Król Lew PBF
Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety (/showthread.php?tid=2514)



Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Vasanti Vei - 03-07-2017






RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Zephyr - 04-07-2017

Bardzo fajna audycja :D Miałem podesłać kilka pytań jako przyszły potomek Xenii, ale uznałem, że te pytania i tak się pojawią. Nie myliłem się :P Szkoda, że nie było Fuko, ale Cyń też się spisała :v

Generalnie rozumiem, dlaczego Xenia nie pisze na sb, bo sam tak miałem, kiedy zaczynałem PBFy. W sumie nadal tak mam xD Włączam się, gdy mam faktycznie coś do powiedzenia, albo jak ktoś mnie obgaduje, ale większość sb-postów czytam. #justintrovertsthings

Jeśli chodzi o Urbi, to Zephyr niekoniecznie był przekonany, żeby ją "hodować", ale uznał, że Sadism tak chce sobie załatać dziurę po Taal, więc ostatecznie ją zaakceptował :P Ale nie miał za bardzo okazji, żeby się nią zajmować, poza tym marginesem, gdzie napastnicy przestali odpisywać, kiedy tylko Zeph pojawił się w temacie, więc w sumie wątek unieważniony. Odchodząc, Sadism zabrał Urbi ze sobą, więc tutaj nie ma winy Zephyra xD Gdyby została, to pewnie stałaby się prowiantem na drogę... a może Zeph by ją jakoś ochronił, kto wie :v

No i ten. Ja nie mam nic przeciwko, żeby jedno z gepardziątek należało do Xenii, ale to i tak pewnie już postanowione xD Tylko ten, nie wiadomo, kiedy nadejdzie ta chwila. Dzieci zajmują dużo czasu :v

Na koniec pozdrowię szanownego gościa audycji oraz prowadzących ;)



PS: Ja dawno zmieniłem nazwę bractwa w spisie band >:( No, może z pewnym opóźnieniem, ale jednak długo przed tą audycją :P


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Venety - 04-07-2017

Wcale nie, ja zmieniłam ją osobiście jakoś w przerwie między częściami. xD


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Zephyr - 04-07-2017

Jak to? Mam wrażenie, że gdzieś to zmieniałem, a na pewno zwróciłem na to uwagę. Może nie chciało mi się logować :v Albo zrobiłem to, gdy ktoś dodawał trzecią bandę i się nie zapisało >_<


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Venety - 04-07-2017

Może zmieniłeś na forach, ale w śmiesznym temacie nie.


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Myr - 04-07-2017

Audycja spoko trochę za bardzo przytłoczyliście gościa i trochę więcej wy mówiliście niz Iris.
Pytan nie wysłałam bo nie zdążyłam trudno ale jak widać i tak nikt nie tęsknił :V


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Vasanti Vei - 04-07-2017

Był ponad tydzień na nadsyłanie pytań, no nic nie poradzę. ^^" Choć i tak było ich sporo, audycja trwała niemal trzy godziny, więc myślę, że wyczerpałyśmy temat.

Tak, wiem, że zarówno ja, jak i Cynka jesteśmy gadułami. Na przyszłość postaramy się ze sobą tyle nie rozmawiać, tutaj po prostu wynikło parę kwestii (choćby kwestie ogłoszeń, tygrysów czy LZ), na które obie miałyśmy coś do powiedzenia i dlatego tak.


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Israel - 26-07-2017

Mi tradycyjnie się audycja podobała.

O zmianie nazwy bractwa dowiedziałem się własnie dopiero z audycji o_O. Forumowe media jednak są rzetelne XD.


RE: Audycja 29. Gość: Xenia, prowadzący: Vei, Venety - Vasanti Vei - 26-07-2017

Lepiej późno niż wcale. xD 

I cieszę się, że Ci się podoba. ^^