♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#16
15-09-2016, 15:22
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja raz z Sami troszkę łapałam, jeszcze pewnie nam się zdarzy, może nawet dzisiaj się zbierzemy. ;D A tak sama to łapię przy okazji, jak gdzieś wychodzę, nie chce mi się samej łazić po mieście tylko po to, żeby coś tam złapać.
Odpowiedz
Normik
Zgryźliwa | Gość

 
#17
25-10-2017, 22:10
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Sam łapałem, ostatnio widze, że coraz mniejszy ruch, chyba pada ;P
Odpowiedz
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#18
10-04-2018, 17:38
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Odgrzewamy kotleta :v
Niantic zaserwował nam ostatnio całkiem interesująca aktualizację, tak jakby zaczął się jakiś story mode z szukaniem Mew, ale nie tylko tym stara się ściągnąć graczy z powrotem do siebie. Wprowadzono mini wyzwania odblokowywane przy zakręceniu stopem, zbieramy naklejki, a po uzbieraniu odpowiedniej ilości dostajemy paczkę, paczka jak paczka, bo bonus zawiera też niespodziankę w postaci możliwości złapania fajnego poka? Mi wyskoczył Moltres, nie ukrywam fajna sprawa bo w rajdach nie uczestniczę |D średnia wieku u mnie na dzielni waha się w okolicy 20? Ostatnio załapałam się na darmowy rajd na Lugie tłum moje pojawienie się obok gymu skomentował "o 15 osoba" khem khem.. dzieki bogu wyglądam wciąż młodo na góra 18-19 x'D
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#19
12-04-2018, 23:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja ostatnio trochę wróciłam do gry, ale z questami jestem w kropce, bo moje obecne wymagają walk, a moja gra polega głównie na łapaniu poków w autobusie. xD Nie bardzo mi się chce wychodzić specjalnie po to, żeby iść pod gyma, gram tylko "przy okazji". Ale łapię trochę zaległych poków przez ten event. Tych eventowych niestety nie miałam okazji. :/
Odpowiedz
Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#20
19-05-2018, 11:20
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

Wróciłem do człapania po mieście z nudów i rzucania pokeballami i teraz pytanie, co warto zbierać? Co warto łapać czy w ogóle jest sens lvowania poka?
Odpowiedz
Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#21
20-05-2018, 20:56
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

Drobny edit, naumiałem się co i jak i jestem postrachem okolicy :V
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#22
24-05-2018, 18:41
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Czy ktoś z lapiacych poki wie co jeszcze wypada z tych paczek za stemple? Bo mnie tylko zapdos wypada :c
Odpowiedz
Sköll
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samica Wiek:Podrostek( ok. 1 rok) Liczba postów:57 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 52
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

#23
25-05-2018, 13:42
Prawa autorskie: Koseki/Xylax

Przez cały Maj wypada Zapek, od 1 czerwca będzie Articuno~ chyba będą co miesiąc dawać kolejno legendy z każdej generacji.
[Obrazek: 592.png]
Odpowiedz
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#24
25-05-2018, 14:01
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

Wszędzie elektryczne ka...kurczaki. Chociaż mi wypadł Zapdos z 98% IV

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●


Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#25
25-05-2018, 23:49
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Kurła, to mam nadzieję, ze chociaż ten Articuno wypadnie lepszy, bo te zapdosy to całe g, wszystkie mi się trafiają co mają jakieś beznadziejnie słabe ataki :C
Odpowiedz
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#26
28-05-2018, 11:46
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

ja mam Articuno 100% IV z rajdu xD
 Teraz tylko muszę mu ataki zmienić aby był taki "osom i w ogóle"

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●


Odpowiedz
Sköll
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samica Wiek:Podrostek( ok. 1 rok) Liczba postów:57 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 52
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

#27
10-06-2018, 19:55
Prawa autorskie: Koseki/Xylax

Szkoda że ni moszna ich do dzimów wstawiać, chociaż z legend to przekoksów za bardzo nima, taki Ho-oh ma sporo CP, Mewtwo też niby zły nie byłby.
[Obrazek: 592.png]
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#28
10-06-2018, 22:01
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

A co chodzi z tym 100% IV bo ja nie za bardzo wiem co to ma być, nigdzie w tej grze procentów nie widziałem XD
Odpowiedz
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#29
10-06-2018, 22:33
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Bo IV to jest coś ukrytego. 
Niantiki nie wiedzieć czemu nie dali graczowi możliwości sprawdzenia statystyk pokemonow ( ok niby dali ten smieszny arprais, ale to shit jest) xD
IV mierzysz aplikacjami np. 'Poke Genie' który czyta z ekranu gry staty. 
CP to tylko wskaźnik LVL w sumie :/c i jedna z kilku składowych IV 
Były jeszcze inne apki co mierzyły z bazy danych PokemonGo ale czyscili ostatnio wszystko i aplikacje szlag trafił na początku kwietnia? Do dziś nie naprawili tego eh ~3~
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#30
10-06-2018, 23:35
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

No ale co to jest XD Jakaś siła ataków czy co. Ja myślałem, że tylko jest tyle ile pisze przy tych dwóch "atakach", a nie że jeszcze jakieś ukryte super siły XD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości