♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#1
25-08-2012, 17:58
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

[Obrazek: cynamonowaavatarniawild.png]

Dzień dobry! Witam w mojej avatarnii. Skoro już zdecydowałeś wejść do tego tematu, zapraszam do krótkiej lekturki i zamówienia.

Najważniejsza zasada u mnie - gram na skojarzeniach co do postaci. Określajcie jak najwięcej szczegółów.
- kolorystyka
- ew. życzenia co do tła
- charakter postaci (tyczy się to zwłaszcza nowych postaci, z bytującymi długo na forum dam radę określić sama charakter itd.). To jest bardzo pomocne, zwłaszcza w wyborze tła czy wymyślaniu podnapisu. Parę krótkich słów, a znacznie ułatwia życie.

  • 1. Wszelakie obrazki muszą pochodzić z wiadomego źródła. Nie przyjmę prac z Google. Mam prawo też odmówić, gdy nie ma pewności co do autora obrazka i tego, czy zezwala na używanie jego prac. Jeśli chcecie dobry av - dajcie mi obrazek w dobrej jakości, najlepiej aby był to oryginał (dA, TLKFAA czy inne galerie artysty).
    2. Nie szukam obrazków. Nie proście mnie o szukanie, bo po prostu tego nie zrobię.
    ° Tak, mogę szukać tła. Mile widziane jest jednak własne tło, wcześniej wyszukane.
    3. Prosiłabym, abyście określali możliwie jak najwięcej szczegółów co do obrazka. Klimat, mile widziane też uwagi co do kolorystyki i brushy, a także tekstów. Nie mam żadnych tabelek, one nie pomagają. Ważne jest także dla mnie, aby określać charakter postaci.
    4. Tworzę avatary i sygnatury. Tylko.
    ° Czasem mogę także pokolorować komuś free linearta w ramach ćwiczeń. Obecnie jest STOP. Ta opcja jednak jest uzależniona od mych chęci i dostępna jedynie, gdy sama o tym powiem - wtedy obowiązuje reguła prawa dżungli - wygrywa najszybszy.
    5. Nie mam ustalonego, co ile zamówień jest STOP. Sama to zarządzam, zależy to od mojego czasu, możliwości i nastroju.
    6. A co tworzę? Praktycznie oferuję zmiany koloru oczek lub sierści, brushe, fonty, zmniejszanie do odpowiednich wymiarów. Nadmienię też, że nie potrafię robić blizn, nie proście więc o to.
    7. Mam zwyczaj, gdy widzę, że ktoś ma obrazek, który jest brzydko i na odwal obrobiony lub osoba ma problemy z obróbką, a mi samej się nudzi bawię się w obróbki. Za nic. Gdyż... Po prostu mi się nudzi, więc obrabiam takiej osobie avka. Po prostu, daję ludziom taki prezent. Czy go przyjmą, czy też nie, to już tylko od nich zależy.
    8. Obrabiam dwoma stylami. Jeden jest prosty, ogranicza się zazwyczaj do czarnej rameczki i małego dopisku drobną czcionką. Drugi jest z wykorzystaniem tekstury, najczęściej też i tła. Możecie określić, jaki chcecie styl.[/list:u]

    Free avatary:
    Prace, które robiłam dla kogoś lub dla siebie, ale nigdy nie zostały wykorzystane lub krótko użytkowane, a są tak uniwersalne, że niejednemu mogłyby posłużyć za avatar. Wszystkie mam zapisane w .psd, więc żaden problem dla mnie zmienić imię czy wprowadzić jakąś drobną poprawkę.
    ¤ Katikut
    ¤ --//--
    ¤ Rikka21 z dA
    ¤ KaiserTiger
    ¤ AinaShadox
    ¤ Lineart Malaika4, coloring ComicScribe, tło Katikut
    ¤ Dukacia
    ¤ --//--
    ¤ To nie jest lew, ale może ktoś będzie chciał na inne forum. Z tapeciarni.

    [Obrazek: cynamonowaavatarnia2ako.png]
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Tamara
Gość

 
#2
25-08-2012, 18:59
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Wiesz może, czy Dolphy Dolphiana pozwala korzystać ze swoich prac? Bo jak tak, to poproszę, wytnij i obrób mi tego lygryska (koloru piasku) na avatar. Mogłabyc?

