♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Zuri
Płomień
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:159 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 67
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 5

11-08-2018, 18:03
Prawa autorskie: Ghalib/Xylax <3

Proszę o zawieszenie:
- Skoll
- Chikja

Powód? Przygotowania do odejścia z forum, chcę żeby te postaci były zawieszone, coby mnie nie korciło nimi pisać. 
Może je odwiesze jak coś się zmini.

Już.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

21-08-2018, 20:54
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Kami- Aktywcja 

Już.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Kuanza
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:152 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 12

28-08-2018, 21:04
Prawa autorskie: Tło avatara: Disney Głos: Hearthstone Sygnatura: Zephyr, Vasante Vei & Soren

Nick: Kuanza
Powód: I tak mnie tu nie ma, wiec ten zielony nick jest mylący.

Już.
[Obrazek: kuanza4_by_salvathi_db96lqf_2_by_maisha_...b97sti.png] 
Umoja ni nguvu.
GŁOS
Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

02-09-2018, 23:14
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

nick: Aquila
powód: zycie na tyle stabilne ze można skrobac posty w komunikacji miejskiej. ^^
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

06-09-2018, 21:15
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Nick: Kamui, Kami, Zuri, Vitini.
Powód: Jest ich kilka, głównym jednak jest ogólny poziom graczy, począwszy od cebulactwa lewków, które polemikę sprowadza do poziomu ustępu, po Januszostwo osob którym wydaje się że są cholernie przebiegłe i toczą tu, *kwik* wielką gre. Osoby wyżej wymienione przy okazji zamieniających to forum w typowy obleśny furasowy yiff. Fujka.
Skończe swój krótki wywód na zwykłej prostej głupocie, bezmyślności, oraz sporej miarce lenistwa. 
Suma sumarum, KL przestało być rozrywką na moje ambicje :>

Oczywiście nie twierdzę że wszyscy gracze na tym forum reprezentują żałosny poziom, było miło, spedziłam tu całkiem sporo czasu i będę mieć kilka naprawdę dobrych wspomnień u3u

Uawgi: Vitini jeszcze musi skończyć wątek z Venety, na marginesie jeszcze dogram sobie parę wątków- te które są rozpoczęte ze wzgledu na osoby które utknęły w nich ze mną.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

06-09-2018, 21:32
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Nick: Ghalib i Persymona
Powód: w końcu czuję, że mogę i czuję, że zarzucam ciężar z siebie? Horda i tak powstawała beze mnie właściwie w ostatnim czasie a ja już od dłuższego czasu nie mam ochoty na to forum. tak bez sentymentu.

aha. Ghalib mógł fabularnie zginąć w jakimś polowaniu na grubszego zwierza bądź walce z jakimś lwem, który nawiedził tereny  Hordy. Persymona mogła odejść sobie po załamaniu czy coś po tym jak straciła swój autorytet poszła w długą
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości