Król Lew PBF
MBTI - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: MBTI (/showthread.php?tid=1365)

Strony: 1 2


MBTI - Machafuko - 29-08-2015

Dziwię się, że nikt się tym nie zainteresował dotychczas. Bo kto nie lubi robić biedatestów internetowych na osobowość!
Zarzucam taki z tłumaczeniem, jakby ktoś can't into inglisz, Test jest dość długi, ale myślę że warto:
http://discovery-nature.com/wap2./typy-osobowosci/mbti-test-z-tlumaczeniem-1148.0.html
(UPS, coś pozmieniali w tym teście i tłumaczenie nie zawsze pasuje - no cóż, jak ktoś chce może zawsze użyć translatora, to nie są wybitne trudne zdania, więć powinno być wporzo xD)

(a jednak nie ISTP)
INTJ
Introvert(28%) iNtuitive(19%) Thinking(38%) Judging(16%)
You have moderate preference of Introversion over Extraversion (28%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (19%)
You have moderate preference of Thinking over Feeling (38%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (16%)


RE: MBTI - Zephyr - 29-08-2015

Przetłumaczonych punktów jest więcej niż tych na teście :P W kilku momentach są przeskoki i trzeba się orientować, które tłumaczenie, do którego punktu. No, ale da się ogarnąć.

Wyszło mi ISTJ
Introvert(53%) Sensing(6%) Thinking(25%) Judging(19%)


RE: MBTI - Indra - 29-08-2015

ISTP
Introvert(69%) Sensing(1%) Thinking(38%) Perceiving(3%)

pewnie ten typ ma całe forum :v


RE: MBTI - Kalani - 29-08-2015

ISFJ
Introvert(9%)  Sensing(9%)  Feeling(44%)  Judging(50%)
You have slight preference of Introversion over Extraversion (9%)
You have slight preference of Sensing over Intuition (9%)
You have moderate preference of Feeling over Thinking (44%)
You have moderate preference of Judging over Perceiving (50%)

To Feeling mnie nie dziwi - ile to razy muszę przystopować i namyśleć się nad odpowiedzią, żeby od razu komus nie wypalić z moimi przemyśleniami na temat jego lub jego wypowiedzi :<Niemniej jednak ten procent zbił mnie z tropu - zawsze mi się zdawało, że wolę przemyśleć dany problem, wyobrazić sobie możliwe konsekwencje i podjąć najbardziej odpowiednią do sytuacji decyzję. I że to właśnie ja z całego mojego grona zauważam więcej i wyobrażam sobie więcej, no ale okej xp


RE: MBTI - Vult - 29-08-2015

INTJ
Introvert(84%) iNtuitive(3%) Thinking(47%) Judging(47%)

You have strong preference of Introversion over Extraversion (84%)
You have marginal or no preference of Intuition over Sensing (3%)
You have moderate preference of Thinking over Feeling (47%)
You have moderate preference of Judging over Perceiving (47%)

Najbardziej zgodzę się z problematycznym wyrażaniem emocji. Mimo, że czuję nie potrafię ich przekazać w odpowiedniej formie. Mam to po mamuśce ^^"
Pamiętam jak byłam w szoku kiedy odwiedziłam kuzynkę a jej matka ją przytulała, rozmawiała o problemach, o tym jak się czuje itp. Wtedy zaczęłam się zastanawiać jak powinna wyglądać relacja między matką a córką. I cały czas ktoś mnie czymś nowym zaskakuje. Czasami wręcz czuje się jak dziecko starając się uczyć pewnych rzeczy albo chociażby zrozumieć.


RE: MBTI - Jae Barb - 29-08-2015

INTP
Introvert(59%) iNtuitive(12%) Thinking(9%) Perceiving(31%)

shit, myślałam, że to choroba psychiczna, a to taka trochę przysrana osobowość, jak sobie czytam opisy xd


RE: MBTI - Felija - 29-08-2015

Robiłam to kiedyś i wyszło mi bodajże ENTJ, ale głowy nie dam, więc jutro zrobię jeszcze raz. Zresztą ja to na jakiejś innej stronie robiłam, no i to było serio daaawno.

Fuko, może nie ma nic o tym, bo mamy już jeden temat o odkrywaniu typu swojej osobowości - o enneagramach?
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=234


RE: MBTI - Myr - 29-08-2015

ESFJ
Extravert(13%) Sensing(1%) Feeling(20%) Judging(16%)

You have slight preference of Extraversion over Introversion (13%)
You have marginal or no preference of Sensing over Intuition (1%)
You have slight preference of Feeling over Thinking (20%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (16%)


RE: MBTI - Machafuko - 29-08-2015

Zrobiłem jeszcze raz, no i nieco się zmieniło. Szczegóły w pierwszym poście :v

Fel, ah, no cóż xD


RE: MBTI - Myr - 29-08-2015

Ja sobie tłumaczyłam sama z powodu tych błędnych tekstów xD


RE: MBTI - Machafuko - 29-08-2015

Kiedyś było dobre. bo robiłem i pasowało... nah.


RE: MBTI - Felija - 30-08-2015

Fuko, Vult, dołączam do was!

INTJ
Introvert(12%) iNtuitive(28%) Thinking(12%) Judging(41%)

Cóż, jednak jestem trochę bardziej introwertykiem, a reszta jest taka jak pamiętałam z rozwiązywania tego z dwa lata temu. Możliwe, że wtedy też wyszło mi I, chyba nawet rzeczywiście tak było, ale w innych testach zdarzało się, że wychodził mi lekki ekstrawertyk.


RE: MBTI - Machafuko - 30-08-2015

A zawsze mi się wydawało, że tyś właśnie taki lekki ekstrawertyk. Nie nosi Cię i lubisz momentami sobie pobyć sama, choć mimo to nieco bardziej preferujesz przekierowywanie energii na zewnątrz niż wewnątrz sobie xD


RE: MBTI - Felija - 30-08-2015

Nom, nieźle Ci wyszła ta analiza. Ja po prostu wychodzę z założenia, że sama mogę pobyć kiedykolwiek, a nie zawsze jest okazja, żeby pobyć z osobami, które lubię, więc kiedy taka mi się nadarza, to korzystam. Przez to czasem dzień w dzień jestem poza domem, a innym razem nie ruszam się sprzed laptopa przez tydzień i też mi to jakoś strasznie nie przeszkadza (choć wtedy spędzam czas głównie na forum, a to też pewna forma interakcji z innymi ludźmi...). To uznałbyś za lekki ekstrawertyzm, tak?


RE: MBTI - Machafuko - 30-08-2015

Tak mi się przynajmniej wydaje. Istotą ekstrawertyzmu, z tego co czytałem, jest nastawianie się raczej na hmm... obdarowywanie, że chcesz swoja obecnością, swoją energią i staraniami uatrakcyjnić spotkanie, sprawić by było dzięki Tobie i Twojej osobowości nieco bardziej wyjątkowe. Introwertycy w takiej sytuacji raczej chcą korzystać z czyjejś energii niż tworzyć, słuchać niż mówić. Wiedzą że drugi ludź jest fajny i że mogą się w jego obecności naładować, więc chcą z nim przebywać, korzystać z tego co on daje i z atmosfery jaka się przy spotkaniach tworzy.
Ty bardzo często wychodzisz z własną inicjatywą z tego co widzę, poświęcasz swój czas dla innych ludzików, jesteś w stanie do kogoś przyjechać niemal w ciemno. Tooo jak dla mnie ekstrawertyzm xD