♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#46
07-12-2012, 15:10
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Rok temu i dwa lata temu Falkon był czterodniowy, w tym roku nie dało się tak zrobić, bo wolne nie wypadało w taki fajny sposób jak wtedy... A bez tego to by bez sensu było, bo nie byłoby ruchu w czwartek czy piątek rano.

Falkon jest większy od Polconu pod względem liczby uczestników. O tym mówię, historii itp. nie uwzględniam - nie byłam na Polconie, w ogóle moje doświadczenie w konwentowaniu jest nikłe, więc nie będę tu twierdzić, że Falkon jest lepszy.
Ale faktem jest, że na Falkonie było w tym roku 4,5k osób, a na Polconie 3k. Poza tym Falkon jest drugim po tegorocznym Pyrkonie konwentem, który odbywa się na Targach, a to jest już wchodzenie na zachodnioeuropejski/amerykański typ konwentowania.

Nie mam nic do Polconu, chętnie bym się na niego wybrała (to nawet nie jest takie nierealne, skoro najbliższy ma być w Warszawie), aczkolwiek wolałabym pójść na Pyrkon i zobaczyć Kami-pikachu. :D
Odpowiedz
Q
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:28 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60

#47
07-12-2012, 16:47
Prawa autorskie: lineart (c) Freeska

Hmm, a czym różni się 'typ zachodni' od polskich konwentów? :)

O, w Wawce? No to mam niecałą godz drogi z Łodzi. :P
Głos:
1 | 2

Odpowiedz
Saber
Gość

 
#48
07-12-2012, 18:51
Prawa autorskie: lineart (c) Freeska

Mnie można zastać w Łodzi :3
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#49
07-12-2012, 19:21
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

A tym Falkon, czy Polkon lub Pyrkon... Ja osobiście wolę mniejsze konwenty, paradoksalnie można się zapoznać z większą ilością ludzi :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#50
07-12-2012, 21:39
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To wpadnij do nas na Uherkon, ciężko znaleźć mniejszy konwent. ;p Chociaż podobno w Hrubieszowie czy gdzieś tam ostatnio było ok. 30 osób...

Q, zachodnie konwenty są bardziej nastawione na przeróżne stoiska, ogólnie handel, w Ameryce to jest też połączone z różnymi imprezami komiksowymi, serialowymi etc. U nas jednak bardziej stawia się na prelekcje, rpgi... Ale zawsze też można robić tak jak Fuko, tzn. siedzieć tylko w kameralnej szkole rpgowej i w ogóle nie bawić się na tej wielkiej hali z dziwnymi rzeczami, nie łazić na aule ze spotkaniami autorskimi, koncerty etc. ;p

Ha, może będę na Polconie. Już wstępnie spytałam o to rodziców, a skoro nie powiedzieli 'nie', to znaczy, że nie mają się do czego przyczepić. ;) No, ale to jeszcze mnóstwo czasu.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#51
07-12-2012, 22:35
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Polcon szczerze mówiąc, który jest większy od Falkonu i będę się przy tym upierać - i bardzo, bardzo mocno w stylu, jak to ujęłaś, zachodnim - jest nudny. przynajmniej tegoroczny był. prelekcje, na które dotarłam, były złe (za wyjątkiem jednej o żywych trupach potraktowanych serio przez studentów medycyny i kulturoznawstwa - znakomita!), spotkań z autorami nie znoszę, a tego, co mnie w konwentach interesuje, czyli gier, nie było niemalże wcale. najmniejszy games room, jaki kiedykolwiek widziałam.

na Polcon się jedzie wybitnie na prelekcje i spotkania autorskie, więc jest sztywniacki. ja się już nie wybieram ;p
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#52
08-12-2012, 02:09
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Wgl.. byłam w tym roku na PGA i było tak do dupy że nawet papier sie nie umywa, nie było nicz, żadnych stoisk z sklepami nie licząc strefy lvlu 77, a gry.. pf.. cos z lolem i jakimś gównem którego nazwy nie spamiętałam.. ta za to o symulatorze farmy pamiętam gezzz...
Oby Pyrkon był tak uber pro jak reklamujące go osoby :3 była pani z 5 elementu, jakiś Steapunkowiec i Superpyrlgurl X'D przeczytajcie se to na głos jak dacie radę.

[ Dodano: 2012-12-08, 01:09 ]
Ps uszy Pikacza juz się robią i nie powstrzyma mnie nawet moj chłopak XDD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#53
09-12-2012, 20:21
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Co to za chłopak, któremu nie pasują uszy pikacza? xd

Ja tam nie rozumiem ludzi, którzy przychodzą na konwenty, żeby siedzieć przez kompem.
Co do prelek - byłam na, eee, tak w całości, to chyba na jednej - Pilipiuka, bo lubię gościa. ^^ I na spotkaniu autorskim z Diakowem, no bo jak mam jego książki, a facet przyjechał z Petersburga, to fajnie byłoby go zobaczyć. Byłam jeszcze na koncercie Lechowicza, podobnie jak rok temu... I to chyba wszystko, jeśli chodzi o oficjalny program. A bawiłam się świetnie.
Dziewczyny, wam naprawdę potrzeba superduperniewiadomoczego? Nie wystarczy wam fajna ekipa, masa walniętych ludzi, muffinki straszące Desti bieganiem i przytulaniem, karteczki 'szukam Fuko!', śliczny czarny kotek, który jest spokojny aż ciężko uwierzyć, herbatka przy stolikach, po których można sobie rysować, książki, przypinki, Jungle Speed i konwentowa atmosfera...? Dla mnie Falkon mógłby być pozbawiony ponad połowy tych wszystkich atrakcji i trwać dwa razy dłużej, a i tak bym została na całym i zakładam, że ani na chwilę nie dopadłaby mnie nuda. Hasi, ja się dziwię, jak ty na tych studiach wytrzymujesz z krzyżówkami i komórką, skoro potrzeba ci tak wielu atrakcji. xp
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#54
09-12-2012, 20:36
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mnie potrzeba, żeby, jak już coś robię, było to interesujące. dlatego siedzę nad krzyżówkami lub gram, kiedy wykłady są niedostatecznie ciekawe. to się przecież logicznie uzupełnia. wychodzenie z prelki w połowie jest bezczelne, więc siedzę na całej ;p a kiedy piąta z sześciu jest nudna, choć prowadzący wziął fajny temat i zrobił niezły opis, to się frustruję. prawda jest taka, że na Polconie - który jest konwentem drogim - masa ludzi wzięła po jednym punkcie programu dla zniżek autorskich, nie mając warsztatu prowadzącego i nie umiejąc zaciekawić publiki. i dlatego było lamersko.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#55
09-12-2012, 22:47
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Cytat:wychodzenie z prelki w połowie jest bezczelne, więc siedzę na całej ;p

Mnie uczyli czego innego, ale ok. xD Widocznie tu na wschodzie mamy inne zwyczaje. ;p
Odpowiedz
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#56
09-12-2012, 23:12
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

Wy na wschodzie dzicz macie, co Ty wiesz o życiu. xD
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#57
09-03-2013, 01:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dzieci drogie, kto się wybiera na Pyrkon?

(22-24 marca, Poznań)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#58
09-03-2013, 11:14
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zapewne Kami i Mogu. ;p
Odpowiedz
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#59
09-10-2013, 23:36
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Jedzie ktoś na Falkon w tym roku? D:

Przydałaby mi się osóbka do pokoju ^.^"
Odpowiedz
Nkiruma
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:259 Dołączył:Sty 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 78

#60
10-10-2013, 18:43
Prawa autorskie: zestaw od Ragnara, love! ;*

ja bedem. ale z ekipą znajomych z Wwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości