♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#1
17-02-2017, 17:53
Prawa autorskie: Dirke

Znalazłam ostatnio fajną gierkę w tematyce Króla Lwa (klik!). Bardzo polecam. Ciekawa i trzymająca się fabuły filmu. Grał ktoś może? Co o niej sądzicie?
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
17-02-2017, 17:57
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To jest już klasyk. :D Ma trochę lat, ale wciąż jest bardzo przyjemna. Ja sama nigdy jej nie miałam, ale kojarzę; grałam przez chwilę, jak byłam u Inn (Sorena). Ciekawe, czy poszłaby na nowszych windowsach w wersji innej niż przeglądarkowa.
Odpowiedz
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#3
17-02-2017, 18:02
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Przecież to Król Lew z pegazusa. Gra stara jak sam film, ale bardzo fajna i trudna dośc.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Odpowiedz
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#4
17-02-2017, 18:03
Prawa autorskie: Av: Askari

Pamiętam jak się w to grało na świetlicy po szkole, nie sądziłem że jeszcze w to zagram. Ostatni poziom gdzie się walczy ze Skazą był tak trudny że się siedziało nawet z pół godziny xD
Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#5
17-02-2017, 19:48
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Oj dżizas! Aż się we mnie obudziły wspomnienia jak byłam małym i zazdrosnym fyrtolem, kiedy to moja najlepsza koleżanka z dzieciństwa dostała NESa (do dziś jest dla mnie sekretem skąd ale ma dużą rodzinę z zagranicy to pewnie ktoś im przysłał :V) a ja zazdrośnie spoglądałam jak gra w Mario i inne giery T_T A potem mój kuzynek dostał klona NESa czyli znienawidzonego przeze mnie Pegazuska i popylałam w Króla Lefka całymi dniami u niego xD
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#6
18-02-2017, 00:24
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Jej, aż się dziwię, że nie było tego tematu wcześniej. Gra jest świetna, jak większość starszych produkcji.
Odpowiadając na powyższe domysły: tak jest też na nowsze komputery. Sam mam na linuxie, wersię na windowsa też mam.
Kosztem kilku(nastu) dni grzebania i przekopywania zapadłych dziur internetu, wydobyłem ponad rok temu, z mirrora jakiejś zdechłej anglickiej strony wersję na...
Androida!
Co prawda jest na A 2.2, ale na 4.2 i wyższych też działa (chociaż z pewnymi błędami na zapisie).
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#7
18-02-2017, 00:47
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cytat:Ciekawe, czy poszłaby na nowszych windowsach w wersji innej niż przeglądarkowa.
Feli, wystarczy sobie ściągnąć emulator gameboya itp. i pobrać tę grę, śmiga bez zarzutu :p

I, och jej, ta gra, tyle wspomnień <3 Moja starsza siostra to miała na swoim starym lapku, którego jej podbierałam specjalnie po to by właśnie zagrać w króla lwa na emulatorze :'D ale że jestem noobem, a ta gra jest cholernie trudna, jak się zacinałam to korzystałam z zapisów siostry i jej kolegów xD póóóźniej dostałam jej laptopa na własność, gra wciąż tam była, zapisy też <3 i znów sobie pykałam.
Szczerze, urzekła mnie grafika i muzyka - jakiś śmieszny 1994 rok, a te piksele mają w sobie tyle wdzięku i uroku, te barwy, kolorystyka, zwłaszcza na poziomie z małpkami i żyrafami <33333 a muzyka cały czas mi gdzieś tam pobrzmiewa w duszy, bo jest niesamowicie klimatyczna, a też ja po prostu lubię te 8-bitowe melodyjki, a muzyka króla lwa w takim wydaniu to już w ogóle cudo.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#8
18-02-2017, 14:55
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Fajna gierka. Szkoda tylko, że jak stracisz wszystkie słońca do wracasz do pierwszego lvl.
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2017, 14:55 przez Huntrees.)
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#9
18-02-2017, 15:20
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Cóż zawsze można użyć zapisu stanu w emulatorze, zapiszesz sobie na początku Lvl'a i jak zginiesz to po prostu wciskasz f5.
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#10
18-02-2017, 16:32
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Po co Wy tak kombinujecie, ściągnijcie sobie zwykłą wersję na windowsa (istnieje) i ewentualnie - chociaż wątpię, by się przydało - "uruchom w trybie zgodności".
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#11
18-02-2017, 17:16
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Jak masz emulatora na kompie to możesz też grać w pokemony :V
Dlatego emulatory to wspaniały wynalazek
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#12
19-02-2017, 16:26
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Ja mam emulator GBA na androidzie ( na kompie w TLK gram przez wine.). I po prawdzie żadnych gier nie emulowanych nie ruszam, bo tej grywalności nie przebijesz grafiką. A, i na GBA też znalazłem grę TLK(3) z Timonem i Pumbą jako grywalnymi postaciami.
Ale pokemonów nie trawię. Moją ulobioną serią jest Sonic the Hedgehog.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2017, 16:27 przez Athastan.)
Odpowiedz
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#13
23-05-2017, 23:29
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Ja mam emulator na psp i sobie ściągnęłam i teraz prócz pokemonów mam też KL. Na kompie nie trzeba emulatora wystarczy pobrać plik. Jakby ktoś nie umiał znaleźć mogę wrzucić do neta i zapodać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości