malaika4

Nieufna samotniczka. Która cechuje się wyjątkową aspołecznością, bez żądnych wizji na przyszłość. Niezależna, walcząca o swoje, jednak na co dzień cicha i spokojna. Nie dzieli się emocjami z innymi, żyje sobie i już.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#60
07-09-2012, 19:49
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Psychopatka bez twarzy, której nie obchodzi, czy będzie żyć, czy też nie. Jest pełna tajemnic i trudno ją zrozumieć, jest też małomówna, a większość osób czuje się w jej pobliżu niepewnie. (No co? Miało być z avatara :P)
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości