♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Naomi
Gość

 
#1
04-10-2012, 17:52

Zakładałam kiedyś ten temat, ale chyba nie zaszkodzi jeśli go zaktualizuję.

Klaps - Przez jednych uważane za bicie i przemoc fizyczną wobec dziecka, drudzy sądzą że jest to zwyczajne przywołanie niegrzecznego dzieciaka do porządku. A wy co o tym sądzicie?

Moja osobista opinia?
Jeżeli dziecko naprawdę sobie zasłuży swoim niegrzecznym zachowaniem, to owszem, jestem za klapsem po tyłku, ale nie jestem za katowaniem dzieciaka z byle powodu.

Tyle :)
Odpowiedz
Fiametta
Gość

 
#2
04-10-2012, 17:54

Lubię klapsy :D (dawać)

Ogólnie to z doświadczenia wiem że rozpieszczonemu bachorowi taki klaps nic nie robi, a nawet więcej- często nawet się z tego śmieje.
Ja inaczej mojej siostrzyczki nie potrafię traktować. Do niej podchodzi się tylko z kijem i nigdy nie wolno odwracać się tyłem bo nie wiadomo kiedy przywali ci w nerki (cwana jest, ma 5 lat a bije jak ninja...)
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#3
04-10-2012, 19:29
Prawa autorskie: Malaika4

Hyymm.. No bez przesady, nie popadajmy w paranoję.. Jednak jak ogólnie wiadomo, taki klaps zadziała, na małych dzieciach, które się przestraszą, czy będzie mocno, czy wręcz przeciwnie. Dzieci już takie są. Ile razy nie wiedziałeś, skąd masz w jakikolwiek sposób poranioną rękę, a zaczałęś robić histerię, dopiero, kiedy to zauważyłeś? Tak jest i u dzieciaków. Taki klaps jest bardziej jako symbolika nie, koniec żartów, matka zła i w tym momencie, dzieciak się boi i zaczyna płakać, przepraszać. Więc według mnie, w takim przywołaniu do porządku nie ma nic złego.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Akilian
Gość

 
#4
06-10-2012, 22:06
Prawa autorskie: Malaika4

Ja z doświadczenia wiem, ze klapsy są okej. Nie, nie dlatego, że uważam, iż katowanie dzieci jest spoko, ale lepsze to niż bicie pasem… (tak, stąd uważam klapsy za lepsze)
Odpowiedz
Ashley
Gość

 
#5
10-10-2012, 22:04
Prawa autorskie: Malaika4

Ja uważam że klaps powinien dziecku wytłumaczyć dlaczego dostało, ale żeby katować , no nie to jest chore. Prawda moi mili?.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości