Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 19-04-2014

Bardzo jaskrawa czerń milordzie :3 <3


RE: Skargi i zażalenia - Skanda - 19-04-2014

Kami czyta regulamin. Nasz koniec jest już bliski.


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 19-04-2014

Sprawdzałam coście spłodzili jak mnie nie było >3


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 10-05-2014

Teraz zamiast godzna jest godzina, a powinno być godna ;c Gorzej, że to może mylić osoby szukające hasła. To po pierwsze.
Po drugie - w tym temacie https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=37 jest taki piękny, duży, wytłuszczony napis "Wszystkie opale są znajdowane na fabule!" A są wpisywane do profilu. Wgl. w tych regulaminach ciągle ktoś coś znajduje, ciągle ktoś coś poprawia a i tak zostają jakieś błędy :c


RE: Skargi i zażalenia - Derion - 10-05-2014

literówka poprawiona

Samiya napisał(a):"Wszystkie opale są znajdowane na fabule!" A są wpisywane do profilu.

Opale mogą zostać znalezione na fabule, nie są tylko nagrodą za pozafabularne eventy/losowania. Kiedyś praktykowało się to częściej. Polowania to jedna z okazji do ich zdobycia i fakt, że teraz się to nie dzieje to wina tylko i wyłącznie kostek. Niezależne sesje prowadzone przez MG dla jednego lub kilku graczy też mogą się zakończyć znalezieniem opali - kwestia jego dobrej woli i, znowu, szczęścia. Więc jak najbardziej - opale są znajdowane na fabule, później wpisuje się ich ilość do profilu. Jeśli by się czegoś koniecznie czepnąć to tego, że słowo "wszystkie" w tym przypadku zaprzecza dalszej części tekstu, w której czytamy, że opale można zdobyć również pozafabularnie. Więc chcesz to zdanie zupełnie wywalić? w takim przypadku niech to obczai jeszcze ktoś poza mną, bo może odczytuje to sformułowanie w inny sposób.

Samiya napisał(a):Wgl. w tych regulaminach ciągle ktoś coś znajduje, ciągle ktoś coś poprawia a i tak zostają jakieś błędy :c

Bo jesteśmy ludźmi. Jeśli widzisz jeszcze jakieś błędy to daj znać, się poprawi, jak poprzednio i jak teraz, nie widzę problemu, tego typu jęczenie jest eeee beznadziejne i na nic się nikomu tutaj nie przyda, ani niczego nie ulepszy.


RE: Skargi i zażalenia - Ariusz - 10-05-2014

Do not be so harsh Deri, to tylko jęczenie na rzeczywistość, każdy czasem musi "D

Zmieniłabym to "wszystkie" opale bo zaprawdę to przeczy samo sobie


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 10-05-2014

No, to było takie jęcznie xD
No cóż, po prostu jak czytam bardzo widoczne zdanie "WSZYSTKIE OPALE SĄ ZNAJDOWANE W FABULE" to rozumiem to tak, że nie da się inaczej niż je znaleźć w fabule :D A przecież część jest wpisywana za "zasługi" użytkownika do profilu. Zresztą, nie mówiłam nic o wywaleniu, tylko zwróciłam uwagę na to zdanie, które nie jest całkowicie prawdziwe, no. Co z tym zrobić, to już zadanie nie dla mnie, bo ja mam głupie pomysły xD
Tam nic nie ma o tym wpisywaniu, wypadałoby to chyba zmienić. No, ewentualnie jest, tylko nie potrafię czytać.


RE: Skargi i zażalenia - Derion - 10-05-2014

W sumie ja bym wyrzuciła całe to zdanie, niepotrzebnie mąci i tak naprawdę niczego nie wnosi, ale niech to klepnie autor tekstu, bo, może, skoro fragment jest pogrubiony, to chce zawierać coś istotnego. Tak, masz rację Sami, to zdanie sugeruje to, co napisałaś. I dlatego najlepiej by je było wykreślić. Bo wprowadza w błąd.

Samiya napisał(a):Tam nic nie ma o tym wpisywaniu, wypadałoby to chyba zmienić.

Nie widzę potrzeby. To logiczne, że jak zdobywasz opale na fabule, to MG Ci je wpisuje w odpowiednie pole w profilu, co nie?



Jestem harsh bo nie użyłam emotek, napisałam wszystko poprawnie; z przecinkami, kropkami i rozpoczynając zdanie wielką literą. SUCHO DO POTĘGI.


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 10-05-2014

Derion napisał(a):Nie widzę potrzeby. To logiczne, że jak zdobywasz opale na fabule, to MG Ci je wpisuje w odpowiednie pole w profilu, co nie?


No... Może i logiczne, ja po prostu przyzwyczaiłam się do poprzedniego systemu i już takie logiczne dla mnie nie jest.


RE: Skargi i zażalenia - Ariusz - 10-05-2014

Można nadmienić już co to komu szkodzi, nie "D? Ale yep, niech Fel jak kiedyś przyjdzie to coś z tym zrobi.

Cytat:Jestem harsh bo nie użyłam emotek, napisałam wszystko poprawnie; z przecinkami, kropkami i rozpoczynając zdanie wielką literą. SUCHO DO POTĘGI.


No ba. Ale nawet mi nie chodzi o brak emotek czy czegokolwiek, treść sama w sobie była, nie powiesz, sucha, nie możesz zaprzeczyć, a że słowa to jakiś mały procent całej komunikacji międzyludzkiej nie możesz mieć wyrzutów iż każdy takie a nie inne zdanie interpretuje na własny sposób, bo rany nie ma. Wokół tego albo by trzeba było pisać cały opis przyrody albo nieszczęsnej buźki, albo dołączyć notkę jak powinno się to czytać. iksde.


RE: Skargi i zażalenia - Skanda - 10-05-2014

Geez, co za świat, już nawet przy podawaniu suchych informacji trzeba się uśmiechać i stawiać emotki, bo zaraz kogoś to w oczy razi... Swoją drogą nawet jeśli w zamyśle Der było to napisać tak sztywno, to czemu nie? Jak ktoś marudzi na coś, w czym sam nie miał udziału można się chyba poczuć trochę sfrustrowanym, nie? get over it, kwik


ahah, a mnie nie ma dalej jak coś


RE: Skargi i zażalenia - Ariusz - 10-05-2014

Rany, dobra, Sami jęczała, być może Deri odjęknęła więc i ja jęczę i Ragi jęczy i wszystko jest jak powinno tak. Panie xD.
Koniec tematu, który i tak już się zrobił głupawy


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 11-05-2014

Bo kiedyś było tak, że kiedy postać dostawała opal, nawet w sposób typu bonus tygodnia, to i tak na fabule pojawiał się mg z informacją 'o! wdepnąłeś w opal, chcesz to go sobie weź'. Czyli rzeczywiście WSZYSTKIE opale były znajdowane na fabule - to słowo specjalnie znalazło się w pogrubionym zdaniu. Później od tego odeszliśmy, bo ten sposób przyznawania opali był czasochłonny, niewiele to wnosiło do fabuły, a poza tym sami MG często o tym zapominali.
Z tym że nikt nie zaktualizował tematu o opalach.

Zagadka rozwiązana, dziękuję za uwagę, wieczorem to poprawię.


RE: Skargi i zażalenia - Shyeiro - 17-05-2014

Nie wiem, czy tylko mi się to pokazuje, ale dzieje się tak coraz częściej.
[Obrazek: 23m21bb.jpg]


RE: Skargi i zażalenia - Ariusz - 17-05-2014

Ostatnio jest z tym straszna masakierra jeśli to tak ująć mogę i cóż ja rzec mogę, nic rzec nie mogę ._.