Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Khayaal - 27-09-2012

to czemu udajesz nooba, który nie umie czytać, a za to czyta kompletnie nieistotną stopkę na dole forum? xD


RE: Skargi i zażalenia - Mogrim - 27-09-2012

Bo ja tu wcielam się w nowego użytkownika aby pokazać na co taki się paczy. ;D .... bo nie wiem czy ktoś wie czy nie , ale nowi zwykle boją się pytać o takie rzeczy


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 28-09-2012

ajtam ;p


RE: Skargi i zażalenia - Durai - 28-09-2012

No to mają problem. Zresztą, jak ktoś spostrzegawczy, zauważy w profilu The Baddest Leader przydomek: Amarth Shetani Skoir-Arato. Admin widmo to dobra rzecz.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 28-09-2012

Ja nie wiem, co z tą Kovasą. Trzeba w końcu wprost się jej zapytać, czy będzie jeszcze tu wchodzić. W sumie już to zrobiłam, przez esa, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi...


RE: Skargi i zażalenia - Khayaal - 28-09-2012

kampania wrześniowa zależnie od uczelni kończy się około połowy miesiąca - połowa jest za nami. teraz trwają rejestracje i takie tam uczelniane burdele. jeśli mogę coś pod tym kątem podpowiedzieć, poczekałabym do 7 października - bo wtedy gros rejestracji jest już pozamykanych i zaczynają się normalne zajęcia, ergo rytm dnia wraca do normy.


RE: Skargi i zażalenia - Demi - 28-09-2012

Kavasa wraca normalnie :) w październiku, informowała mnie przez telefon.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 29-09-2012

Miała być w sierpniu. ^_^


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 29-09-2012

Październik to inaczej sierpień Feliju ;3


RE: Skargi i zażalenia - Mistrz Gry - 03-10-2012

https://pbf.krollew.pl/member.php?action=profile&uid=214


Dlaczego ten user dostał akcepta? Który to już raz w tym tygodniu, tak ciężko jest przeczytać historię i zerknąć na statystyki? Weźcie się do porządnej roboty albo spasujcie, mówienie a stosowanie się do własnych zapowiedzi to dwie różne rzeczy.


RE: Skargi i zażalenia - Mogrim - 03-10-2012

Miała być ...ale miała problemy, i dlatego jej się przedłuża.

ps ...panie MG , jaki admin taki kraj XD


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 03-10-2012

Mistrz Gry napisał(a):https://pbf.krollew.pl/member.php?action=profile&uid=214


Dlaczego ten user dostał akcepta? Który to już raz w tym tygodniu, tak ciężko jest przeczytać historię i zerknąć na statystyki? Weźcie się do porządnej roboty albo spasujcie, mówienie a stosowanie się do własnych zapowiedzi to dwie różne rzeczy.


Kolor odebrany notka wysmażona ay ay kapitanie!


RE: Skargi i zażalenia - Saika - 18-10-2012

Heeeey, ja to właściwie chcę o coś poprosić...
Mianowicie chodzi o to, że mając postać o dość sporych korzeniach nie zawsze możemy zapamiętać to, co się z nią działo w akcjach rozgrywanych na krollew.mojeforum.net. Już wcześniej płakałam o tym na sb, ale warto też popłakać i tutaj. Chodzi o kod, który po załadowaniu się strony po kilkudziesięciu sekundach przenosi automatycznie na nowy adres forum. Fuko już wyjaśnił, że jeśli zatrzymamy stronę to kod się nie załaduje i będziemy mogli dłużej posiedzieć na mf, ale to się robi co najmniej [za przeproszeniem] upierdliwe. xP Dałoby się skasować tą linijkę?


RE: Skargi i zażalenia - Zaj - 18-10-2012

Ja też chciałabym się pod tym podpisać, gdyż sama czytam stare posty tam i ciągle mnie przenosi..


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 18-10-2012

No okej. Zrobione.