♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Saika
Gość

 
#46
21-09-2012, 21:23

Od słabego łącza jeszcze nikt nie umarł. Jeszcze.
Dobrze, bez większych wstępów chodzi o to, że moje magiczne pudełko na które zwykle mówi się ''modem'' zostało brutalnie pozbawione dostępu do internetu ze względu na to, że nasz usługodawca nie raczył łaskawie oznajmić że w płatności wystąpił błąd. Ale bez obaw, wszystko jest już na miejscu, uregulowane i te pe i te de, aczkolwiek ci... ci... ci źli ludzie [ale im dopiekłam!] mają trzy dni na wznowienie dostawy internetu. Trzy dni, ale robocze. Jeśli dobrze pójdzie to już w poniedziałek, ewentualnie przy najgorszym scenariuszu we wtorek będę mieć sprawny internet.
Fakt, obecny stan rzeczy pozwala mi na korzystanie z forum. Mimo wszystko nie mam jak zaopatrzyć się w avatar. Tak, sama sobie tworzę design postaci i sama zamierzam ten design wykonać. Muszę się zaopatrzyć w jakiś program do obróbki, muszę go pobrać, a przy obecnym łączu trwałoby to... wieki.
Tak, wiem, idę w tym momencie na łatwiznę, ale jest jeszcze jeden powód - jutro będę musiała się tym łączem podzielić. I już nie będzie tak fajnie. xP Więc praktycznie zostaję bez internetu.
Podziwiam ludzi którzy to przeczytali. xD Wiem, gęba mi się nie zamyka i nie mogę obejść się bez szczegółowych opisów. No, nie przedłużając - do poniedziałku. :3
Zaj
Gość

 
#47
28-09-2012, 23:07

Zaj i Echo

wyjeżdżam, będę w poniedziałek wieczorem.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#48
28-09-2012, 23:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

będę tęsknić :< to chociaż odpisz nam Echo jeszcze raz!
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#49
30-09-2012, 00:20
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Dotyczy, oczywiście, także Eleasa.
Muszę sobie zrobić przerwę od forum jak tylko skończę akcję w Dolinie.
Shaera
Gość

 
#50
02-10-2012, 19:09
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

No cóż, szkoła się dawno zaczęła, kartkówek sporo tak samo sprawdzianów i po prostu nie wyrabiam. Tak więc (wychowawczyni by mnie zabiła, za takie zaczęcie zdania) najczęściej będę wpadać w weekendy, a na tygodniu rzadziej.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#51
02-10-2012, 21:27
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ogłaszam strajk generalny z przyczyn osobistych. potrzebuję dwóch-trzech dni na dojście do siebie, odpisy w tym czasie będą zależały od wahań mojego nastroju i tego, czy wysiedzę przy kompie.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#52
03-10-2012, 18:15
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Uch - zgłaszam nieobecność na Idku, tylko na tej postaci. Powód? Nie mam ostatnio tyle czasu(złośliwi nauczyciele xd) by ogarnąć i nią i Corrka, choć to może się wydawać nieprawdopodobne. Ale widzicie, że rozdawanie opali też chwilowo zaniedbałam a jak się zgłosiłam to już wypada to robić, o.
Tak więc - nieobecność dla Idki do połowy października? Chyba wtedy już mi się czas wyrówna.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#53
05-10-2012, 23:12
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Konta - Demi,Mogu

Od Poniedziałku do czwartku raczej mnie nie będzie, bo mam kupę materiału do nauczenia na ćwiczenia, na uczelni ;/ Sorry ... postaram się tą godzinkę znaleźć w trakcje dnia ale nie obiecuję.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#54
05-10-2012, 23:22
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Niestety, z powodu wielkiej ilości korków, zajęć, kursów etc. nie będę w stanie wchodzić codziennie. Nawet soboty mam zawalone. Jest tego tak dużo, że jak już będę, to wieczorami, na 1-2 godzinki. Luźniej będzie (może) przy okazji świąt, a na pewno w drugiej połowie maja.
Shadarn
Gość

 
#55
11-10-2012, 21:16
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Ja i moje zabawki..:
Horus, Silver, Slide

Czas? Nieokreślony

Powód:
KL to nie to samo co sprzed roku.. muszę odpocząć. Być może konta pójdą na kasacje.. lub zostawię Horusa :) Jeżeli ktoś chciałby Silvera i Slide`a któremu trzeba zmienić charakterek: PISAĆ na PW Horusa ;)
Echo
Gość

 
#56
11-10-2012, 21:47
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

ECHO ZAJ

będę od czasu do czasu żeby odpisać. W tym i następnym tygodniu mam masę testów więc czas jaki poświęcę na KL to jakaś godzinka..
Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

#57
16-10-2012, 15:23
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Z powodu braku internetu nie będzie mnie przez jaki czas. Do kiedy? Tego sam jeszcze nie wiem. Tak więc baju, baju i do kiedyś tam.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#58
16-10-2012, 21:21
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

jestem teraz i jutro, ale kiedy później, to nie wiem. padł mi internet w domu ;/ dlatego wymuszona nieobecność na czterech kontach do nie wiadomo kiedy.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Destiny
Gość

 
#59
17-10-2012, 19:37
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Postaci: Destiny, Ayari Reinmar, Akira, Monte.
Czas: miesiąc?
Powód: spędzam bardzo mało czasu przy komputerze i raczej brak mi go właśnie na forum. Akirą może ktoś posterować, pod moją nieobecność.
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#60
17-10-2012, 23:26
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Moran, Sharma
Wyjeżdżam na ten weekend do Berlina. Wyjazd jest w piątek po południu, więc wtedy raczej nie wejdę. Biorę komputer, ale nie mam 100% pewności, że będzie dostęp do internetu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości