♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Gordon
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:35 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 79
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

23-09-2013, 23:44
Prawa autorskie: ArolinaK

Grałam w tę grę przez cztery miesiące dzień w dzień. Po czym wszystkim rzuciłam i zerwałam ten toksyczny związek xD Strasznie wciągnęło, ale po tych paru miesiącach kiedy miałam, serio, dziesiątki złotych żuków (bez kupowania ich za prawdziwą kasę :P) zobaczyłam, że to nie ma sensu. Tzn... gra jest świetna. Uwielbiam wszystkich jej autorów, uwielbiam tę grafikę, pomysły, współpracę użytkowników z twórcami... Epicka gra, epickie miejsce w internecie. Ale mając przepełniony hoard, mogąc kupić wszystko, nie miałam żadnego wyzwania, któremu mogłabym podołać. Strasznie miło to wspominam, eh... *przypomina sobie swoje cudownie udekorowane lwice i potężnego lwa*
[Obrazek: gordon_min_by_arolinak-d71hz85.png]
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

01-12-2013, 15:51
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Jeśli ktoś jeszcze w to gra - mam tutaj parę lwic na sprzedaż. http://www.lioden.com/topic.php?id=21233
Dwie pierwsze to lwiątka, jedna maroon, druga slate. Cena do ustalenia.
http://www.lioden.com/trade.php?id=212792 Tutaj zaś inne lwice, wyższe levele i staty. Za każdą zapłacicie mniej niż 100SB, cena do ustalenia, ale drogo z pewnością nie będzie.
A przy okazji zapraszam do robienia bachorków z moim Azarielem xD Base fiery, grzywa sideburn, czerwone oczy, dim black. Normalnie 500SB, po znajomości - 400. (kliknijcie normalnie, za 500, a ja potem zwrócę stówkę.) http://www.lioden.com/lion.php?id=3947
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

01-12-2013, 16:07
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

nieeeee... nie każ mi w to wchodzić ponownie xD
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

01-12-2013, 16:18
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

buahuahuahua >:3 fajna gierka, dobrze, że cały czas coś nowego robią [że nie zabiją tego jak FeralHeart xP]
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

01-12-2013, 16:22
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja przestałam w to grać jakiś czas temu, konto mam z numerem 11XXX, więc pamiętam jeszcze czasy, kiedy połowy z tych fajnych rzeczy nie było :"D Ale zaczęło mnie irytować kilka spraw i byłam od tego poważnie uzależniona xD (tiaa... wysyłaj swoje lwice na polowania do drugiej w nocy...). Grafika jest epicka i w ogóle relacja twórcy-gracze jest niesamowita i motywująca, chyba w dużej części to właśnie ta relacja odpowiada za to, że gra ciągle idzie na przód, a nie rozsypuje się.
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

01-12-2013, 16:31
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Deri, ja jeszcze starsza jestem - moje główne konto nie dość, że jest czterocyfrowe, to jeszcze zaczyna się na 3 (#3947, tak dokładnie). ;) No, strasznie uzależnia. Jak mam mieć poród, to równo o dziesiątej rano wbijam zobaczyć, co się urodziło xD
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

01-12-2013, 16:34
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Weeź, ja też tak robiłam!
Ale gra straciła dla mnie sens, jak już się nazbierało seryjnie wszystko (to tam jeszcze z Gordona, kilka postów wyżej pisałam). Może wrócę. Bo pod koniec usunęłam wszystkie lwice, wywaliłam wszystko z zapasów i ostatnie SB wydałam na reroll, żeby przypadkiem nic mi nie zostało i jak już zaczynać, to od zera, heh.
Odpowiedz
Kumeza
Konto zawieszone

Gatunek:lew Wiek:2 lata Liczba postów:56 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 58
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 15

10-06-2014, 01:34
Prawa autorskie: ja

ktoś w to jeszcze gra? xD
Odpowiedz
Mora
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:48 Dołączył:Sty 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

18-06-2014, 21:41
Prawa autorskie: (c) Malaika4 /Oresta

Ja próbowałam założyć konto ale coś mi nie szło i dalam sobie spokój.
Odpowiedz
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

19-08-2015, 13:01
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

http://www.lioden.com/topic.php?id=2632&page=591


Polski temat w liodenie który daawno temu założyłam, ma tylko 591 stron XD
A ja to Lilith (#1086) :)
Odpowiedz
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

19-08-2015, 13:19
Prawa autorskie: Własne

Mój nick na liodenie to Nemezis (#62714)
ovo~
Odpowiedz
Xylax
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:1 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

27-05-2016, 12:48

Hej hej :P To ja, Xylax, z Liodena.
Czytam i zobaczyłem ten post "mam mnóstwo złotych żuczków, zero wyzwań, odeszłam"

Widząc to, ciekawi mnie co wymyśleć dla endgame'u, dla graczy którzy mają wszystko, aby zatrzymać ich zainteresowanie bez sprawiania że "bogaci stają się bogatsi". :o masz jakiś pomysł, czego Ci brakuje?
<a href="http://www.lioden.com/">http://www.lioden.com/</a>
Odpowiedz
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

23-08-2016, 16:57
Prawa autorskie: Levis/Lioden

O Xyl :v
Welp ja na razie nie gram w Lioden bo mi czasu trochę brakuje |'Dc ni wiem czy to sie tak da, by gra była nieskończona, bo chyba każda się kiedyś kończy, a naprawdę trudne do zdobycia osiągnięcia miewają czasem odwrotne skutki od zamierzonych.
Może więc zamiast dodawać coś do wykupienia uruchomić coś w stylu historii? Tak by opowieść cały czas trwała i żeby lioden nie był symulatorem, a właśnie też opowieścią?

Nie sledze od dawna eventów, ale jak jeszcze grałam regularnie tak trochę odniosłam wrażenie że nie są one szczególnie powiązane ze sobą i nie mają większego wpływu na wydarzenia następne.. chociaż ostatnie wydarzenie z gwiazdami chyba było jakoś połączone z poprzednimi prawda?

Ps. Z tej strony Kami od Forest keppera ;3
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Odpowiedz
Uraza
Konto zawieszone

Gatunek:lampart plamiasty Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:44 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 2

25-08-2016, 15:02
Prawa autorskie: Xiphosuras, Chotara

Patrzcie i podziwiajcie moje cudo: http://www.lioden.com/lion.php?mid=96387
Przy okazji, jak zdobyć wodę? Mój lew jest strasznie spragniony, a ja podczas "zwiedzania" natrafiłam chyba na wszystko, tylko nie na wodopój :) Czy istnieje jakiś inny sposób zdobycia wody, niż "zwiedzanie"?
[Obrazek: uraza_by_salvathi-davquq9.png]
Odpowiedz
Tabia
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:dorosły Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 10

25-08-2016, 17:58

dołącz do polskiego klanu i na forum odpowiedzą Ci na wszystkie pytania z obszernymi przypisami http://www.lioden.com/clan.php?id=22
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości