♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Jak Ci się podoba audycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bardzo mi się podoba
4 66.67%
Podoba mi się
2 33.33%
Średnio mi się podoba
0 0%
Nie podoba mi się
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#16
15-01-2017, 13:48
Prawa autorskie: ja-Dirke

ano trzeba trzeba an to patrzeć :E bo tak an tej pokazano, żeście nie przytomni :E
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#17
15-01-2017, 13:53
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Wiesz Kiu, poświęcam na to pół dnia, siedzę na skypie 4h non stop, przedtem robię notatki i to też nie jest 5 minut. Nie jestem profesjonalistą i nigdy nie będę, nikt mi za to nie płaci, więc mogą mi się zdarzyć błędy. Jasne, że staram się ich unikać, ale takie zwracanie uwagi tylko na nie, kiedy już wielokrotnie za nie przeprosiłam, wydaje mi się z lekka nie na miejscu. Lubię to nagrywanie, ale czasem czuję się mocno zniechęcona jak po nagraniu nie ma odzewu albo jedyny komentarz to "a czemu nie było dedykacji".
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#18
15-01-2017, 14:20
Prawa autorskie: ja-Dirke

no sorry ja daje zawsze wieskzy komentarz :V i nie am co sie teraz żalić tylko spać tyłek i w kolejnej pilnować i tyle :3

Trza wiedzieć, że za każda prace czy non profit czy normalna będą i pochwały i odwrotnie, taki jest krą życia i takie tam x) [Obrazek: item_bop</em>_fire_flower_by_neslug.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2017, 15:01 przez Myr.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#19
15-01-2017, 15:08
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie no, to wiem, Ty akurat zawsze zostawiasz nam ścianę tekstu i to się ceni. ;d

Zdaję sobie z tego sprawę, w końcu już tu trochę adminuję. xd Tylko jest to trochę irytujące, gdy zwraca mi się pięć razy uwagę na to samo, kiedy ja na samym początku sama napisałam, że o tym wiem i następnym razem będę bardziej uważna.
Zwłaszcza że ja traktuję piosenki jako marginalną sprawę - zastanawia mnie, ile osób tak naprawdę ich słucha. Myślałam nawet nad wywalaniem ich, a wtedy można by się przenieść z youtube na soundcloud, gdzie wrzucałabym samo audio, które też można by łatwo ściągnąć, a jednocześnie nie zapychałoby to forumowego dropboxa (zresztą muszę zaraz drugiego założyć), można by zrobić ładna playlistę (obecnych na yt wolę nie upubliczniać, bo się obawiam, że ktoś zgłosi naruszenie praw autorskich)... No ale z piosenkami się nie da, bo te prawa autorskie. Jakbyście sami śpiewali, to by było prościej. :P
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#20
15-01-2017, 15:56
Prawa autorskie: ja-Dirke

spoko ja piosenki zawsze prawie przewijam :V xD
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#21
15-01-2017, 22:25
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Najprościej - założyć ankietę pisemną i dać ludziom do wypełnienia. Ewentualnie zwykłe tak/nie, ale to trochę za mało moim zdaniem, lepiej będzie, jeśli ludzie się wypowiedzą w temacie, wtedy masz jakiś obraz, jak to wygląda i jak robić kolejne części.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#22
15-01-2017, 22:31
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tzn. wiesz, ja uznaję, ze dopóki ludzie wysyłają piosenki (a wysyłają sporo ostatnio), dopóty lepiej robić audycje z piosenkami. Aż tak mi to nie przeszkadza. :P
Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

#23
15-01-2017, 22:48
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

*machu machu* Audycja ogólnie spoko, Kami się miło słuchało. Ja nie zadaje pytań bo zazwyczaj inni zapytają o wszystko, co ja chce wiedzieć, więc ino by się powtarzały te pytanka. Popieram propozycję audycji z Bjornową <3 A jakby nikt czasu nie znalazł, to w soboty ja praktycznie zawsze mam czas xD No i mogę ewentualnie zostać murzynkiem do czytania pytań, z tym nie powinno być problemu :P Wombocombo tablet + fon i jedziemy :P
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#24
15-01-2017, 22:52
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No, zwykle udaje mi się ściągnąć Fuko (raz była Cynka na zastępstwo), ale jeśli by mu coś nie grało, to będę o Tobie pamiętać. ;d Na razie mam jeszcze parę osób w zanadrzu, z którymi bym chciała pogadać na antenie, ale fakt, że z Tobą też bym chętnie powtórzyła, bo teraz miałabyś dużo więcej do powiedzenia. :D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości