Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Chikja - 02-05-2013

Mozesz też zmusić stada by same zrobiły mapki terenów do nich nalezących, na bazie ogólnej mapy ;3


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 02-05-2013

'Stada', tzn. kogo? Ciebie i Hewę? xD


RE: Skargi i zażalenia - Chikja - 02-05-2013

Ostatecznie dla ŚS moge zrobić co mnie reszta xD?


RE: Skargi i zażalenia - Miyuki - 16-06-2013

Postacie należące do dawnych Strażników Niebios nadal mają rangi stadne, miast samotników.


RE: Skargi i zażalenia - Moran - 16-06-2013

Dziękuję za przypomnienie, już się za to zabieram.


RE: Skargi i zażalenia - Makali - 25-06-2013

Cytat:1. Osobnika przetrzymywanego w lochach może uwolnić tylko lew posiadający Rangę Specjalną na to zezwalającą, nie może on jednak zabrać z lochów osobnika, który był w tym czasie torturowany bądź przesłuchiwany, ponadto uwalniany musi być zalogowany.


Wypadałoby jakoś uaktualnić tę lukę po starym systemie czy jego pozostałościach.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 25-06-2013

Po co? Nie ma rang specjalnych, to nie ma uwalniania, proste. Jak jeszcze kiedyś będą, tymczasowo czy na stałe (jakieś postacie specjalne?), to wtedy ten zapisek będzie pasował.


RE: Skargi i zażalenia - Chikja - 28-11-2013

Odwieście mi Chikje nuuuuuuuu nu...


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 29-11-2013

Dopsz. :)


RE: Skargi i zażalenia - Chikja - 01-12-2013

Chcem zgłosić że obrazek skały skazy odsyła do obrazka skały skazy, a nie do subfora jak to powinno być :3


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 01-12-2013

Poprawione.


RE: Skargi i zażalenia - Omara - 02-12-2013

Hej, a nie przydałoby się zaktualizować temat dotyczący tortur?


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 02-12-2013

Dawno nie widziałam żadnego stosowania tortur na forum, ale masz rację, ten temat był mocno nieaktualny... Zmieniłam kilka punktów, już chyba jest lepiej.


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 19-04-2014

Ukulele!
Kce, kolor, czarny i.. macie literówkę w regulaminie xd

Cytat:22. Tworząc postać, możesz dodać jej ozdobę w postaci jednej rzeczy (szal, chusta, wisiorek, bransoleta itp.). Musisz jednak logicznie uzasadnić jej pochodzenie! Jeśli wyjaśnienie pochodzenia nie będzie dobrze opisane, administracja może nie wyrazić zgody na posiadanie danej ozdoby przez twoją postać. Logicznym uzasadnieniem NIE jest odziedziczenie po kimś zmarłym - musisz opisać sposób, w który tamta osoba posiadła ten przedmiot!
Jeśli chcesz, by twoja postać posiadała na wstępie jeszcze jedną rzecz (np. pamiątkę rodzinną, po przyjacielu itp.), musisz poprosić MG o przeprowadzenie misji w celu odnalezienia tego przedmiotu. Twoim zadaniem będzie opisanie Mistrzowi Gry, jaką misję chce się mieć przeprowadzoną (np. 'chcę odnaleźć niebieski naszyjnik po babci, jest ukryty w jaskini w dżungli'), a później poprawne jej wypełnienie. Po przeprowadzeniu misji MG może uznać, że postać jest godzna otrzymania nagrody (wtedy zyskuje przedmiot, o który prosiła) lub uznać, że misja nie została wykonana dostatecznie dobrze (wtedy postać nie otrzymuje proszonego przedmiotu). Misja może zostać wykonana tylko raz.
Aby nabyć w dalszym trakcie gry jakikolwiek kolejny "ozdobnik", musisz udać się do Rafikiego, który stworzy (za niewielką opłatą) dla ciebie wymarzony przedmiot (więcej informacji tutaj)!


proszonego? co to za słowo x'D wywalcie to słowo >3 samo "przedmiotu" wystarczy.


RE: Skargi i zażalenia - Derion - 19-04-2014

Okej, wywaliłam zbędne słowo, już nikogo nie rozśmieszy, chlip. I literówka poprawiona. Może ktoś jeszcze znalazł jakąś fajną literóweczkę? Nie wstydzić się... Będę bić po łapach, jeśli ktoś coś zatai.
Ma kolor. Bardzo kolorowy.