Król Lew PBF
Ruja - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Ruja (/showthread.php?tid=2400)

Strony: 1 2


Ruja - Kama - 15-04-2017

Czyli okres, podczas którego samica wydziela pociągający samców zapach i może zajść w ciążę. Wiem, że nie jest to forum o życiu zwierząt afrykańskich, a forum na podstawie bajki o lefkach, ale szczerze mówiąc brakuje mi takiego czegoś. Myślałam, że mogłoby to wyglądać tak, że samice wpisywałoby w odpowiedzie pole w profilu przedział czasowy (np. 12-22 dzień każdego miesiąca), lub byłbywybór tak/nie i przed wejściem do nowego tematu ustawiałoby się, czy ma być wtedy w rui czy nie (marginesy byłyby wyjątkiem).


RE: Ruja - Venety - 15-04-2017

Z doświadczenia wiem, że ruja była przesuwana tak, by samica mogła zajść w ciążę wtedy, gdy chciała mieć dzieci. To pole jest bez sensu, nikt na nie nie zwraca uwagi? To tak naprawdę ma znaczenie, gdy dojdzie do aktu, a wtedy to już pozostaje w kwestii graczy dogadanie się, czy coś z tego wyjdzie, czy nie chcemy dzieci. Fel się przespała z Belialem i dzieci z tego nie było. Zaś gwałt jest na tyle rzadką sytuacją, zwłaszcza gwałt bez wcześniejszego porozumienia między graczami, że to jest naprawdę marginalna sprawa.


RE: Ruja - Vasanti Vei - 15-04-2017

Może najpierw wyjaśnijmy, że to pole istniało przez dłuuugi czas, ale z czasem przestano zwracać na nie uwagę. Jasne, to byłoby bardziej zgodne z naturą, ale zauważmy, że nie zawsze dwie osoby są w stanie się zgadać na konkretny termin; jak dla mnie to to niepotrzebne utrudnienie. I tak czas u nas nie płynie zgodnie z czasem realnym, w niektórych długich wątkach wyszłoby na to, że lwica miałaby ruję przez kilka godzin, co byłoby trochę bez sensu.


RE: Ruja - Athastan - 15-04-2017

A poza tym, to tak trochę za dużo już w tym realizmu. W końcu mamy to forum teoretycznie oparte na Disney'owskiej animacji, a takich wskaźników ze świecą szukać nawet na niektórych strcte realistycznych forach.


RE: Ruja - Askari - 18-04-2017

Myśle że za dużo w tym kombinowania i narzucania graczom czegoś, z czego i tak wybrną jak będą chcieli. Duzo wątków miłosnych/kopulacyjnych dzieje się na marginesie. Gracz powie ze dany margines dział się w czasie rui albo nie, i co zrobisz? Nic nie zrobisz :P


RE: Ruja - Chikja - 19-04-2017

Ale pole ciąża już by się przydało. Zwłaszcza od kiedy xp


RE: Ruja - Chawa - 19-04-2017

Nooo, ruja już była i to było męczące, ja się cieszę, że od tego odeszliśmy xdd

A pole ciąża można rzeczywiście wprowadzić, czemu nie. Też kiedyś chyba było, ale teraz się przyda, jestem za przywróceniem. (chociaż może mi się z innymi forami myli, nie pamiętam czy tu na pewno było, ale nieważne XD)


RE: Ruja - Vasanti Vei - 19-04-2017

To nie prościej zapisać tę datę w podpisie? No nie wiem, ja nie jestem fanką tworzenia pól, których użyją trzy postacie na rok.


RE: Ruja - Yasumu - 19-04-2017

A można ja tak zrobiłam xd
I jesli to faktycznie problem to nie dodawajcie tego pola xDc


RE: Ruja - Satau - 19-04-2017

Też wpisałam, ale bez daty, sama będę pamiętała kiedy nadejdzie czas rozwiązania ;3


RE: Ruja - Talvedu'ul - 19-04-2017

seksy i ruja w ogóle średnio pasują do tego foruma, nie wiem kto w ogóle ma ochotę nawet myśleć o tym :d dobrze że ruja poszła w odstawkę.


RE: Ruja - Venety - 19-04-2017

Po wejściu w panel użytkownika macie takie fajne pole, jak "osobisty notatnik". Możecie tam zapisywać różne pierdoły, a jeśli rzeczywiście Wam zależy, by to było widoczne, to w podpisie?

http://pbf.krollew.pl/usercp.php


RE: Ruja - Chikja - 20-04-2017

Gasp czlowiek ciągle odkrywa coś nowego o0o
But u know notatniczki są dla nas cnie? A mi np chodzi o to by gracz nie przegapil istotnego drobiazgu w wyglądzie?
Więc może pole pt. "Znaki szczegolne/cionsze itp." ? Na nwm góra 2-3 linijki tekstu?


RE: Ruja - Vasanti Vei - 20-04-2017

Znaki szczególne na ogół widać na avkach. Ok, ciąży już nie, ale to i tak stan tymczasowy, można o tym zwyczajnie wspominać w postach. Jak Vei była w ciąży, to wpływało to też na jej zachowanie, więc podkreślałam to w narracji i raczej każdy miał świadomość, że jest w tej ciąży. ;P


RE: Ruja - Chikja - 20-04-2017

Oh bronicie się rencoma i nogami xD
A tytuły poza fabularne są aż tak poczebne pod avem? >v> nie sa w sumie i liczba postów tez, to mogłoby byc widoczne tylko po wejsciu w profil~