Król Lew PBF
Zapisy na wątki? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Ankiety (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+----- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=159)
+----- Wątek: Zapisy na wątki? (/showthread.php?tid=409)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zapisy na wątki? - Ingo - 18-09-2012

Pad nie proś o bycie śmieciarzem skoro możesz zostać premierem... xD
Taki filozoficzy off.


RE: Zapisy na wątki? - Shiko - 18-09-2012

Przeciw mi nie podoba się ten pomysł bo jak piszą niektórzy umówione akcje są czasem potrzebne, jak się nudzisz, ale bez przesady, takie chodzenie na łatwiznę psuje grę i niespodziankę.


RE: Zapisy na wątki? - Felija - 18-09-2012

To nie są 'umówione akcje'. To jest zostawienie informacji, że się nudzi w danym temacie i fajnie by było, jakby ktoś wpadł.


RE: Zapisy na wątki? - Shiko - 18-09-2012

Umówione spotkanie= umówiona akcja, nuda.


RE: Zapisy na wątki? - Amarth Shetani - 18-09-2012

*podnosi czwarty raz dłonie do klawiatury i nie potrafi z siebie wykrzesać nic sensownego* ... dżizas.

NIE chce mi się tłumaczyć. Innym też nie radzę.


RE: Zapisy na wątki? - Slide - 18-09-2012

No oczywiście ._. tak jak ktoś powiedział:
Dla "Boskiej" Elity tylko co jest ich wymysłem/wykonaniem jest godne uwagi itp. Naprawdę nie możecie dać szansy? .. Nic nie stracicie.. a jest opcja usuń. proste, łatwe i logiczne.

Shet: Aha. Z tym, że moja osoba nic na TEN temat nie mówiła. Raczej wspominała o czyimś ograniczeniu umysłowym.

Doprawdy? Ciekawe o czyim.. a tak propo z tego co wiem to zapewne nie powinnaś o niczym wspominać, danej osoby nie znając. No chyba że mowa tu o Kami lub innej naprawdę irytującej osobie.(bez obrazy)

PS. To że pisałem ogółem nie znaczyło że mam na myśli akurat Twojej osoby

Shet: Post powyżej mojego jest dostatecznym argumentem, by załamać ręce. W dobie internetu tak naprawdę nikogo się nigdy nie pozna.

Więc błagam o wybaczenie ;d Sądziłem że masz na myśli mnie.


RE: Zapisy na wątki? - Khayaal - 18-09-2012

wydaje mi się, że Fel jasno napisała, że temat powstanie na próbne dwa tygodnie i dostanie sprzątaczkę. są trzy kandydatury na to stanowisko, więc problemu nie będzie. to o co chodzi, Slide?


RE: Zapisy na wątki? - Kami - 18-09-2012

Khayaal napisał(a):to o co chodzi, Slide?


Zgadnij ;P


RE: Zapisy na wątki? - Felija - 18-09-2012

Ta-daa https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=418&pid=8004#pid8004


RE: Zapisy na wątki? - Felija - 05-10-2012

Dobra, temat istnieje już ponad 2 tygodnie. Czas na wznowienie dyskusji. :)

Temat nie jest oblegany, ale, z tego co zdążyłam zaobserwować, jest on używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem, więc chyba można go zostawić, hm?


RE: Zapisy na wątki? - Shun - 05-10-2012

Mówiłam, ze to dobry pomysł?


RE: Zapisy na wątki? - Akilian - 05-10-2012

Ja też mówiłam! .3.


RE: Zapisy na wątki? - Khayaal - 06-10-2012

spamu nie ma, spokój jest, paru osobom pomogło. dodawać coś więcej?


RE: Zapisy na wątki? - Kami - 21-10-2012

Felija napisał(a):Dobra, temat istnieje już ponad 2 tygodnie. Czas na wznowienie dyskusji. :)

Temat nie jest oblegany, ale, z tego co zdążyłam zaobserwować, jest on używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem, więc chyba można go zostawić, hm?



Mnie by satysfakcjonowały badania na temat tego czy ten temat pomógł tym osobom, a nie to że ktoś tam coś pisze.. dwie osoby skasowały konta.. a reszta? Dało im to coś?


RE: Zapisy na wątki? - Khayaal - 21-10-2012

mnie tak, Shelkowi tak, Desti tak. tam, gdzie pojawiły się dopiski "nieaktualne", po prostu zgłosił się ktoś i zaczęła się gra - w dwóch dodatkowych przypadkach, wiem bo zaglądałam, ktoś się w wątku pojawił i zaczęto się bawić, tylko zgłaszającemu nie chciało się potem nanieść poprawki na posta.