♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
08-07-2016, 23:27
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Zapraszam do słuchania i komentowania! :D


Jest to, póki co, najdłuższa audycja. Nie robiliśmy tego specjalnie, po prostu nadesłaliście rekordową liczbę piosenek. ;)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#2
09-07-2016, 09:53
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nie można dawać nieistniejących stad :E

a co do nie lubiana postaci to wiesz jak grac jak robić nie to, ze "nienawidzenia :E" xp

Zef lubi byc pomiędzy :> mmrrr trójkąciki xD

Nie o to, z figa to o tereny chodziło, ze sa i sa i dupa xp nic nie maj do tej pory po prostu xp

Guru nie brzmi sekciarstko, kapałn brzmi bardzo xD

Zef bedzie klucha, bo Fel będzie rządzić za niego :E
Fel Shi i Vei to to samo D:

Hiena cętkowana <bo pozostałe to luz> nie powinna być słabsza i dalej postuje w tej sprawie, pisałam ci kiedyś o tym xp <Chyba muszę wam podanie napisac xp>

5 osób ale chyba aktywnych? xp

gepcie maj tępe pazury wiec duzo nie zrobia x)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
09-07-2016, 12:51
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No przecież w sektach masz guru. ;P

Nie no, Vei i Felka sporo się różnią (choć fakt, że mają też trochę cech wspólnych, ale tego się nie uniknie), a Shiya ma charakter trochę pomiędzy nimi. Akurat aspiracje do rządzenia ma, ale z drugiej strony jest wciąż młoda i impulsywna, więc nie jestem pewna, jak by się sprawdziła jako współprzywódczyni. Na pewno ten wątek zapowiada się ciekawie. ;d
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#4
09-07-2016, 13:52
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Nie wyrokujcie nad przyszłością, bo nic nie wiadomo. To, że Zephyr ma taki charakter, nie znaczy, że w każdej sytuacji będzie postępował zgodnie z nim i że się nie zmieni ;P Fuko bardzo dobrze się wypowiedział odnośnie męskich postaci :v Ja tam żyję chwilą i nie jestem w stanie przewidzieć, jak zachowa się moja postać. Nie w 100%.
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#5
09-07-2016, 15:38
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Wow, jak przyjemnie się tego słuchało!
W sumie akurat miałam pracę, mało angażującą myślenie, więc zdołałam w końcu przy jednym podejściu coś przesłuchać. Widać, że kiedy użytkownik jest na forum dłużej, pytania wręcz same się nasuwają.
Jak zapewne wspominałam wcześniej i jeszcze wcześniej - w zasadzie co audycję zamierzam się tym zachwycać - audycja to jeden z lepszych sposobów żeby pokazać, że na forum panują przyjazne stosunki pomiędzy użytkownikami i administracją, no i od razu po wejściu widać, że jest duża aktywność.

Myr napisał(a):Zef lubi byc pomiędzy :> mmrrr trójkąciki xD

Miałam początkowo jakiś lag mózgu co do tego pomiędzy, ale faktycznie trójkąty wszystko wyjaśniają xD

Aż mnie wątek Bractwa zachęcił, chyba trzeba będzie to nadrobić wszystko o:

- Fajnie, że się tak rozgadaliście, na temat pytania o płeć. W zasadzie niby takie nic, ale zawsze znajdzie się ktoś porównujący jakość postów pod względem hormonów xD
W sumie też zwróciłam uwagę, że męskie charakterki tworzone przez kobiety często są mroczne. Szczególnie z innego forum to kojarzę, ale do niczego nie ma reguły i powiedzenie, że 90% kobiet nie potrafi dobrze prowadzić męskiej postaci to też trochę przesada. No, oczywiście nie mówię, że negatywna postać = beznadziejna postać, tylko o jakieś takiej preferencji. Przez chwilę miałam w głowie takie Challange Accepted, ale wtedy przypomniałam sobie, że miałam pomysł na negatywa. Darn, teraz nie mogę się zdecydować xD
Z planowaniem postaci też jest różnie, ja planu nie miałam i nie mam, więc myślę że dużo kobietek też prowadzi swoje stwory na żywioł.

No i... ten er... musiałabym się długo zastanawiać jak to jest być kobietą, nie spodziewałam się, że będziecie używać tego przeciwko mnie xD
Tak czy inaczej nie będę się narzucać, ale do audycji wbiłabym kiedyś bardzo chętnie :D

Hmm... no i ogólnie rozmowy są teraz bardzo fajne, nie ma schodzenia na tematy nie związane z gościem, a Zephyr w miarę wszystko rozwija, więc nie trzeba nikogo ciągnąć za język.
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#6
09-07-2016, 16:21
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

No cóż, ja uważam że to działa w dwie strony. 90% facetów nie potrafi grać kobietami, a także 90% kobiet mężczyznami, tak więc nie szkaluję tylko w jedną stronę. Wg mnie stereotypy wychodzą, faceci tworzą stereotypowe baby, kobiety stereotypowych facetów. I serio, ja w 90% nie mam problemu z określeniem czy płeć postaci i płeć usera się zgadzają xD

Pewnie że prowadzą. Ale wydaje mi się że grając facetami, te postacie są jakoś taki obrzydliwie spójne xD Ale może to tylko moje odczucie.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#7
09-07-2016, 17:14
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Przez Ciebie chyba zacznę prowadzić jakąś dogłębną obserwację środowiska xD
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
09-07-2016, 17:21
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Mau, dzięki za rozbudowany komentarz i miłe słowa, jak zwykle. :D Cieszę się, że dobrze Ci się nas słucha, mimo że ta audycja wyszła dość długa... Ale staraliśmy się mówić o konkretach, a ogrom pytań nam w tym pomógł. Dobrze mi się nagrywa audycje, lubię to robić i mam nadzieję, że będzie mi się to nadal udawało robić co miesiąc, tak jak teraz (była przerwa dwumiesięczna, ale studia rządzą się swoimi prawami).
Na sierpniową audycję mam już "zarezerwowaną" Venety, bo wcześniej miała być, ale się rozchorowała, ale na wrzesień możemy się umówić z Tobą. :)
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#9
09-07-2016, 18:03
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Mi się bardzo dobrze słuchało. Dużym plusem było to, że mówiliście o czasach obecnych, więc wiedziałem, o co chodzi.
Dziękuję Kiu za zadanie pytania, na które ja nie miałem odwagi XD. Zepciu, bądź przygotowany :V.
Pomysłu z najemnikami się nie spodziewałem, ale przyznam, że to może być fajne. Liczę, że Bractwo zostanie dobrze poprowadzone przez Ciebie.

Btw. Było tam trochę spekulacji na temat tego, co moja postać zrobi. Tak tylko dodam, że decyzję o opuszczeniu/pozostaniu w Bractwie (jak również zachowanie w obecnym wątku) już podjąłem i nie zasugeruję się tym, co mówiliście :V.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#10
09-07-2016, 21:09
Prawa autorskie: Ssak

Mnie się podobało. Bardzo przyjemna audycja, z której dużo się dowiedziałam. Z tych co słuchałam to chyba najfajniejsza.
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#11
14-07-2016, 15:12
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Vasanti Vei napisał(a):Na sierpniową audycję mam już "zarezerwowaną" Venety, bo wcześniej miała być, ale się rozchorowała, ale na wrzesień możemy się umówić z Tobą. :)


Ja chcę zebrę (oddam kolejkę, jak chcesz ;D), chcę odpowiedzi na ważne pytanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości