♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
13-06-2016, 21:47
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nasze radio jest już pełnoletnie, bo oto prezentujemy wam osiemnastą audycję! ;) Tym razem prowadzącymi byłam ja i Fuko, a naszym gościem została Ava.

Miłego słuchania i zapraszam do komentowania!

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#2
13-06-2016, 23:22
Prawa autorskie: ja-Dirke

dupa Fuko można było jak stare KL xD tylko to byłoby droższe x) i przede wszystkim pierwszy sezon i prościej aniamcje zrobic :3

A phi Ema to postać dla Bela i tyle xD a nie tam gadolenie o byciu samotnikami x)


Z dala mi od Isa bo skrzywdzę :E

Ava grasz we WoW? :> a gdzie x)

Ciemne barwy... to wiadomo czemu Bel :>

Mi sie czarownica podobała xp fajne inne spojrzenie xp

i dzięki za pozdrowienia x3
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#3
13-06-2016, 23:27
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

A tak w WoW'a czasem sobie pogrywam, ale to jak jestem u kuzyna. (On ma konto ja nie ;-;)

Spokojnie od Isa będę trzymała się z dala.

Oj tam kto wie może nie wytrzyma presji i sobie znów śmignie do samotni :P
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#4
13-06-2016, 23:30
Prawa autorskie: ja-Dirke

to iśc do kina na warcrata w multikinie po battlechesta i darmowy miesiąc xD

ta ta ta x) juz to widze >D
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#5
13-06-2016, 23:38
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Co mi tam po miesiącu ;-; Ja chcę całą wieeeczność ;-;

No i wiesz nigdy nic nie wiadomo :P Ema to w moim zaplanowaniu przebiegłe stworzenie :P Ale jeszcze sobie przemyśle wszystko :#
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#6
13-06-2016, 23:40
Prawa autorskie: ja-Dirke

Lepszy miech niż nic

haha kolejna biedna duszyczka, która probuje cos z Belem x)
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#7
14-06-2016, 16:14
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

/offtop

Ej, jak gracie w WoWa to chodźcie na Firestorm, nawet całkiem fajnie chodzi! Gramy tam z Durgą na najnowszym dostępnym dodatku, polecam :3 Niedługo mamy ostatni egzamin i znowu będziemy mogli grać, fajnie by było zebrać do tego większą grupę.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#8
14-06-2016, 19:07
Prawa autorskie: ja-Dirke

wole na globie |D i paczjacie tez najnowszy dodatek i wszystko działa |D a tak serio to mam tam konto ale teraz musiałbym na nowo to pobierać D: bo konto mam za czasów pandashana D: i może w sumie osobny temacik do wowskiego zgadania x3
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#9
15-06-2016, 16:34
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

/dalej offtop XD

W launcherze można wybrać folder gdzie już ma się zainstalowaną grę i pobiera wtedy tylko to, czego tam nie masz. A jeśli chodzi o KLową grupę do WoWa, jestem bardzo mocno za~ Tylko nie wiem jak będzie u mnie wyglądała sytuacja z internetem, bo mam wakacyjny wyjazd do pracy, więc może być rożnie. Ale robcie temat, ja się chętnie dołączę w dowolnym momencie.
A Firestorm polecam, my sobie na razie biegamy we dwojkę i muszę powiedzieć, że jak na darmowy serwer, zaskakująco dobrze działa, chociaż oczywiście zdarzają się wkurzające niedociągnięcia.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#10
15-06-2016, 16:45
Prawa autorskie: ja-Dirke

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...4#pid75324 tutaj zrobiłam aby nie spamić w audycji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości