♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Tenebris
Użytkownik

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 miesięcy (Młodzik) Liczba postów:2 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#31
18-08-2017, 12:34
Prawa autorskie: kourukon

zmienione
Sprike
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:102 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 20

#32
18-08-2017, 14:41
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, Disney, Angelo, ja

Zmienione
Chidi
Konto zawieszone

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:9 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 97
Siła: 63
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 50

#33
20-08-2017, 15:10

Chyba to dobrze zrobiłam xd
Młoda, smukła samica geparda o eleganckich, długich łapach. Posiada drobny pyszczek i okrągłą główkę. Pod jej oczami widnieją typowe dla geparda "czarne łzy", lecz w jej przypadku układają się one w podwójny wzór. Jej ciało cale usłane czarnymi cętkami. Natomiast futro "pod" znaczeniami ma barwę przechodzącą od szarego po żółty. Szara barwa występuje na czole, grzbiecie, bokach łap oraz przy końcówce ogona. Ogon ma długi i puchaty, zakończony białą kropką. 
Posiada wiązany kolczyk na ucho z błękitnozielonym ptasim piórem.
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#34
23-08-2017, 00:30
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

To więc tak, pozwólcie, ze ja to sobie tutaj zapiszę, bo mi się jeszcze coś pomyli.

Zevran - zapis był 24 grudnia 2016, czyli urodził się 24 grudnia 2015. Tera mamy 8 miesięcy w przód, czyli ma 20 miesięcy, czyli w zasadzie mogę go uznać za młodego dorosłego, licząc te zielone stopnie? Jak dobrze liczę można to zrobić po 14stu miesiącach życia postaci (lol). A potem to jak to idzie? Do 14 miesięcy doliczam te 24 miechy i łącznie po 38śmiu miesiącach życia mam już dorosłego lwa? 

Shun - Dokopałam się do pierwszego zapisu. Urodzona 1 marca 2009. Czyli ma 8 lat. Wiek średni. Czy ja dopiero za dwa lata mam zmienić na leciwą czy jak? 

Kiburi - 27.04.2015 Tu wiem, ze jest młodym dorosłym. I kropka xD

Sheogorath - 11.07.2016 Jezd szkrabem, tak? 

No, a Wawindaji jeszcze mi się nie narodził więc no.


Pomusz ktoś? :v
Btw. mogliście w ogóle ułatwić życie i po prostu w następnych rubrykach wieku dawać złączoną liczbę, a nie ja ćwiczę matmę, co to ma być, i tak to mi ciężko ogarnąć XD
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#35
23-08-2017, 10:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Dobrze liczysz Zervrana, możesz w ten sposó. "Zielona" droga to ta najszybsza. A jakbyś chciała dłużej pograć młodym, to wtedy polecamy wartości czerwone.

Jak 1 marca 2009, to ma ponad 8 lat, czyyyli musi być co najmniej w wieku średnim. Ale możesz też nią przeskoczyć szybciej, tak samo jak Zevranem, opierając się na tych zielonych wartościach. Czyli mamy 14m + 2l + 2l + 2l = 7l 2m i to jest wiek, w którym postać najszybciej może przeskoczyć z wieku średniego do leciwego. A te 11l zapisane na niebiesko, to jest droga najwolniejsza.

Kiburi, Sheogorath - zgadza się.

Cytat:Btw. mogliście w ogóle ułatwić życie i po prostu w następnych rubrykach wieku dawać złączoną liczbę, a nie ja ćwiczę matmę, co to ma być, i tak to mi ciężko ogarnąć XD
Myśleliśmy o tym, ale nie chcieliśmy aż tak mieszać. Te niebieskie wartości to sumy czerwonych (najwolniejsza droga starzenia się), moglibyśmy też zapisać sumy zielonych (najszybszą drogę), ale uznaliśmy, że jednak większość graczy zapewne będzie korzystać z tej wolniejszej z uwagi na tempo fabuły. xD' To nie jest zły pomysł, tylko po prostu nie jestem przekonana, czy to by było przejrzyste. Hm, może jakby to zrobić w graficznej tabelce i u góry każdej kolumny napisać, jaka wartość co oznacza, zamiast tych randomowych kolorów...
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#36
23-08-2017, 12:47
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

No dobra, dzięki. 

Ale serio powinno być to jakoś zapisane, żeby nie trzeba było tak liczyć, bo ja się przy zevranie i liczeniu tych miesięcy pomyliłem 5 razy (tak, wiem, do najsprytniejszych nie należę) XDDDDDDDD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości