♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jae Barb
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:33 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 11

#1
13-09-2015, 01:21

Hej, co Wy na to, żeby zmienić tło na forum? Obecne jest bardzo zacne i nie wątpię, że wielu osobom się podoba, mnie również, ale jak siedzę tu już dwa lata, to trochę mi się znudziło. A zmiany są fajne, prawda? Prawda. Bardzo lubię nasz baner i nie wnoszę o zmianę ani jego, ani układu grafiki, czy obrazków przy tematach z miejscami, tylko o nowe tło. Znalazłam coś takiego:
http://pridelands.eu/pictures/other/ss/IS_7400_04.jpg
...i zrobiłam mały sneak peek, jak by to mogło wyglądać na ekranie mojego lapka. Moim skromnym zdaniem prezentuje się to bardzo elegancko, mniej cukierkowo, a ciągle klimatycznie. To koncept art z pierwszej części TLK, łapcie:
http://orig00.deviantart.net/8f0b/f/2015...99cl12.png
Hm? Wypadałoby poeksperymentować z kolorem tego aktualnie emm łososiowego...? tła, ale to nie za bardzo mam jak zrobić w PSie, próbowałam, ale chyba lepiej by było to robić na żywo, nie wychodzi mi to za bardzo. Poza tym najpierw wychylam łeb zza drzewa nieśmiało i sprawdzam, czy mnie nie obrzucicie za ten pomysł kokosami, czy czymś tam.
Dziękuję za uwagę,
Der
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#2
13-09-2015, 01:29
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Prędzej proponowałbym jakiś zdeczka mroczniejszy, ze względu na cięższe czasy.
Ewentualnie bardzo odmienny stylistyką.
Np. http://pridelands.eu/pictures/other/back...0Night.jpg
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Jae Barb
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:33 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 11

#3
13-09-2015, 01:53

Nie wiem, czy każdy odczuwa te 'cięższe czasy'. Na forum nie jest prowadzona żadna narzucona odgórnie przez MG fabuła, każdy plecie swoją własną historię. Trzeba też myśleć o tym, żeby grafika zachęcała nowych graczy do zostania tu dłużej, a ciemnie, mroczne tło niekoniecznie zachęca i nie za bardzo oddaje ducha gry, moim zdaniem (tak samo jak przesadnie wesołe i kolorowe, ofc).
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#4
13-09-2015, 01:55
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

so mucz this, Der
jestem totalnie za, miło będzie się zaciągnąć świeżością nowego tełka, kiedy Internet już łaskawie wypluje forum

btw. jestem na nie, jeśli chodzi o to nocne tło, zrobi się taki gówniany kontrast i akurat niespecjalnie fakt, że to noc miałby jakkolwiek nawiązywać do forum
a gdzie ciężko to ciężko, gdzie sielanka, to sielanka

edit. no i to mądre, co Der napisała
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#5
13-09-2015, 02:05
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

No może i racja. Ale sm nwm czy to stare monotonne tło jest złe xd przynajmniej w porównaniu do proponowanego jakoś mi nie pasi.

Ale wy jesteście artysty, róbta co wasze
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#6
13-09-2015, 02:14
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Pogubiłam się ale ten temat pije właśnie do tego, co napisałeś-obecne tło jest stare i monotonne, prostymi słowy zło do kwadratu :v
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#7
13-09-2015, 04:03
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ja bym to ogólnie proponował zmieniać tło przy każdym kolejnym globalnym evencie (i w ogóle takie eventy wprowadzić, chyba że są już, ale ile siedze z wami jeszcze żadnego nie widziałem), co by to jakoś nawiązywało do tego co się w fabule dzieje. Raz na pół roku co najmniej i byłoby git.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#8
13-09-2015, 08:53
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ja bym proponował zamiast zmieniać tło po prostu ustawić nowy lay z inną bazą kolorystyczną. I dać userą możliwość wybrania sobie,.
Motyw "sawanna"-obecny i "dzungla"-ten ze zmienionym tłem
Zmiana kolorystyki i ustawieni drugiego nie jest rzeczą ciężką
do tych 2 proponowałaby m zrobienie laya, który by odciążał nety mobline- dać kolor za tło zamiast obrazka tak dużego.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#9
13-09-2015, 10:30
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Spoczi, tylko że tło musi być odpowiednio duże :D albo się powtarzacz harmonijnie, tudzież być na tyle zmyślne by ładnie przylgnąć do środka boku itd..

Niewielu wie że obecny lajut to przerobiona wersja dostępnego wyglądu, ja nie ogarniam kodowania aż tak by postawić dwa nowe wymienialne do wyboru.. dlatego został ustawiony na stałe jeden temat, nie wiem czy aaf w ogóle ma taką opcje zeby dać dwa?
Oryginalny Xandred jest biało czerwony, bez przejrzystości i cieni itp.

Jeśli znajdzie się zdolny grafik/ koder proszę bardzo.. tylko pamiętajcie że lepiej czyta sie literki ciemne na jasnym, mniej oczy bolą.

Druga prawda ze w ogóle zrobił się lekki bajzel z grafikami, nie wszystkie stada mają obrazki w terenach, forum jest przydługie i wygląda to po prostu fuj.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#10
13-09-2015, 11:57
Prawa autorskie: ja-Dirke

przez kilka lat bawiłam się i przerabiałam laye z przema, to jest łatwe. trzeba usiąś i to nie zależy od hostingu tylko ustawień forum, bo laya wucić/instlować sie do forum, a możliwość wybory zazwyczaj jest na forum lub w profilu.
Na innym forum przed przejściem na phpbb3 mieliśmy przema i co sezon zmieniałam wyglądac aby do pory roku pasowało x)

obrazek aby ciekawie wyglądać nie trzeba także dużej grafiki zależy co chce się osiągnąć. Jest dużo różnych możliwości.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#11
13-09-2015, 12:19
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak da radę to ja nie mam nic przeciwko.. tylko serio żeby to nie była graficzna kupa :v
Ma być estetycznie, bo jak nie poszukam na ulicy bezdomnych psów i będę je na was wieszać do końca świata.

Wiem że nie wielkość się liczy, tylko znajdźcie coś co pasuje : D i nie róbcie z tego foruma ciemnej strony mocy ;v

Mówię ze nie mam skillka, bo ja to się tym zajmowałam z czystej ciekawości sto lat temu..
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#12
13-09-2015, 12:25
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Njeee, nienawidzę zmian stylistycznych ;:
*idzie do kącika ze swoim zdaniem*
Ciemne, mhroczne tło? Jestem bardzo, bardzo na nie. Zalatuje gimbazą i tró rozterkami emo, no wybaczcie xd Co prawda to Sadisma nie jest aż takie mhroczne, ale wciąż na nie. Dużo for ma takie tła i mnie to odrzuca wręcz xd
Tło od Deri jest przeurocze i naprawdę ładnie wygląda, więc jak już, to własnie je wybieram.
A tak w ogóle to się nie znam i nic tu nie wniosę, dziękuję, do widzenia.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#13
13-09-2015, 12:25
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nie musi byc mrohny a jeśli ktoś woli jasny to zostanie przy tym a jak ciemniejszy to tamtym i po problemie.

Ja mówię tylko o możliwościach.

EDIT UP: Jak mówię, można dwie stylistyki dla tych co wolą ciemniejsza stylistyke i dla tych co wola jasną. Będzie to najlepsze rozwiązanie.
Ja osobiście lubię stonowana nie jasne jak obecnie(za kremowo xp) ale nie ciemne jak w dupie xp
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#14
13-09-2015, 12:36
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

No to trzeba znaleźć kogoś kto to ogarnie tylko prawda? :D


btw. Ignaś.. nie sugeruj się swoim moniturem i rozdzielczością https://i.imgur.com/VEjnWme.jpg |D
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#15
13-09-2015, 12:44
Prawa autorskie: ja-Dirke

jak na moje oko nie wygląda to dobrze, odcienie fora trza by bylo zmienić. sam grafka spoko


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości