♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Eleri
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:3,7 lat Liczba postów:165 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 59
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 12

#31
17-10-2013, 00:01
Prawa autorskie: Moi et only moi (Szczurzysława)

"Trylogia czarnego maga"
Trudi Canavan

Kiczowaty tytuł zwodzi, książka mi się na razie podoba <D nie spodziewałam się po niej xD Ale zastopowałam nieco przez szkołę =3= Jak ją chciałam rzec przelecę, przeczytam, to powiem coś więcej <D
[center]Głos|Theme song I, II

I am wiser now  
So much wiser now  
But my wisdom is the wisdom of a fool somehow  
For I love you  
I still love you  
But I'’m only  
Little miss Lonely  

A tear is such a very lonely thing  
But crying is the only thing  
That I can find to do  
Since I lost you  

[Obrazek: el_sygna_copy_by_szczurzyslawa-d6mtrdj.png]

Z tobą czystość zachować to gorzej  
każdy lew by się spalił już dawno  
las popiołu z jego grzywy nic więcej



.
Odpowiedz
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#32
17-10-2013, 13:24
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

Debi Pearl "Żona jakiej pragnie twój mężczyzna" :'D

Jeszcze nie mam męża xDD ale już chcę być taką, jaką który chciałby mieć <D
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#33
17-10-2013, 16:55
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Roz, rozwiń, bo mnie intrygujesz. xd

A ja ostatnio czytam lektury, tj. ostatnio przeczytałam (a właściwie w większości przesłuchałam) Granicę, pół Ferdydurkę (swoją drogą - jest świetny audiobook Fronczewskiego)... Z książek, które czytam z własnej woli, to ostatnio był któryś Wiedźmin (kocham), ale to jeszcze we wrześniu. Nie mam teraz czasu na czytanie; czytam posty, lektury, podręcznik do historii i półroczny stos czasopism typu Kocie sprawy, Focus i Focus Historia. I Angorę czytam. Po próbnych maturach sobie odpuszczę i ogarnę jakąś książkę, najpewniej Za horyzont - ostatni tom trylogii Diakowa, który kupiłam w sobotę. :)
Odpowiedz
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#34
17-10-2013, 17:19
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

Uh xDDD" No to tego--, to nie tak że szalałam i szukałam takiej książki w bibliotekach. W niedziele w zborze mama ją dostała do rąk a to dlatego by ją komuś przekazać. A tak się złożyło, że książka wyglądała ciekawie to sę ją wyciągnęłam, obejrzałam, kawałek przeczytałam... i proszę, stwierdziłam że przeczytam całą ^^. Książka zawiera rzecz jasna porady i przykłady z życia wzięte. Pokazuje, że łatwymi sposobami można rozjaśnić życie partnerskie, zacząć przeżywać drugą miłość.

Wiele jeszcze nie pochłonęłam, ale mogę już napisać co się dowiedziałam. Na przykład, że mężczyzn niesamowicie pociąga kobieta wiecznie roześmiana, żartobliwa, często się uśmiechająca .w. Debi opisała jak spotykała w sklepie brzydką, grubą babkę-ekspedientkę, ale mimo to była otaczana przez tłum adoratorów. Nie dało się zrobić zakupów xd Mąż Debi także uważał tamtą kobietę za uroczą, a to właśnie dlatego że była rozjaśniona uśmiechem, miała poczucie humoru itp.
Tam w drugim rozdziale była porada jak poradzić sobie z mężem, który durnie leciał na swoją sekretarkę :I Rady były zaskakujące O_o w sensie takie banalne, ale nie wpadłabym. ... dobra, nie chce mi się już pisać 8D
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#35
17-10-2013, 20:50
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Z tą ekspedientką brzmi ciekawie., xd

Lepiej posty pisz. <3
Odpowiedz
Eliana
Konto zawieszone

Gatunek:Lioness Płeć:Samica Wiek:1r Znamiona:0/0 Liczba postów:227 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 5

#36
08-12-2013, 23:42
Prawa autorskie: RagDrawer || Domisea

"Starcie Królów"- George'a R.R. Martin'a
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.
[Obrazek: elianakom_by_domisea-d6pycxi.png]Charahub.

ter>GŁOS dorosłej[/center]
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#37
29-12-2013, 13:13
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Pochłaniam teraz świąteczną Agatę Christie... co roku znajdzie się ktoś uprzejmy, kto pod choinę podrzuci dla mnie kolejny kryminał do kolekcji, tym razem padło na "Tajemniczego przeciwnika". Niczego sobie, lubię jej książki, więc i tę lubię.
Odpowiedz
Q
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:28 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60

#38
29-12-2013, 14:07
Prawa autorskie: lineart (c) Freeska

Ja wczoraj skończyłam 'Straż Nocną' Pratchetta, absolutna perełka wśród jego twórczości. Oprócz charakterystycznej dla niego groteski i inteligentnego humoru ta książka wysuwa się przed pozostałymi nieco bardziej ponurym klimatem. Zamiast zbioru zabawnych sytuacji luźno splątanych wielowątkową fabułą mamy wciągającą historię jednego (co dla Pratchetta jest co najmniej niezwykłe) bohatera, ale wciąż okraszoną humorem i ujętą w ramy błyskotliwego stylu autora.
Polecam, nawet jeśli ktoś dotąd obok Pratchetta i Świata Dysku nawet nie stał.
Głos:
1 | 2

Odpowiedz
Ares
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i miesiąc. Liczba postów:210 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 5

#39
30-12-2013, 12:34
Prawa autorskie: Madkakerlaken

"Wołanie kukułki", Robert'a Galbraith'a... Tak naprawdę to jest J.K. Rowling pod przykrywką, ale nieważne xp
Książka fajna, kryminał, wciągnęła mnie od samego początku, chociaż nie przepadam za tym gatunkiem. Pod choinkę dostałam, więc postanowił przekonać się chociaż, czy jest tak fajna jak się o niej rozpisywali w gazetach.
[Obrazek: 2s8ifd5.png]
Odpowiedz
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#40
12-03-2014, 21:35
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Skończywszy "Stracie Królów", postanowiłam przeczytać sobie coś cieńszego i sięgnęłam po "Igrzyska Śmierci" z nadzieją na przeczytanie pierwszej części i oczywiście po niej wróceniu do GoT'a, ale oczywiście ta książka musiała się okazac tak wciągająca, że przeczytanie jej zajęło mi dwa dni i później (tzn wczoraj) sięgnęłam po "W Pierścieniu Ognia", którą też niebawem skończę.
Dla fanów filmu- książka jeszcze bardziej wciąga i wyjaśnia niezrozumiałe watki w filmie, jest super, nie mogę się od niej oderwać, więc po prostu polecam c:
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#41
12-03-2014, 21:43
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Książka jest niesamowita i niezwykle wciągająca. Pierwszą część dostałam od przyjaciela na urodziny, i w sumie skończyło się tak, że było tylko patrzenie, czy książka jest wolna, bo czytałyśmy w tym samym czasie ja, moja mama i moja siostra. Teraz będę czaić się na trzecią, bo druga już dawno przeczytana. Film moim zdaniem dobry (oglądałam pierwszą część, ostatnio w TVP leciało), niemniej ani trochę się nie umywa do książki.

Od siebie - ostatnio odświeżyłam sobie pamięć, czytając Hobbita, planuję też to samo zrobić z Władcą Pierścieni. Ponadto, Wiedźmin (skończyłam na Czasie Pogardy jak na razie), Najstarszy (druga część Eragona), Niedokończone Opowieści, Chłopi - o dziwo, podoba mi się ta książka, choć to lektura szkolna. Z pewnością, gdy znajdę nieco więcej czasu, przeczytam pozostałe trzy tomy, ale to muszę mieć nieco więcej czasu, bo jak np. takową książkę z Wiedźmina potrafię w trzy dni przeczytać, tak to, choć ciekawe, lektura nieco się ciągnie, bo aż tak nie wciąga. A nie mam aż tyle czasu, aby rozwlekać czytanie, choć i tak czytam np. na lekcjach.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Odpowiedz
Inali
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Rok i 2 miesiące Liczba postów:15 Dołączył:Mar 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40

#42
18-03-2014, 21:07
Prawa autorskie: Wychodzi na to, że ja C:

"Medaliony" Zofii Nałkowskiej. Książka czytana na potrzeby kółka polonistycznego. Kawał mocnej, orzeźwiającej lektury. Niby o tym wszystkim się wiedziało, a jednak każde słowo zawarte w książce przeżywało się niezwykle mocno...
Odpowiedz
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#43
18-03-2014, 21:18
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Cyńka, skończyłam całość i się przyznam się otwarcie, że płakałam przy tej książce, niesamowita. Ale nie będę mówić w jakich momentach, bo nie chcę spolerować, ale tak to jest, kiedy za bardzo zżywam sie z postaciami, ehhh.
+ Kontynuuję 'Grę o Tron', czas na 3 cześć!
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Nahuel
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#44
18-03-2014, 22:47
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

"Solaris" Lema,
"Niewidzialni" Mateusza Marczewskiego (reportaż o Aborygenach),
różne zbiory opowiadań fantastycznych,
czekają "Inne kolory" Pamuka i "Spustoszenie" Emmy Larkin (reportaż o Birmie).

a poza tym różne nudności na zajęcia x)
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#45
04-07-2014, 16:19
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Skończyłam matury, mam mało wyjazdów, więc mogę czytać, yay.

Ostatnio przeczytałam Księgę cmentarną Gaimana i arcydzieło to to nie jest, ale podobało mi się. Na końcówce prawie że płakałam, a nieczęsto mi się to zdarza.
A teraz czytam Morta z (Świat Dysku, cykl o Śmierci) Pratchetta (nadrabiam zaległości; już dawno się na to czaiłam, ale nie było w mojej bibliotece i musiałam pójść do innej).
Jakoś tak lubię takie klimaty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości