♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

01-06-2018, 08:51
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Czasem zdawało jej się, że jest gdzieś, gdzieś dalej jakby poza ciałem i czasem nie ma jej wcale. Jej ciało jest tu samo, opuszczone przez skruszonego ducha zmęczonego cielesną formą. Nie umiała wyjaśnić swojego znikąd. 

Niechaj siła, której nigdy nie zaznają odbierze im kiedyś tę pyszną i bezwartościową chwałę! Chwałę niczym skrzydła ćmy tak podatne na płomień! 

Nie było w nich życia ani też żadnej chęci. Dawnej iskierki radości, marzenia gonienia za ptakami i oddychania wonią świeżych, zielonych traw. Wewnątrz, w tej powłoce - zdawało się - nie było nikogo. 
Kayla, Krokodyla daj mi luby

Ryczała głośno i z głębi serca, głosem zdartym od wrzasku, szorstkim jak kamień. Nie usłyszała, kiedy Kayla odbiegła, ale gdzieś w głębi serca wiedziała, że kiedy odwróci się za siebie, nie zobaczy już jej leżącej na ziemi, dlatego wolała nawet tego nie robić.
Zenzele, Krokodyla daj mi luby
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

05-06-2018, 21:25
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tym razem wygrywa Sunkeyru ze swoim własnym cytatem, zdobywając przy tym 25 opali!

'Bo któż nie chciałby mieć takiego towarzysza? Wkurza, bawi i doprowadza do załamania psychicznego. Nic tylko brać!'

~ Sunkeyru, Baobab


Gratuluję i zachęcam do nadsyłania kolejnych. :D
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

03-07-2018, 11:22
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Okej, jako że czerwiec to zawsze miesiąc trochę spokojniejszy, to tym razem sama wybrałam cytat. Oto i on:

Nasilający się szum i naciągająca z góry biała fala doprowadziły Guntera do wniosku, że obliczając prawdopodobieństwo zejścia lawiny musiał niefortunnie podzielić przez zero.
~ Gunter, Śnieżny Las

20 opali dla Guntera.
Manaia
Rekrut
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:107 Dołączył:Maj 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

04-07-2018, 21:53
Prawa autorskie: Gunter

"tak naprawdę legendarny władca Lwiej Ziemi jakim był Mufasa był w rzeczywistości zapatrzonym w siebie przebrzydłym grubasem a jego syn zdradzieckim kontrrewolucyjnym śmieciem, który bezmyślnie zniszczył wszystko co z wielkim trudem udało się wypracować Skazie"

Haki, margines "Cesarzowi, co cesarskie"


"- Wybierasz się w tej chwili do cesarza? - Wolał się upewnić czy tak tylko rzuciła pytaniem czy rzeczywiście miała plan iść prosto do cesarza-malarza(tynkarza-akrobaty zapewne też)."

Sundara, margines "Białe szaleństwo"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2018, 18:07 przez Manaia.)
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

17-07-2018, 14:30
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

"Zmiana, nie rodzicie się."

Vari, z tematu organizacyjnego "Cesarskie przedszkole <3"
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

23-07-2018, 10:14
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

- Mały złodziej! – krzyknął. – Niech tylko dorwę temu małego hultaja, to go nauczę jak wygląda lobotomia orzechem kokosowym!

Gunter, https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...#pid135964
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

06-08-2018, 00:25
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tym razem wygrywa Zephyr (5 opali) z cytatem Vari (20 opali):


Zmiana, nie rodzicie się.

Vari, z tematu organizacyjnego "Cesarskie przedszkole <3"


Gratuluję i tradycyjnie zapraszam do nadsyłania kolejnych. ;D
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

30-08-2018, 21:57
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Cóż matka nie byłaby z niego dumna jakby dowiedziała się, że przyszły medyk został handlarzem narkotyków. 
~ Bartolini, "Na nauke walki czas nadszedł (Trening KO)
Gunter
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:208 Dołączył:Lut 2018

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 76
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 30

30-08-2018, 22:38
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Geniusz

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś. W końcu za szczęściem ogółu musi stać ktoś kto nie boi się ciemniejszej strony świata.

A przede wszystkim chcę na starość móc spojrzeć w przeszłość i móc powiedzieć: "Miałem kawał dobrego życia i niczego nie żałuję". Z takiej przyszłości byłbym zadowolony

Tamu, Pozory mylą

W chwilach zwątpienia Tib obawiał się, że życie seksualne jego przyjaciela jest jak spełniająca życzenie gwiazdka- istnieje tylko dzięki łatwowiernym dzieciakom. 

Tib, Liebe über alles
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

31-08-2018, 17:18
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

- Co to do cholery jest?

Kamui na widok Kami, Gorące źródła


Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.

Gunter, Wodospad w Ognistym Lesie


Może jeszcze edytuję posta i coś dopiszę, resztę też zachęcam do wrzucania cytatów!
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

04-09-2018, 13:18
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tym razem wygrywa Gunter (20 opali) z cytatem nadesłanym przeze mnie (5 opali; wybaczcie, że tak sama sobie, ale ktoś musi :v):


Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.

Gunter, Wodospad w Ognistym Lesie


Zapraszam do nadsyłania kolejnych!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości