Król Lew PBF
Ruja - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Ruja (/showthread.php?tid=2400)

Strony: 1 2


RE: Ruja - Vasanti Vei - 20-04-2017

Tak jak pisałam, nie jestem fanką tworzenia pól profilu, które przez większość czasu i przez większość osób są nieużywane.

Tytuł pozafabularny jest istotny, żeby było od razu wiadomo, kto jest adminem i modem. Choć można by z tego zrobić np. Funkcję i to zostawić pod avkiem, a do Tytułów pozafabularnych (czy jak by nie nazwać tego pola) dawać te wszystkie VIPy, tytuły z plebiscytów itp. Acz nie wiem, czy jest to konieczne, większość osób nie ma tego dużo, to tylko u mnie to tak wygląda. xD'
Liczba postów faktycznie mogłaby nie być widoczna pod avkiem (i opale).

Z tym że ja nie umiem tego zmienić, tu nie jest to takie proste jak na aafie, nie da się tego zrobić zwyczajnie przez panel. Trzeba męczyć Cynkę po maturach.


RE: Ruja - Zevran - 20-04-2017

A ja sb myślę, że jakbyście dali te "znaki szczególne" to bym wam wcale korona z głowy nie spadła. I nie, nie wszystkie znaki szczególne widać na awkach.


RE: Ruja - Vasanti Vei - 20-04-2017

Ja tu nadal myślałam o tej ciąży, sorry, trochę się już zaplątałam w tej dyskusji.

Opis pola Wygląd:
Możesz tutaj wpisywać jakieś drobne szczególiki, których np. nie widać na avatarze, a są istotnym elementem wyglądu Twojej postaci.

No to miały być właśnie takie znaki szczególne, z tym że zwykle jest tam za dużo tekstu, żeby to ładnie wyglądało pod avkiem. Może i nowe pole o nazwie Znaki szczególne i o niższym limicie znaków niż Wygląd załatwiłoby sprawę, tylko że wtedy pole Wygląd trochę traci sens. Nie wiem, muszę się nad tym zastanowić.


RE: Ruja - Venety - 20-04-2017

Opale możesz schować sama, liczbę postów mogę schować, jak wrócę do domu (tak samo, jak i datę rejestracji, jeśli chcecie).

Jestem absolutnie przeciwna polu "znaki specjalne", od tego jest pole wygląd, jak ktoś nie umie opisać swojej postaci tak, żeby to było czytelne/załatwić sobie dobry avatar to jego problem? Da się, a znaki szczególne to powielanie pola.

EDIT Pamiętajcie o polu teference sheet, za które zamierzam się wziąć, um. Miesiąc chyba nikogo nie zbawi?


RE: Ruja - Vasanti Vei - 20-04-2017

Ojej, rzeczywiście. xD Ok, to ukrywam te opale, bo mnie irytują.