♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
27-06-2012, 12:15
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:Słowo Enneagram pochodzi od połączenia dwóch greckich słów "ennea" oznaczającego "dziewięć" oraz "gram" oznaczającego "znak". Enneagram jest nauką próbującą scharakteryzować ludzkie rodzaje osobowości oraz związki pomiędzy nimi. Enneagram dzieli ludzkie charaktery na 9 podstawowych typów. Każdy z tych typów posiada swoje własne motywy działania, własne obawy oraz własne sposoby rozwiązywania problemów. Każda osoba posiada tylko jeden typ charakteru, który się rozwija w okresie dzieciństwa i przyjmuje się, że jest on nie zmienny podczas naszego całego życia. Ponieważ symbol Enneagramu jest przedstawiony za pomocą okręgu, każdy z typów posiada dwa sąsiednie typy, które w mniejszym lub większym stopniu mogą wpływać na dany typ. Te dwa typy są określane skrzydłami (ang. wing) i są używane pomocniczo przy określaniu typu danej osoby. Dla przykładu, ktoś z typem 7 może mieć silny wpływ jednego ze swoich sąsiadów czyli typu 8, wtedy określa się, że taka osoba posiada typ 7w8. Z kolei inna osoba posiadająca typ 8 z silnym wpływem typu 7, posiada typ 8w7. Zachowanie obydwu osób może być bardzo podobne, jednak posiadają one dwa różne motory swoich działań, które są określone przez ich typ główny.

Źródło: http://enneagram.pl/

Na podanej wyżej stronie można zrobić sobie test osobowości, który pokaże nam, jakim typem osobowości jesteśmy. Pytań jest 36, więc dość sporo, ale naprawdę warto poświęcić te parę minut na rozwiązanie jego, bo to, co nam wyjdzie, jest zazwyczaj bardzo trafne. Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o sobie samym.

Ja prawdopodobnie jestem 4w5. Może to jest troszkę przesadzone, ale w gruncie rzeczy się zgadza. Z kolei Felka jest 7w6, a Vasanti - 8w9. Tak, robiłam ten test, zaznaczając takie odpowiedzi, jakie one by zaznaczyły. Tak, możliwe, że coś jest ze mną nie tak. Salimowi i Freyowi nie zrobię tego testu, bo mają jeszcze za mało rozwinięte 'wnętrze'.
Odpowiedz
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#2
28-06-2012, 01:54
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

8w7. Ideolo.
We da leaders; I am Shetani, the one and only baddest female.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Rosalie
Gość

 
#3
28-06-2012, 15:24
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Całkiem to ciekawe, wyszło mi 8w9, huh.
Odpowiedz
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#4
28-06-2012, 17:29
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

Ehehe, Felija, też mam 4w5 xD
Interesujący test... Lubię rozwiązywać właśnie takie i dowiadywać się więcej o sobie...
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Odpowiedz
Slide
Gość

 
#5
28-06-2012, 17:45
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

A ja mam Lagi :D
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#6
28-06-2012, 17:55
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

XD 4 w 5 yeah jestem "włóczykijem" xD
a Kami to 3w2 - "Gwiazda"

Shet ty "dysydencie" :D
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#7
28-06-2012, 18:09
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Ten test nie powinien mówić Ci nic zaskakującego, bo on tylko przyłącza Cię do danej grupy osobowości. Jak kogoś zaskoczył to albo wkradła się schizofrenia albo ktoś tutaj naoszukiwał.

Kami, dziwi Cię to? Przecież od zawsze się panoszę i I do what I want. ^w^

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#8
28-06-2012, 18:13
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Wcale mnie to nie dziwi, a przynajmniej nie w sensie że się nie spodziewałam, raczej zaskakuje trafność wyniku xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Silver
Gość

 
#9
28-06-2012, 18:24
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Lól.

twój typ to:
9w1 oO
Odpowiedz
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#10
28-06-2012, 18:30
Prawa autorskie: ~Vegava

Jasne, że nie wyjdzie nic nowego. I tu też jest właśnie bardzo ciekawe - że te wyniki są trafne. Heh, fascynujące.

Oho, mamy cztery osoby na forum z 4w5 xD

Kami, Kami! C zrobić byś się lepiej poczuła? 8D Trzeba walnąć komplementa! :D
A i właśnie. Jesteś zdrową, czy chorą czwórką? .3.

Ojej.. sie roztargniłam i skasowałam ci posta :D {K}
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#11
28-06-2012, 20:20
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Miles napisał(a):Kami, Kami! C zrobić byś się lepiej poczuła? 8D Trzeba walnąć komplementa! :D
A i właśnie. Jesteś zdrową, czy chorą czwórką? .3.


Na ciele, czy umyśle? :D
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#12
28-06-2012, 20:28
Prawa autorskie: ~Vegava

xDDD

Oj, no wieeesz o co mi chodzi noo xD
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#13
28-06-2012, 20:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W ogóle 4w5 to bardzo popularny typ, bo generalnie takie osoby często siedzą na wszelkiego rodzaju rpgach. Wiecie, to jest taka ucieczka od rzeczywistości, no i ten typ się w to wpasowuje. Sheloth też jest 4w5. A ja chyba sobie to jednak zrobię jeszcze raz, bo coś dużo tych 4w5. I dziwnie mi z myślą, że mam ten sam typ co Kami. xD Ale wątpię, żeby mi teraz coś innego wyszło, bo w sumie 4w5 do mnie pasuje. I jeszcze zrobiłam ten test mojemu chłopakowi, a później weszłam w zakładkę 'enneagram w związkach', no i po prostu idealnie pasuje...

Ros, ty jesteś 8w9? Jak moja Vasanti... Kurczę, to ja cię w ogóle nie znam. Ale zapewne trochę to nadrobimy na obozie. ;)

Shet, a ty nie byłaś kiedyś właśnie 8w9?
Odpowiedz
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#14
28-06-2012, 22:01
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nope, zawsze 8w7, Dysydent od... od... Od kurwa nie wiem kiedy, ale byłam bardzo młoda, gdy robiłam go pierwszy raz.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#15
28-06-2012, 22:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Oke. Nie no, bo Nuko mi coś kiedyś gadała, że mówiłaś, że jesteś 8w9. Najwyraźniej jej się skrzydło mylnęło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości