♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#1
17-06-2016, 19:56
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Grywa ktoś?
Jak dla mnie jedyny MMO, który mi się spodobał, bo nie jest nastawiony tylko na PvP (jak nie chcesz grać PvP to nie musisz, a dalej możesz się świetnie bawić).

Od niedawna podstawka jest w systemie Free To play, ale polecam kupić pełną wersję z DLC dla świetnych nowych map, przydatnych specjalizacji klasowych (praktycznie niezbędnych w PvP), nowych map i latania xD To nie WoW, to nie ma abonamentu. I co najlepsze - nie ma zaje itemów za kasę, które pozwalają kupić progress w grze - wszystko, co można kupić za kasę to praktycznie jakieś rzeczy dla wygody gry, ozdobniki i pierdółki.

Jakby ktoś chciał na jakieś fractale czy dungi to zapraszam, zawsze przyjemniej grać z kimś znajomym niż z randomami :P

Aha, można grać wielkim rogatym kotołakiem xD
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
18-06-2016, 21:32
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Grywam, grywam. ;) Rzadko bo rzadko, chłopakowi niestety się GW2 nie spodobało, ja... Lubię. :) I chętnie mogę coś razem popykać.
Odpowiedz
Mwuaji
Konto zawieszone

Gatunek:Guziec Afrykański Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 5

#3
19-06-2016, 09:25
Prawa autorskie: Ja

Ja często grywam ze swoją gildią, ale zawsze można się zgadać chociażby na jakieś fractale (niestety ja na razie tylko T1) ;)
Until I should die, until I should break,
not a god, not a devil my soul shall take.
If I should lie to betray myself,
then I would damn myself, and my soul forsake.

[WYGLĄD][THEME]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości