♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#31
13-06-2016, 11:07
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Zadeklarował się jeszcze trzy osoby z Warszawy i okolic, ale każdej coś wypadło. Ja w poście w tym temacie zapraszałam każdego i oferowałam się z noclegiem. Zapowiadałam wcześniej. Warszawa leży mniej więcej na środku kraju, więc trudno było o lepsze miejsce. No bo co, na Śląsku na tygodniu mogłabym się spotkać z Ayu, w weekend z Otieno, przy Wrocku z Tobą... Ale tylko w okolicach Warszawy była grupka więcej niż trzech osób, które chciały i mogły się spotkać. ;P A poza tym, Cynka z siostrą przygotowywały i ozdabiały ciasto, nigdzie indziej by z nim nie przyjechały, a moim zdaniem wyszło ślicznie i smacznie. ;)

[Obrazek: pieknie_by_fileera-da63y1n.jpg]

A termin był dopasowywany pod osoby deklarujące się na przyjazd, zresztą Fuko został u mnie też na niedzielę i zapraszałam dziewczyny raz jeszcze, na niedzielę, no ale też coś im ten termin nie leżał. Kto chciał, ten podpiął się z nami pod skype chociaż na chwilę (Ava i Sami).

Jasne, można za rok pomyśleć o jakiejś większej imprezie, ale jeśli chcesz gdzieś indziej niż w Warszawie, to trzeba by albo uśmiechnąć się do Ayu, albo coś wynająć - tylko wtedy już ludzie musieliby być pewni na 100%, że przyjadą, no bo musieliby zapłacić. A o to nie jest tak prosto, mamy tu towarzystwo głównie okołolicealono-studenckie z problemami typu budżet i "mama mi wymyśliła coś innego na ten dzień".
Też bym wolała, żeby rzeczywiście przyjechali ci, którzy mieli przyjechać, ale przecież nic na siłę. Błędów w organizacji tu nie widzę, tylko siłę wyższą w postaci "coś nagle wypadło", na którą nic nie poradzę.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#32
13-06-2016, 11:14
Prawa autorskie: ja-Dirke

Jeśli planuje się coś z półrocznym wyprzedzeniem to niech mi ci studenci nie płaczą zamiast kilku piwek zostawić na wyjazd i na środku Wawka nie jest x)

Phi smaczni i ślicznie tylko dla grona pewnego D: tak zawsze będę tak na to patrzeć xp
Bo spotkanie adnimów głownie to było :<:/

EDIT:
No i stanowczo za późno to ogłoszono, ja i ci co pracują zazwyczaj od tak sobie wolnego wziąć nie mogąxp
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#33
13-06-2016, 11:40
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja zapewniałam miejsce, a Cynka tort, więc musiałyśmy obie mieć czas. A Fuko jest typem osoby, która jest w stanie przyjechać do Warszawy ot tak, no to przyjechał, jakby nie był adminem, to pewnie też by zawitał. ;P Jak już wspomnieliśmy na sb, spotkanie wyszło dość spontanicznie, wymyśliła je Cynka, a miało być też więcej osób, tylko że się wykruszyły w międzyczasie. Gdybyśmy wcześniej wpadli na to, by zorganizować spotkanie rocznicowe w formie większej imprezy, to rzeczywiście wypadałoby to zapowiedzieć wcześniej, ale po prostu nikt nie zarzucał takim pomysłem.
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#34
13-06-2016, 12:56
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

No to widzę że zabawa była przednia. Obchody pomimo niewielkiej ilości osób były udane. No i Felka w sukience kupionej ze mną w Katowicach xd
Czy to były karty przeciwko ludzkości? Grałam w nią kilka razy i powiem że ta gra to masakra (innego określenia nie mam)
Fukoś, nie było aż tak źle pomimo tych paru momentów gdy Ci głos że tak powiem ,,wyjeżdżał", ale byłeś ograniczony współlokatorami więc rozumiem.
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#35
13-06-2016, 16:25
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

Vasanti Vei napisał(a):Wybacz Cher, no wyraźnie pisałam, że to sobota.[/size]


Tylko że widzisz, Vei, to ja się rąbnęłam motzno i z zapałem chłonęłam dostarczoną mojego umysłu informację, jakoby to miał być 11 lipca, nie czerwca. xD

Ale w każdym razie i tak nie mogłabym się zjawić, nie było mnie ani w domu, ani w jakimś spokojnym kącie.

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#36
13-06-2016, 16:58
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Impreza widzę się udała, co mnie jeszcze bardziej napędza do zrealizowania pomysłu!
Kto byłby chętny na mini imprezę po urodzinową u mnie w Paniówkach (to na Śląsku między Gliwicami a Mikołowem jakby cu)? Postaram się urządzić ognisko/grilla (brat męża zrobił akurat mega dziurę na basen w ziemi, więc możliwe że ciężko będzie zrobić tam fire). Może i ciasto upiekę, kto wie xD Ostrzegam że u mnie sporo domowników ale jak będziemy siedzieć na dworze/u mnie w pokoju myślę że tragedii nie będzie xD
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#37
13-06-2016, 17:17
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Oti, zależy kiedy. Jak jeszcze w czerwcu/pierwszy weekend lipca, to ja odpadam, jak później, to mogę myśleć. xd
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#38
13-06-2016, 17:26
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

A miałam napisać mój grafik xD Ogólnie chcę poznać najpierw daty tych, co mogliby wpaść i skleimy z tego jakąś ładną datę xD
Mi wszystko jedno czy czerwiec czy lipiec :) Choć oczywiście lepiej dla mnie byłoby tak pod koniec czerwca/początek lipca, wiadomo, po wypłacie więcej żarcia będzie i ciasto na 100% XD
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#39
13-06-2016, 21:22
Prawa autorskie: ja-Dirke

ja po wypłacie moge mysleć o wyjeździe dopiero x)

zapraszam odważnych do dziury, w której mieszkam x)
Nymeri
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:12 miesięcy Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Uczennica Medyka Liczba postów:139 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 38
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 41
Doświadczenie: 30

#40
17-06-2016, 17:56
Prawa autorskie: DestinyBlue / Lioden

Czyli tylko Myr mogłaby przyjechać? XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości