♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#31
18-03-2013, 21:38
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Te lwice jak na razie tanio chodzą i to się opłaca ;) Mam nadzieję, że później im szajba do głowy nie walnie i nie podniosą drastycznie cen. Ja będę za chwilę kupować jedną za 50SB, a trzy pozostałe sama zdobyłam >:3
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#32
18-03-2013, 21:40
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ja już jestem na etapie sprzedawania lwic 8)
lvl 1 tanio chodzi, ale 2 zaczyna się od 100 sb, a trzeci i wyżej jest już rzadko sprzedawany.
później one będą jeszcze tańsze, bo im wyższe będzie wrażenie, tym więcej się ich będzie pałętać. no i małe podrosną ;p
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#33
18-03-2013, 21:44
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Wiem Khay, że tak można i mówiłam właśnie o tej kasie w grze, o żuczkach.

Moja lwica http://www.lioden.com/territory_lion.php?id=240073 ma właśnie ruję i się zastanawiam czy kryć czy co.. weźcie doradźcie :I
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#34
18-03-2013, 21:46
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ja kryłam, chcę zobaczyć młode. najwyżej opylę - chodzą drożej od lwic :P

a w ogóle TOTAL WIN! mam czego chciałam 8)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#35
18-03-2013, 21:51
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

dobra pokryłam eheheh
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Uzoefu
Gość

 
#36
18-03-2013, 21:53
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

aż się wciągnęłam. niby prosta gierka, a uzależnia :o

jak się właściwie sprzedaje lwice, albo co trzeba zrobić, by takową możliwość odblokować?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#37
18-03-2013, 21:59
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Explore>trade center i tam możesz dawać przedmioty, żuki albo lwice, wybierając je z opcji i wpisując ID tego, komu chcesz przesłać
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#38
18-03-2013, 22:00
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

explore -> trading center -> send lion. podajesz ID nowego właściciela i już.

a wcześniej dogadujesz się z kupującym, za ile chcesz tę lwicę sprzedać - zwykle na chacie (prawy panel) albo na forum (chatter -> stock pile).
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#39
18-03-2013, 22:01
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

ahaha Khay LUZER spóźniłaś się
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#40
18-03-2013, 22:05
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Hehehe. Ja właśnie kupuje lwicę za 35, jakoś tanio :D
Boooo nie potrafię zarywać do lasek :C
Lwice mnie nie lubią.

[ Dodano: 2013-03-18, 21:33 ]
Khay, twoja lwica wreszcie przyniosła mi żarcie! :D

[ Dodano: 2013-03-19, 12:23 ]
Awww yea! Cofam, że lwice mnie nie lubią! Właśnie zdobyłam sobie jedną :D
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#41
20-03-2013, 15:51
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mam cztery laski na sprzedaż: klyk po zalogowaniu
dla Was są zniżki, znaczy tę bez rui oddam za darmo, a pozostałe za 50% ceny ;p
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#42
27-03-2013, 16:24
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Mam 11 lwiątek a za 2 dni kolejne 2 lwice rodzą ._.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#43
27-03-2013, 17:43
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Rzeczywiście, wciągająca gierka. Liwce już po 2 lvlu, a ja powolutku sobie tyram. :3

Za zaś nie mogę ogarnąć, jak powiększyć swoje terytorium (nie wydając Silverów). Bo lwiątek nie mogę mieć, za mało miejsca. :c
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#44
27-03-2013, 17:50
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Wchodzisz na profil innego użytkownika i tam, pod spisem lwic, możesz wybrać, na co chcesz atakować (Skill, Expirience, czasem na Territory). Użytkownik może być zaatakowany raz na 2 godziny (?), a sam może atakować raz na godzinę.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#45
27-03-2013, 21:26
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

pierwszych 9 terytoriów musisz kupić za SB (do rozmiaru 10), kolejnych 10 zdobywasz na innych lwach (do rozmiaru 20), ostatnich 10 kupujesz za GB.

Rag - spróbuj opylać, ja na swoje znalazłam kupca ;)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości