♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
28-09-2016, 19:51
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Uwaga, uwaga! Dla tych, do których jeszcze nie dotarła ta ciekawa informacja: za kilka lat możemy się spodziewać realistycznego remake'u Króla Lwa! Film ma zawierać piosenki z animacji, zapewne w nowym wykonaniu (tak jak to było w przypadku Księgi Dżungli czy Czarownicy).
Zważywszy na sukces tegorocznej Księgi Dżungli, nie jest to wielkim zaskoczeniem: możliwości technologiczne są, Król Lew jest wciąż bardzo popularny, więc oficjalne ogłoszenie o produkcji remake'u było tylko kwestią czasu. Co z tego wyjdzie? Poczekamy, zobaczymy. :) Filmowa Księga Dżungli była, moim zdaniem, bardzo dobrym filmem, więc może i Króla Lwa uda im się nie zepsuć? Miejmy nadzieję!

Źródło: https://thewaltdisneycompany.com/disney-...lion-king/

A i zapraszam do dyskusji, można się tu bardziej rozpisać niż na sb.
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#2
28-09-2016, 19:56
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ja tylko czekam nie jaram sie dopóki nie pokażą szkiców koncepcyjnych lub modeli x) tyle ode mnie na razie
Odpowiedz
Daenerys
Duch
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:92 Dołączył:Sie 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 0
Zręczność: 0
Spostrzegawczość: 0

#3
28-09-2016, 21:15
Prawa autorskie: polar-ARCTIK

Obawiam się tego i to porządnie... jakoś mam złe przeczucia, bardziej cieszyłabym się z następnej części i dalszej historii niż remake'u. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że będzie ok i, że KL nie zostanie oszpecony :v aczkolwiek cieszę się ^^ zawsze coś nowego ;D
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#4
18-02-2017, 14:39
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Są już znani aktorzy podkładający głosy pod Mufasę i (prawdopodobnie dorosłego) Simbę:
http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pi...14#p184014
:)
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
18-02-2017, 14:42
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

O, oryginalny Mufasa. :D No to trzeba będzie koniecznie iść do kina na wersję z oryginalnymi głosami, nie ma bata.
A tego od Simby nie kojarzę, choć jak patrzę po filmwebie, to ma grać Lando w filmach o Hanie Solo. Ciekawie. ;d
Odpowiedz
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#6
16-03-2017, 23:23
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Fajnie by było gdyby byli ci sami ludzie co podkładali głosy wtedy, ale to raczej nie możliwe szczególnie w przypadku małego Simby. Przynajmniej w polskiej wersji dubbingowe podkładać głos pod Timona zawsze może Karol Osentowski bardzo do niego pasuje xd
Odpowiedz
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#7
22-03-2017, 23:04
Prawa autorskie: Dirke

Zobaczcie co znalazłam w internetach: https://m.youtube.com/watch?v=jTHRCHrVWk8
Fajnie zrobione, dałam się nabrać aż do momentu z kamiennym stołem. Nie mogę się doczekać prawdziwych trailerów.
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#8
28-12-2017, 22:11
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

http://ultimateclassicrock.com/elton-joh...ng-remake/
Pozytywnie mnie to nastraja. :)
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#9
28-12-2017, 22:34
Prawa autorskie: Ghalib

#Beyonce jako Nala i juz wiem że muszę to zobaczyć
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Odpowiedz
Maziyo
Konto zawieszone

Gatunek:Kobra Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:8 Dołączył:Lut 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 30
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#10
21-02-2018, 08:18
Prawa autorskie: Culpeo-Fox (za zgodą)

Wprawdzie Księga Dżungli w formie filmu aktorskiego (z CGI) się udała, to jednak wolę podchodzić do Króla Lwa z dystansem. Jako animacja, jest to jedna z moich ulubionych bajek spod wytwórni Disneya. Wolę się natomiast nie nastrajać, że z filmem CGI będzie podobnie. Lepiej jest się moim zdaniem pozytywnie zaskoczyć i by przewyższyło oczekiwania niż potwornie rozczarować produkcją.

P.S. W sumie też wolałbym kolejną część historii w animowanej formie, ale to pewno nigdy się nie stanie.
Odpowiedz
Kuro
Samotnik
*

Gatunek:Dicrurus paradiseus Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:100 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#11
21-02-2018, 12:10
Prawa autorskie: Gyda/Moni 158

#Piosenki Skazy nie będzie. Płoną legiony.
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#12
23-11-2018, 07:21
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja to tutaj zostawię.



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości