♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#1
11-09-2018, 20:00
Prawa autorskie: Malaika4

Wiem, że niewiele osób mnie zna, bo choć na forum gram od przeszło 4 lat (z paroma przerwami), nie udzielałam się zbyt mocno - w każdym razie ostatnimi czasy zdecydowanie mniej, niż kiedyś. Jednak ja wspominam te czasy bardzo ciepło, pomimo swoich wzlotów i upadków, pomimo wątków i postaci, które nie wypaliły. Jestem tu teraz, tą samą Hashi, którą zaczęłam swoją przygodę z Wami, by Was pożegnać.
Idąc śladem Felki, chciałabym podziękować osobom, które znalazły szczególne miejsce w trakcie mojej przygody na kl'u.
Zacznę może od początku.


> Nieaktywnej już Alainie, która sama pofatygowała się, by sprawić mi avatar, co było dla mnie przemiłe. Niezadowolona swoim paintowym dziełem byłam gotowa zmienić wizerunek Hashi na jakiegoś gotowca xD” Gdyby nie ona, Hashimea nie byłaby tą 100% oridżinal Hashimeą.

> Zdecydowanie podziękowania należą się Felce, od której zawsze mogłam liczyć na zrozumienie i miłą rozmowę, bądź zachętę do wspólnej fabuły. Miałam też przyjemność być jedną z tych, co prowadzili postać Nathaniela i przyznam szczerze, że bardzo lubiłam bratować Ines, jednak okoliczności zmusiły mnie do zrezygnowania </3

> Panimalosowej, która nie lewkuje już od lat, ale może zajrzy tu za pół wieku i to zobaczy ;w; Nimal miał dla Hashi ogromne znaczenie i niejako, nawet gdy go zabrakło, dalej kształtował moją postać.

> Natace, którą poznałam zupełnie niespodziewanie, kiedy zauważyła, że jej ocka jest całkiem podobna do mojej Kaaivy. Wtedy zaczęłyśmy pisać wspólnie jako dwie siostry, które odnalazły się po latach. Co prawda, naszej rozgrywce nie sprzyjał mój brak czasu przed końcem gimbazjum, a później jakoś tak to umarło, ale nie przestałyśmy utrzymywać kontaktu i dalej lewkowałyśmy, później już Hashi x Vincent c:<

> Iii tak naprawdę każdemu, kto poświęcił swój czas fabuląc ze mną. Nie przypominam sobie wątku, którego mile bym nie wspominała. Dziękuję wszystkim przeogromnie!


W tym miejscu pragnę również zaznaczyć, że... kl’owe eventy były świetną zabawą. Hashi jako nołlajfiąca miss wycieczki i Nathaniel-Jack Sparrow to ewenement, który mógł mieć miejsce tylko tam xD
Łezka się w oku kręci, ale nic nie jest wieczne. Całkiem możliwe, że swoją postać poprowadzę jeszcze na innym forum, jednak nie będzie to już gra tutaj,  w tym klimacie, z dokładnie tymi ludźmiTrzymajcie się cieplutko~

Hashi, Kaaivy, Kiba i część Nathaniel'a xD


PS Zawsze marzyłam o wpisie w tym magicznym forumowym notesiku. Trochu ubolewam nad brakiem okazji, ale ja zawsze będę o Was pamiętać </3
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
11-09-2018, 22:52
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Hashi, jeśli nadal masz ochotę, to wiesz, możesz wpaść do Warszawy, wypić ze mną herbatkę i się wpisać. ;) No albo wpaść i bez tego, mnie też się dobrze z Tobą pisało, więc chętnie się zapoznam. Obecnie notesik spoczywa u Sami, która wyprzedziła mnie z pomysłem wpisu pożegnalnego i sobie coś tam skrobie (mimo że jeden jej wpis już tam jest).

Swoją drogą, to rozmawiałam kiedyś z Malaiką o Twoim avku i opowiadała mi, że uznała, że to taki fajny design, że musi coś z tym zrobić. :D Mnie też niejednokrotnie rysowała coś z własnej woli, to bardzo spoko osoba. A, no i chciałam powiedzieć, że mnie też się Hashi zawsze podobała.
Odpowiedz
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#3
11-09-2018, 23:15
Prawa autorskie: Malaika4

Ojej, naprawdę miło mi to słyszeć! <3 Szkoda, że do Warszawy mam taak daleko, ale gdyby nadarzyła się okazja, na pewno się odezwę. Notesik z wielką chęcią bym sobie obejrzała i sama dodała coś od siebie, zawsze mnie fascynował xD 

Swój avek bardzo kocham i nie wątpię, że Malaika jest super osobą ^^ Pisząc tego posta po prostu musiałam wspomnieć o sytuacji, bo mimo upływu tych 4 lat, patrząc na niego ciągle przypominam sobie tę niespodziewaną wiadomość i moją radość, jako że byłam pod wrażeniem malaikowych prac :D 
Mi z kolei jest bardzo miło czytając, że tak wielu osobom się ten hashimeowy design podoba~
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
12-09-2018, 00:10
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Spoko, jak coś to pisz na priv, ostatnio też się przekonuję do discorda, może tam by było najwygodniej: Filemona#4612.
Na gg już za bardzo nie zaglądam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości