Król Lew PBF
Nowe tło - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Nowe tło (/showthread.php?tid=1394)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Nowe tło - Grima - 18-09-2015

okej, idę ogarnąć jakiś prysznic a potem biorę się za ogarnięcie tego tematu.
A, właśnie. Obecne tło jest ustawione tak żeby się powtarzało, co nie? (repeat, fixed, left)
Jak zrobimy jakieś tło, które ma po bokach główne elementy grafiki, trzeba będzie potem kod pozmieniać tak żeby tło się skalowało i środkowało, także tego. No. :D Aaale to wystarczy zmienić dwa słowa to ok. Nieważne.


RE: Nowe tło - Vasanti Vei - 18-09-2015

Tak, jest właśnie tak jak piszesz - repeat, fixed, left.


RE: Nowe tło - Soth - 18-09-2015

Ja bym po prostu zrobiła tło wycięte w środku. Łatwiej znaleźć i dorobić boki. I w końcu jaka będzie kolorystyka?


RE: Nowe tło - Vasanti Vei - 18-09-2015

Ja bym była za jasną, pasującą do reszty stylu.


RE: Nowe tło - Grima - 18-09-2015

temat zrobiony :v https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1405&pid=57080#pid57080


RE: Nowe tło - Samiya - 18-09-2015

Można by gdzieś w widocznym miejscu napisać, kto jest autorem aktualnie wyświetlanego tła. I nie chodzi mi o to teraz, tylko o te z konkursu :D
Aa mogłabym poprosić o pozostawienie opcji tego stylu i tła? Tak jak wcześniej wspominaliście o dwóch stylach do wyboru. Jeden byłby ze zmieniającym się tłem, a jeden z tym obecnym. Osobiście nie lubię zmian, a nie chcę psuć komukolwiek zabawy moim marudzeniem. Ogólnie gdyby komuś się nie spodobało wybrane tło, mógłby zmienić na stare.


RE: Nowe tło - Vasanti Vei - 18-09-2015

Jak ktoś mi powie, jak to zrobić, to spoko. Bo ja nie umiem, to tło nie jest przypisane do stylu, tylko wpisane w kod forum.


RE: Nowe tło - Soth - 18-09-2015

Meh, a liczyłam na to po cichu, że będzie jakiś ciemniejszy lay. Meh.

A ten, style zmienia się w profilu. Można by było wszystkie pozostałe wypieprzyć i pozostawić dwa do wyboru, chociaż nie wiem. Nie znam się tak bardzo i trudno mi powiedzieć jak tego nie widzę.


RE: Nowe tło - Makari - 20-09-2015

Fajnie by było gdyby też raz na jakiś czas dałoby radę wstawić jakiś ciemniejszy lay i wtedy też zmienić styl na ciemniejszy np. jakby ZZ albo BJ lub Cieniowisko zaproponowało swoje to są takie w miarę mroczne stada, więc spoko by było gdyby też miały swoją chwilę, a nie tylko sielanka związana z SK czy LZ, bo to takie trochę nie realne.


RE: Nowe tło - Felija - 20-09-2015

Ktoś już pisał, że jasne litery na ciemnym tle źle się czyta. Jakoś mnie nie przekonują ciemne style.

PS Nie wiem, od kiedy SK można nazwać sielanką. A ZZ niewiele ma wspólnego z mrokiem.


RE: Nowe tło - Samiya - 20-09-2015

Ja przepraszam, co niby mają stada do tła? Nu?
To po pierwsze. Po drugie - teraz to już zależy jedynie od ludzi, którzy się trochę napracują i zrobią tło. Do nich prośba.
Po drugie - ZZ nie jest mhroczne, według mnie jest prawidziwe neutralnym stadem, dbają tylko o dobroć stada. BJ też nie jest "złe" w gimbusiarskim znaczeniu, czyli - kreff, ból i mhroczne postacie. Według mnie oscyluje między złym a neutralnym, o ile czymś złym można nazwać dążenie do potęgi stada bez patrzenia na innych. A Cieniowsko ledwo dycha.
A po drugie - nie ogarniam mrocznych stylów. Zwiedziłam troszkę świata i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek widziała coś mrocznego w naturze. Niepokojącego - okej. Ale mrocznego? xd


RE: Nowe tło - Machafuko - 20-09-2015

Fel, jak Ty to masz w PA zrobioną modyfikację stylu. To znaczy czy to działa tak, że masz tam okno w którym modyfikujesz css da?


RE: Nowe tło - Felija - 20-09-2015

Mam to w tym samym okienku, w którym są ogłoszenia.


RE: Nowe tło - Makari - 20-09-2015

Znaczy mi nie tyle chodzi z ZZ o mrok a nie urodzaj na terenach. Tak samo z Cieniowiskiem, miało zamiar być takie mroczne zue i tajemnicze. BJ, Sadism chciał panować krainą czterech stad. No jak na mój gimbusiarski umysł to jest z deczka mroczne. I nie mówię wcale o czarnym tle i białych literkach mówie o czymś ciemniejszym niż jest teraz, bo białe literki faktycznie nie są czarujące szczególnie w nocy.


RE: Nowe tło - Machafuko - 20-09-2015

możesz mi przesłać na pw kod z stylem?

[ Dodano: 2015-09-20, 20:46 ]
w znaczniku code jeśli można :P