Król Lew PBF
Synkowie (dorośli) - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Synkowie (dorośli) (/showthread.php?tid=2023)



Synkowie (dorośli) - Talvedu'ul - 06-09-2016

Siemcia, tak się zastanawiałam czy ktoś by nie chciał zabrać synów Bjorna? Kaiser i Raziel są już dorośli, mieliby około 4-6 lat w tym momencie. Istnieli na forum lata temu, gdyby ktoś nie kojarzył.
http://sta.sh/2ziygjuvd0v tak mniej więcej wyglądali, ale zmiany są dozwolone (Kaiserowi chcę uprościć dizajn bo za pstrokaty jak dla mnie jest, na pewno nie będzie miał skarpetek i kropek na uszach, nie w takiej formie, no i grzywa mi nie pasi, prawdopodobnie zrobię mu większą i inaczej rozłożę kolory)

Matką była Matumaini, od której Bjorn ich zabrał. Nie znali matki. Wykarmiła ich Shira, córka Kami.
Jeśli chodzi o relacje z ojcem, Bjorn tak w zasadzie nie uznaje ich za swoich. Kaiser spotkał się z Bjornem jako podrostek, Raziel nie.
Kaiser jest trochę bezczelny względem jego ale szanuje go chociażby z powodu jego siły. Ma skłonności do obsesji, i prawdopodobnie jest niedojrzały emocjonalnie. No i jest mega zazdrosny, zwłaszcza jeśli idzie o dziewczyny :3c Ale kto wie, może się okazać że woli chłopców lol.

Raziel był raczej nieśmiały, z tego co pamiętam. Nie miał szansy się rozwinąć, więc jego charakter jest do ukształtowania. Wszystko dozwolone, może być ciepłą kluską, może być mordercą, jak kto woli. No i trza mu wymyślić grzywę i resztę ciała, ale raczej nie będzie większy niż Bjorn.

Tak myślę że gdyby spotkali się z ojcem, Kaiser polazłby za nim w ogień, a Raziel niekoniecznie, szczególnie że ledwo go pamięta. Ale być może chciałby w końcu go poznać i nadrobić ten czas, no zależy co mu się tam w łebku zrodziło jak dorastał. Kaiser lubi mu dokuczać, ale oboje raczej czują tą braterską więź.

No w każdym razie możliwości jest wiele, jakby ktoś chciał nową postać z więzami rodzinnymi, to brać. Oni są w zasadzie jak nowe postaci, Kaiser ma tylko minimalnie zarysowany charakter (który może był się zmienił, serio róbta co chceta).

Brak wymagań co do członkostwa w stadzie czy poglądów, niechaj się rozwijają jak chcą. Byleby tylko nie przyszli tu żeby mordować Bjorna, mogą go hejcić ale nie wydaje mi się żeby aż tak chcieli się mścić.

@edit

A, zapomniałam dodać, że to tylko tak na luzie. Nie śpieszy mi się z niczym, nie mam planów co do wątków (no bo nie wiem jak się te relacje ułożą). Tak po prostu, gram Bjornem a jak już faktycznie miał te dzieci, to niech mają szansę. Jak komuś przychodzi do głowy wątek, to dać mi znać na ten tychmiast :d Możliwości są nieograniczone, zwłaszcza jak się pomyśli o upośledzeniu emocjonalnym po porzuceniu przez rodziców hehe. Kreatywnie do tego podchodzić, no. Jak zginą z własnej głupoty to się nie obrażę, więc można ich brać jako eksperymenty. Głównie chodzi mi o to żeby nie wisieli w nicości, o.


RE: Synkowie (dorośli) - Venety - 07-09-2016

Może opisz ich wg wzoru i wrzucimy do ogólnej listy? https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1897 Temat niech sobie wisi, ale bardziej prawdopodobne, że ktoś się znajdzie, jak będą w spisie z innymi.


RE: Synkowie (dorośli) - Myr - 07-09-2016

Ar... ten brązowy jest pynkny <słabość do brązowych lffów> Ale mam za dużo postaci xD


RE: Synkowie (dorośli) - Talvedu'ul - 07-09-2016

hmm tak się zastanawiałam czy ich nie wrzucić na liste ale w końcu uznałam że tamto bardziej nadaje się na postaci które już mają konta i wątki... A tak mi straszliwie na nich nie zależy, to jest bardziej jakiś punkt zaczepienia dla kogoś kto chciałby lekko zarysowaną postać ni "z dupy" tylko z jakąś tam familią :d Ale zobaczę.

aw Myru, no jak ci się kiedyś jakaś postać znudzi to możesz brać tych bez pytania :3c nie sądze żaby ktoś ich wziął w tym roku lol


RE: Synkowie (dorośli) - Vasanti Vei - 07-09-2016

No niekoniecznie, akurat nie ma tam postaci bez kont, fakt, ale to nie było założenie tego tematu. Po prostu o takich się bardziej pamięta i te zostały wpisane, ale można tam dawać wszystkie "gotowe" postacie, które kiedyś były na forum, nawet te bez kont.


RE: Synkowie (dorośli) - Talvedu'ul - 07-09-2016

oki to jak im kiedyś ogarnę jakieś robocze grafiki to ich tam zgłosze :3


RE: Synkowie (dorośli) - Patch - 21-11-2016

Kusi mnie Kaiser ale pierw zobaczę jak mi wyjdzie z Patchem. Jak dam radę na 4 postaci to z chęcią go wezmę.

// Zajęty, szkoda. Dobra w takim razie zastanowię się nad tym drugim


RE: Synkowie (dorośli) - Vasanti Vei - 21-11-2016

Kaiser jest już zajęty i pisze na fabule od ponad tygodnia.