Król Lew PBF
Takie tam - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Takie tam (/showthread.php?tid=1904)

Strony: 1 2 3


Takie tam - Askari - 05-06-2016

Moge zrobić proste grafiki, avatarki, bannerki itp.

Robię z gotowych obrazków,mogę kolorować też base'y (tylko nie pikselowe, bo brzydko wyglądają w grafikach), albo zrobić proste recolory (np. Simba pokolorowany na brązowo z niebieskimi oczami).
Nie, ze nie umiem, bo umiem, ale mi się nie chce, nie robię już takich rzeczy. Nie chce mi się marnować czasu na przerabianie nie swoich dzieł, wolę się zająć sobą :P

_

1. Jeśli chcecie jakiś płatny albo prywatny lineart to sami musicie go sobie kupić i mi wysłać do kolorowania. Zapewniam, ze nie będę używać żadnych przesłanych mi obrazków do własnych celów.
2. Obrazki mają być darmowe, ze screenów z filmu albo wasze własne. Nie będę przerabiać obrazków "znalezionych na google". Jeśli jakiś artysta zgadza się na przeróbki prywatnych prac to proszę o dowód. Nie tykam się cudzych prac, jeśli nie jestem w 100% pewna, ze mogę, dotyczy to także używania nie tylko obrazków, ale i wyglądu czyjejś postaci. (i "nie było napisane, ze nie można, więc można" nie jest dla mnie argumentem).
3. Używam Photoshopa. mam kilka ozdobnych tekstur i brushy. Jak chcecie jakiś konkretne teksty, czcionki, brushe, pierdółki to proszę o podesłanie linku do pobrania. w innym wypadku robię standardowe avki bez tekstów, z tłem z Króla Lwa albo z tekstury.
4. Nie mam czasu i ochoty, żeby szukać obrazków za was. Przesyłacie - robię.
5. Robię w swoim tempie. Proszę mnie nie poganiać, chyba, ze ewidentnie się zapomnę :P

_

Jakieś tam przykłady, głównie efektów, czcionek, których używam :P
[Obrazek: dorcia_178f.png]
[Obrazek: dorcia_186f.png]
[Obrazek: troll_berserker29f.jpg]
[Obrazek: dorcia_174f.jpg]
[Obrazek: dorcia_168f.jpg]
[Obrazek: dorcia_177f.png]


RE: Takie tam - Aladar - 07-06-2016

Heej, heeej. ^^
Dałoby radę zrobić coś z tego?
https://zapodaj.net/141f1f37144d9.jpg.html
Jeśli tak to poproszę, o takie same kolorki jakie mam. Ta łapa z zegarem, to nie jego - więc może być innego koloru np.szary? Zegar jakiś taki... byleby nie żarówkowy! :d A tło..... hm.... Zdam się na Ciebie.
To jak? :D


RE: Takie tam - Ava - 10-06-2016

https://i.imgur.com/S07icsQ.jpg

Czy można mi by to przerobić na avatar? Można pokolorować i wstawić tło? Przeczytałam twój pierwszy post ale nie jestem pewna czy ten obrazek kwalifikuje się do twoich wymagań.


RE: Takie tam - Askari - 10-06-2016

Aladar napisał(a):Heej, heeej. ^^
Dałoby radę zrobić coś z tego?
https://zapodaj.net/141f1f37144d9.jpg.html
Jeśli tak to poproszę, o takie same kolorki jakie mam. Ta łapa z zegarem, to nie jego - więc może być innego koloru np.szary? Zegar jakiś taki... byleby nie żarówkowy! :d A tło..... hm.... Zdam się na Ciebie.
To jak? :D

Ava napisał(a):https://i.imgur.com/S07icsQ.jpg

Czy można mi by to przerobić na avatar? Można pokolorować i wstawić tło? Przeczytałam twój pierwszy post ale nie jestem pewna czy ten obrazek kwalifikuje się do twoich wymagań.

Da się zrobić. Będę musiała pobawić się kontrastem, może nawet poprawić linie w pierwszym przypadku, ale da się zrobić ;)
Postaram się wyrobić na poniedziałek z obydwoma.


RE: Takie tam - Aladar - 12-06-2016

Świetnie. <3 To grzecznie czekam.


RE: Takie tam - Askari - 13-06-2016

Zrobione :)
[Obrazek: aladar40186.png]
[Obrazek: ava7870f.png]


RE: Takie tam - Vasanti Vei - 13-06-2016

Askari, jedna uwaga - mogłabyś trochę zmniejszyć nasycenie/przyciemnić kolory "grzywy" Avy? Ja wiem, że taki był rysunek, no ale takie ostre czerwienie i niebieski są nieregulaminowe. Może być bordo i szary wchodzący w niebieski, ale nie ewidentny niebieski i czerwień.


RE: Takie tam - Askari - 13-06-2016

Vasanti Vei napisał(a):Askari, jedna uwaga - mogłabyś trochę zmniejszyć nasycenie/przyciemnić kolory "grzywy" Avy? Ja wiem, że taki był rysunek, no ale takie ostre czerwienie i niebieski są nieregulaminowe. Może być bordo i szary wchodzący w niebieski, ale nie ewidentny niebieski i czerwień.

Jasne, nie ma sprawy. Czerwień w sumie zostawiłam bardzo podobną, moim zdaniem aż tak nie razi. Często taki kolor to taki przesadzony "kreskówkowy rudy" taki sam kolor grzywy mają Simba czy Kion, ale jak dalej jest problem, to będę zmieniać :P
[Obrazek: s9z1RSU.png]


RE: Takie tam - Vasanti Vei - 13-06-2016

Fakt, ten kolor jest dość simbowy, ale w połączeniu z niebieskim sprawiał wrażenie bardziej rażącego.

Teraz jest pięknie. ;)


RE: Takie tam - Askari - 13-06-2016

Vasanti Vei napisał(a):Fakt, ten kolor jest dość simbowy, ale w połączeniu z niebieskim sprawiał wrażenie bardziej rażącego.

Teraz jest pięknie. ;)

Grunt to dobrze dobrać kolory, wtedy nawet różowa postać nie wygląda źle ;)


RE: Takie tam - Ava - 13-06-2016

Dzięki po stokroć ^^ Teraz muszę jakoś wykombinować jak go wstawić bo mi się nie udaje ;__;


RE: Takie tam - Aladar - 14-06-2016

Rany, rany! Cudowne, dziękuje Ci bardzo. :D


RE: Takie tam - Madan - 14-06-2016

Umiesz robić cuda! :O
Też przychodzę do Ciebie z moimi bazgrołami. W miarę możliwości prosiłabym o przerobienie tego trochę krzywego lwa o psychopatycznym uśmiechu na avatar. Kolory oczywiście madankowe (ślepia w kolorze intensywnej zieleni). Tło pozostawiam Tobie. :)


RE: Takie tam - Mwuaji - 17-06-2016

Zrobione:
[Obrazek: GtG7V4F.png]


RE: Takie tam - Madan - 17-06-2016

Wow! Piękne. Wygląda jak rozbójnik. :D

Dziękuję. :)