Link do pracy :

http://dolphydolphiana.deviantart.com/ga...92#/dds0z5
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#3
25-08-2012, 19:05
Prawa autorskie: MysticMistSong

Dolphy NIE zezwala na używanie swoich prac.
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Tamara
Gość

 
#4
25-08-2012, 19:16
Prawa autorskie: MysticMistSong

I mam odpowiedź. Dzięki Eenu, nie przeszkadzam
Ameerah
Gość

 
#5
26-08-2012, 18:56
Prawa autorskie: MysticMistSong

To może ja poproszę. Dałabyś radę do mojego avka wstawić jakieś ciemne, mroczne tło? Jeżeli mam znaleźć obrazek do tła, to znajdę. Główny napis byłby Ameerah, a poboczny:
Nie chcę żałować żadnych chwil
Chociaż wiem, że nie było kolorowo
Nie chcę zostawić żadnych łez
Chociaż wiem, że czasem bolało
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#6
28-08-2012, 15:21
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nie wiem, na ile to tło jest mroczne, a na ile po prostu smutne ale... Jakoś dziwnie pasowało mi tutaj. To wierzby płaczące, jak coś.

Ameerah
[Obrazek: ameerah.png]
Kod:
http://img692.imageshack.us/img692/524/ameerah.png


Tło autorstwa ~prizmm z dA.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Oxena
Gość

 
#7
28-08-2012, 15:41
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

http://kamilionheart.deviantart.com/art/...68050&qo=4
Prosiłabym abyś obrobiła mi ten obrazek na avatar. Jakieś tło, ramka jeśli będzie pasować... A napisy... Hm. Możesz dać duży Oxena i mały "Ten jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych". :3 Byłabym wdzięczna.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#8
30-08-2012, 13:04
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Oxena
[Obrazek: oxena.png]
Kod:
http://img515.imageshack.us/img515/5867/oxena.png


Tło: ^jussta
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#9
30-08-2012, 13:58
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Dzieeń dobry.

Pytanie mam, czy dałoby radę pokolorować szkic? Dokładniej, chodzi o trzecią panię z pierwszego rzędu, tą co ma tak mordkę skrzywioną. Tuż pod napisem sketch.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#10
30-08-2012, 14:08
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

W sumie, to mały szkic, a ja się i tak dziś nudzę - nie będzie z nim większego problemu.

Podaj kolorki. :)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#11
30-08-2012, 14:13
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

O, to fajnie! Ogólnie jest szara, ale ten szary nie jest ładny...tylko, taki brudny, no, nieciekawy. Ślepia takie jasnożółte, uszy i podgardle wedle uznania - prawdę mówiąc, daję Ci wolną rękę.

Dziękuję bardzo (:
Padme
Gość

 
#12
30-08-2012, 19:40
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

[Obrazek: z7691870X.jpg]
Av dla Ox *.* jesteś na prawdę dobra w obróbkach.
Oxena
Gość

 
#13
30-08-2012, 19:45
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Aleee cudny. Odbieram i bardzo dziękuję, za obróbkę :3
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#14
31-08-2012, 17:34
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Dziękuję pięknie, Padme. To miłe z Twojej strony, że tak sądzisz. :) Mi również ten avek się bardzo podoba.

Idril
[Obrazek: lwica.png]

Proszę. Nie chciałam, by była aż taką szarą i nudną lwicą, dlatego też ma ciapki na sierści na brzuszku (tylko, że średnio umiałam je narysować), łopatce i nosku.
Jeśli chcesz, mogę podesłać Ci .psd lub jakoś ładnie obrobić (lub jedno i drugie, mi tam wszystko jedno).
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#15
31-08-2012, 19:37
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

O...o...o!
Jest pięknie! Ciapki są świetne a pomysł miałaś przedni, nawet nie wyobrażałam sobie że może taka ładna wyjść - miała być brzydka xD - kolory są cud, miód i malina. Pogratulować talentu, Miyuki :D
A jeśli można to poprosiłabym do niej jeszcze jakieś ładne tło, KLowskie najlepiej, chyba że masz jakiś pomysł.
Dzięki wielkie, wyszło naprawdę świetnie!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości