♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shem
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Szkrab Liczba postów:27 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#1
15-09-2017, 13:25
Prawa autorskie: YurikoSchneide, Disney, Askari

No więc, jak można się domyślić po tytule tematu, szukam matki zastępczej dla Shema. Eu oddała konta do dezaktywacji, a Shem jest za mały, by przeżyć wyłącznie pod opieką ojca (który zresztą też nie jest szczególnie aktywny na fabule). Shem jest szkrabem, więc żywi się mlekiem, choć do jego diety wprowadzane jest mięso, tak więc, może to być samica karmiąca, bądź nie - myślę, że mój maluch jakoś zdoła przetrwać na samym mięsie. Gatunek obojętny, płeć także, więc może być nawet samiec, choć lepsza byłaby samica, ale nie będę wybrzydzać.
Zgłoście się pyszczki, bardzo proszę!
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

#2
15-09-2017, 15:40
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Może być starsza siostra? Fajny byłby taki wątek także zgłaszam się. A w razie czego to ciocia serret albo inni księżycowi na pewno dopomogą ;)
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Zuma
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:142 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie: 93
Siła: 60
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 20

#3
15-09-2017, 16:18
Prawa autorskie: Ja

Ja mogę zaoferować Zu
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#4
15-09-2017, 17:25
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Jeśli nikt ci nie będzie za bardzo pasował, to Zevran może się nim zająć. 

Aczkolwiek lepiej jakbyś poczekał ten miesiąc i grał już po tym lwiątkowym lvl upie xD
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#5
15-09-2017, 19:32
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Im bardzo chętnie się Shemem zaopiekuje! Gwarantujemy dużo pożywienia i niezapomniane przeżycia, oraz młodsze rodzeństwo (czytałam, że Shem jest opiekuńczy) i, o ile Xenia się zgodzi, będzie miał dostęp do mleka. No czyż to nie jest okazja niepowtarzalna? ;)
Jasir
Iskra
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:183 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 84
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 45

#6
15-09-2017, 21:21
Prawa autorskie: KanuTGL
Tytuł pozafabularny: Najbardziej nieprzewidywalna postać

Jasir razem z Zumą dobrze się nim zajmą ! Niewątpliwie Zu będzie bardzo opiekuńczą matką, Jasir też powinien był dobrym tatkiem. Przynajmniej tak sądzę...postara się jak tylko może. Shem będzie miał wiele ciekawych przeżyć, bo Jasir pewnie niepoprzestanie tego co robi...
~Jasir
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2017, 21:22 przez Jasir.)
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#7
16-09-2017, 01:59
Prawa autorskie: MissAudi

Nie chcę spamić w temacie ale sytuacja z dezaktywacją się zmieniła, więc napisz do mnie na PW Shem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości