♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nafasi
Samotnik
*

Gatunek:lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:64 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 22

#16
01-08-2017, 07:49
Prawa autorskie: Nine-NeckFur, Vasanti Vei, Inn, Mayor, ja

Ile by razem kosztował prosty naszyjnik, pióra przywiązane do końcówki ogona i piórka wplecione w grzywę?
Co masz czynić, gdy się zgubisz? Pozwól, że Ci powiem...
Idź za głosem gwiazd... One wskażą Ci drogę.
[Obrazek: 2zemsnt.jpg]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#17
27-08-2017, 21:54
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Typ akcji: kupno medykamentu
Szczegóły: melon kalahari x1 proszsz - 8 opali według cennika. Kupno bez akcji fabularnej, Samiś się przeszła do małpy kiedyś tam. Opale proszę odjąć ze srebrnego skarbca.

w sumie odjęłam już sama :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

#18
09-09-2017, 10:08
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Typ akcji: Zakup sakwy skórzanej 
Szczegóły:  [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR0UnE0BgruWsrJPpRD44_...qUKaFdMxRy] coś w tym stylu, ma być nakładana na grzbiet z dwoma sakwami po bokach. I jakimś rzemieniem pociągniętym od strony brzucha by można było regulować i nie zsuwała się. I jak starczy opali to chciałabym by na jednej była namalowana paprotka a na drugiej wąż.

Daje na to 113 opali
97 z Firkraaga, 11 z Sigrun i 5 z Moreny.

Odjęte, torba zakupiona.
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#19
06-11-2017, 20:26
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

Typ akcji (zioła/ozdoby): kupić ozdobę

Szczegóły:

Nie do końca ogarniam jak to nazwać, spinką czy co, ale ile zapłacę za takie coś jak mam tu we włosach? https://cherrycolaax.deviantart.com/art/...-709945189
Takie to jakby drewniane i pomalowane farbką

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2017, 20:28 przez Asura.)
Hekima
Szaman

Gatunek:Dżelada. Płeć:Samiec Zezwolenia:Postać specjalna Liczba postów:64 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#20
08-11-2017, 13:04
Prawa autorskie: http://robinmoore.photoshelter.com

To jest spinka? Mi to wygląda jak trzy koraliki wplecione w grzywę, ale niezależnie od tego, co to jest - za taki drobiazg 5 opali, dla równego rachunku. ;) Już zakładam temat.

Edit: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2746
[Obrazek: Bez%20nazwy-5_zps9dj8pm6q.png]

W postach potrafię wplatać suahili, dodaję wtedy na końcu tłumaczenie. Jest to bardzo swobodna interpretacja języka, nie znam w żadnym stopniu suahili i jeśli wiesz więcej ode mnie, proszę, nie oburzaj się, zawsze możesz mnie poprawić! ;) Asante sana!


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2017, 13:09 przez Hekima.)
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

#21
10-11-2017, 11:47
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Typ akcji: ozdoba
Szczegóły: Dokładnie chodzi mi o taki kapelusz 

https://www.google.pl/search?client=ms-a...mYxEDUFoHM:

Uznajmy że to jakoś tam się trzyma na głowie nie wiem jak to potrzebne to jakieś dziury na uszy? Wolałabym po prostu założyć że jakoś sie to trzyma. Sam wygląd jest mniej więcej taki pióro barwionew kolorach jak sójki tylko wielkie a skóra kapelusz brązowa.  Ile za takie cudo?
[Obrazek: iTJUvVI.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2017, 11:53 przez Moyo.)
Hekima
Szaman

Gatunek:Dżelada. Płeć:Samiec Zezwolenia:Postać specjalna Liczba postów:64 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#22
12-11-2017, 20:40
Prawa autorskie: http://robinmoore.photoshelter.com

Mniej niż zero. Ne, taki kapelusz to zupełna przesada, nie róbmy z tego forum dawnego Wolva. Zupełnie nie pasuje do klimatu i za bardzo trąci ludźmi, przykro mi, Moyo. :c
[Obrazek: Bez%20nazwy-5_zps9dj8pm6q.png]

W postach potrafię wplatać suahili, dodaję wtedy na końcu tłumaczenie. Jest to bardzo swobodna interpretacja języka, nie znam w żadnym stopniu suahili i jeśli wiesz więcej ode mnie, proszę, nie oburzaj się, zawsze możesz mnie poprawić! ;) Asante sana!


Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#23
14-11-2017, 15:30
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Nie dokładnie taki. Chodzi o brązowy kapelusz, bok podwinięty + duże pioro. Tyle wmagań nie musi być jak na zdjęciu. Poza tym haftowana sakwa nie trąci ludŹmi? Albo pojemnik na truciznę? A jeśli to przesada to co proponujesz co byłoby podobne? Poza tym no kapelusz to uformowany i pogięty płat skóry + pióro. Ja nie widzę sprzeczności.
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#24
14-11-2017, 18:25
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Wybacz, Siri, ale jednak lew z sakwą to co innego niż lew w kapeluszu. Sakwy czy inne pojemniki to są proste przedmioty, które mają znaczenie praktyczne, a kapelusz to ozdoba, która jest w naszym odczuciu zupełnie nie-lwia i nie-afrykańska. Po prostu to nie pasuje do klimatu forum, jak Cynka napisała.
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

#25
18-11-2017, 20:03
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

No dobra w porządku
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Xenia
Samotnik
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Towarzysz:Pliszka siwa Liczba postów:226 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

#26
22-03-2018, 18:42
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei
Tytuł pozafabularny: Mistrz Pióra

Typ akcji (zioła/ozdoby): Odbiór nagrody z eventu

Szczegóły: Chciałabym malunek dla Xenii na prawej łopatce - dwa żyrafy stojące blisko siebie i naprzeciwko siebie, dorosła i mała, w kolorach.

Uzgadniane ze mną, ozdoba przyznana.
[Obrazek: SLSoZK4.png] 


Ma malunek na prawej łopatce przedstawiający jak na razie tylko dwie żyrafy, młoda i dorosła, stojące naprzeciwko siebie.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#27
25-08-2018, 05:16
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Typ akcji (zioła/ozdoby): 
-Torba na medykamenty
- Hibiskus
- Akacja
- Miód

Szczegóły: Klasyczne wyposażenie medyka raz poproszę.
Wplote spotkanie z Hekimą przy kolejnym poście na fabule głównej po przejściu do innego tematu.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2018, 05:17 przez Kami.)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości