♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#16
26-04-2017, 20:42
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Nasza logika przy wprowadzeniu tego prawa była taka: na naszym forum duchy istnieją, jest to fakt niezaprzeczalny. Skoro istnieją, to czemu ktoś mógłby w ogóle nie odczuwać ich istnienia, tylko dlatego, że w nie nie wierzy? Patrz: przykład Fel z okapi
to, że nie wierzysz, że ten stolik jest na twojej drodze, nie znaczy, że nie będzie cię bolał piszczel, jak w niego wejdziesz :<

Według mnie ten system jest kompromisem, bowiem dzięki temu duchy zyskują sens bytu: na co komu postać ducha, jeżeli wszyscy mogą go zignorować? Ale też pozwala wszystkim zatwardziałym ateistom na dalsze trwanie w swej niewierze: tam, gdzie inni będą widzieli ducha, oni stwierdzą, że to zwykła fatamorgana, gdy inni poczują dotyk ducha, oni tylko powiew chłodnego wiatru.
Muszą w jakikolwiek sposób, choćby najdelikatniejszy, jakoś przyjmować bodźce wywołane przez ducha. Ale mogą je interpretować w najzupełniej dowolny sposób. Nikt ich nie zmusza do wiary w duchy - są zmuszane do odbierania tych delikatnych sygnałów, które mogą zignorować.
Rozumiecie? Nie mogą ignorować tego, co duch wywołuje swą obecnością, ale dalej mogą przeczyć ich istnieniu.

Cytat:Ta stata i tak z tego co kiedyś pisano głównie w walkach traktowana jest jako "szczęście" mały bonusik nic więcej
No... No nie xD jasne, kiedyś tak pisano, bo kiedyś rzeczywiście tak było, teraz jest o wiele ważniejsza, ma duży wkład w powodzenie uników. Zatem pozwolę sobie się nie zgodzić.

No i ja nie jestem fanką wprowadzania statystyk w zwykłą fabułę. I wydaje mi się, że chyba my, kiedy wprowadzaliśmy te nowe zasady, patrzyliśmy na nie troszkę, niż niektórzy teraz interpretują. Bo naprawdę, zasada, że jeżeli duch się pojawi, to ktoś może poczuć jakieś zimno, jest takim strasznym narzucaniem komuś czegokolwiek? Jeżeli ktoś nie będzie chciał, to i tak może to dalej twardo ignorować. Jeżeli ktoś będzie chciał, może radośnie pisać z duchami. Chodzi jednak o to, by trochę zwiększyć rolę duchów, bo według mnie jednak jest to dość ciekawa rola, szkoda, że tak łatwo było zniszczyć sens ich bytu, zgodnie z poprzednimi zasadami.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
26-04-2017, 20:44
Prawa autorskie: ja-Dirke

Soth a po co tyle agresji xp
Ja tylko poruszyłam sprawę, "nakazu" a odczuwanie, może komuś się nie chce odczuwać ich? I widać, że nie czytasz, ze zrozumieniem bo pisałam, że ja zwyczajowo reaguje an ducha, więc?
Po porstu nakazywanie jest dupne, a poprzednio było ok, dawało większa jak dla mnie możliwość w sprawie sobie tego całego odczuwania.
Ja wcale nie odebrałam tego jako widzenie ducha Mufasy, widać, że każdy sobie to interpretował na swój sposób.
Co do powiewów to napisałam o tym w pierwszym poście i powtarzać się nie będę.

Naucz sie też Soth czytać ze zrozumieniem, że w mojej PROPOZYCJI a nie SKARDZE, że nie ograniczam w nim widzenie duchów TYLKO do szamanów, tylko do OSÓB KTÓRE CHCA WIDZIEĆ. Zaś propozycja tyczył się tej grupy, która ich nie bierze pod uwagę i potencjalnemu poziomowi ich odczuwania.
Spostrzegawczość miał byc ala miernikiem dla tej grupy, która sama w sobie nie chce na nie reagować czy coś i to tylko propozycja a nie cos typu :wywalcie duchy bo sa do dupy i sa gównem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017, 20:45 przez Myr.)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#18
26-04-2017, 20:52
Prawa autorskie: ja-Dirke

Poprzednie zasady według mnie nie niszczyły ich byt, dawały możliwość tylko tego czy ktoś chce reakcji czy nie.
Co do przykładu z duchem antylopy gnębiącej drapieżnika jest dziwna, bo to krąg życia i nie powinien być napastowany co innego np. morderca nawiedzany przez swoja ofiarę.

Może i w tym co piszesz jest racja, bo i ciekawa sprawa byłoby gnębienie ów mrodercy duchem ofiary, tak, ze ten może odbierać to jako cos nei tak w swojej głowie.

Tylko nakazy nie sa po prostu moim osobistym zdaniem dobre, nie lepiej po prostu graczy zachęcać do tego niz nakazywac xp?

Nim ugadaliście to walnąć ogólnoforumowa dyskusje i pogadać i przekonać, że reagowanie może byc fajne? a co do mieszania stad do fabuły i tak sa zmieszane wiec mała różnica b była.
Wiecie dialog admini-gracz nie na poziomie tylko pw i propozycji idących od graczy?
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#19
26-04-2017, 21:49
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Co.

Traktujesz to tak, jakbyśmy Ci nie wiem co zrobiły, zmusiły do zabicia matki czy coś gorszego.

Bo naprawdę tak wielkim nakazem napisanie jest, że przeszedł mnie chłodny dreszcz, nie wiem, może jestem głodny czy coś?

Bawi mnie to. Zwyczajnie mnie to bawi, jak bardzo to podkreślasz, to ZMUSZANIE. Więcej luzu, Myr, nie każemy nagle widzieć niestworzone rzeczy czy tym bardziej w nie wierzyć.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#20
26-04-2017, 21:58
Prawa autorskie: ja-Dirke

nakaz to nakaz ;D jakoby nie wyglądał i co w nim było xp i bez przesady z tymi tekstami. Widzę, że jednak lepiej było podyskutować an pw niz publicznie bo jeden agresja równa z nie wiem czego druga z agresja mniejsza ale nadal xp

Zarzuciłam tylko pomysł i tyle nie to nie.Zamknijcie temat i juz xp (na temat pomysłu widze chyba tylko cos Sami napisała xp reszta skupiła się na pierdółce xp)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości