♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

#1
10-05-2017, 14:09
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

Lata lecą, czas mija. Dzieciństwo zbliża się ku końcowi. Czas na kilka wspominek i pytań(znasz odpowiedz podeślij PW, kto wie może coś za to będzie)

Od pewnego czasu zauważam że produkty o których jako dzieciak wiedziałem(EB) lub kupowałem wracają do łask i zajmują sklepowe półki. Te czasy gdy strzelało się kapslach z Frugo. Ostatnio tak się zastanawiałem i kupiłem rzeczony napój ale nie wiem czemu dźwięk nakrętki nie wydaje się już taki urzekający...
Turbo, ach te gumy, jaki wielki szok przeżyłem widząc je w żabce. Tylko cholera czemu kosztują 50gr? za tyle kiedyś u pani Jadzi to się ich 10 kupowało. No i te samochody nie są już takie fajne... 
Co do rzeczy droższych i zmieniających się to ja sie pytam czy zawsze guma w rolce była taka krótka?

A tak na poważnie lecąc wspominkami przypomniały mi się karty z chetosów. Ktoś pamięta statystyki i imię maskotki chetosów za czasów serii kart z bohaterami CN?
No i bardziej hardcorowe pytanie na czym polegał 3 etap contry?
[Obrazek: contra-robotboss.jpg]
Odpowiedz
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

#2
12-05-2017, 18:16
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

Chester miał statyki po 10
3 etap to było skakanie do góry i masakrowanie mprzeciwnika po drodze



ostatnio przypadkiem w propozycjach na youtube miałem atomówki. OK niby nic, ale dzieciństwo z CN mi się przypomniało to włączyłem... nie wiem czemu ale za każdym razem widząc Mojo Yoyo myślałem o lwie z naszego forum(w przeciwna stronę to też działa☺) 

A teraz pytania 
jaki pierwszy Digiomon odezwał się do Ekipy?
[Obrazek: digimon-adventure.jpg]
Jaki pierwszy pokemon(jak znasz numer to jeszcze lepiej) z ponad pierwszej puli był pokazany(podpowiedz- odcinek z kryształowym onixem)
[Obrazek: main.png]
i Hardkorowe pytanie swego czasu gdy magazyn kaczor donald był po 2 zł, a czasopisma z grami wychodziły setkami w CDA przywędrowało Demo Last Bronx ← jakie 2 postacie były dostępne?
[Obrazek: 463856390_7c6a1f8e81.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2017, 18:17 przez Baqiea.)
Odpowiedz
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#3
15-05-2017, 20:26
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

1. Nie wiem, wydaję mi się że ta poprzednia forma Agumona :P
2. Najpierw był Ho-Oh w pierwszym odcinku. Potem Togepi
3. Nie znam gry :P
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Odpowiedz
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

#4
27-05-2017, 10:54
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

He he he digimony... Co do pokemonów racja. A w odcinku z onixem był pokemon nr 225. A po tym odcinku już reguralnie pojawiały się +150 pokemony. Do gry podpowiedź córka mafioza i wychowany na ulicy blondas

A teraz coś z wspominek gdzie potrzebuje pomocy. Kiedyś na TVP Katowice wczas rano leciała bajka o koniach. Główny bohater miał na imię tora jak.się nie mylę. Szukam tego od dawna bo wciągające było ale leciało jak chodziłem do klasy 2 podstawówki (ok 20 lat temu o.O) więc mało fabuły kojarzę. Wiem że walczył o stado i miał głupkowatego brata. No i jeszcze ludzie chcieli ich łapać. Jak dobrze pamiętam to zakochał się w oswojonej klaczy...

Pytanie dla hardkorów carmagedon tdr 2000 po przejściu kompani odblokowywało się 3 kołowy pojazd bez górnej granicy prędkości. Był czarny pół przeźroczysty. Silnik wydawał bardzo charakterystyczny odgłos. Co ty było?

Mniej hardkorowe pytania jak ma na imię matka Garfielda?
Odpowiedz
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#5
27-05-2017, 11:44
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Cytat:A teraz coś z wspominek gdzie potrzebuje pomocy. Kiedyś na TVP Katowice wczas rano leciała bajka o koniach. Główny bohater miał na imię tora jak.się nie mylę. Szukam tego od dawna bo wciągające było ale leciało jak chodziłem do klasy 2 podstawówki (ok 20 lat temu o.O) więc mało fabuły kojarzę. Wiem że walczył o stado i miał głupkowatego brata. No i jeszcze ludzie chcieli ich łapać. Jak dobrze pamiętam to zakochał się w oswojonej klaczy...

Thowra, Srebrny koń. Miałem kiedyś jeden odcinek nagrany na kasetę, a tak to nigdy tego nie oglądałem ;P
Odpowiedz
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

#6
27-05-2017, 12:48
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

awwwww dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości