Król Lew PBF
Król Lew 3: Hakuna Matata - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Król Lew (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Wątek: Król Lew 3: Hakuna Matata (/showthread.php?tid=619)



Król Lew 3: Hakuna Matata - Nit - 10-02-2013

Jutro (10 lutego) będzie 9 rocznica premiery Króla Lwa 3. :)

Nawet twórcy, wypowiadając się o swoim dziele, mówią że film należy traktować z przymrużeniem oka.

Jeśli pominąć scenę w kanionie to dla mnie - KL3:HM jest naprawdę fajnym dodatkiem dla fanów KL. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że został zrobiony dla kasy (m.in. mniejsza płynność animacji). Mimo to był zrobiony na poziomie... ale właśnie - tak jak wspomniałem - dobry dodatek. Jak dla mnie mogliby (pomijając alternatywne wersje scen) zamiast tego zrobić "wersję reżyserską" Króla Lwa, wydłużając film poprzez wstawienie m.in. scenki "Ojcostwo", historii Timona itd.

A jakie jest wasze zdanie o tym filmie? :)


RE: Król Lew 3: Hakuna Matata - Felija - 10-02-2013

Nie jest zły, ale uważam, że popełniono błąd, nazywając to 'Król Lew 3'. Nie rozumiem, dlaczego nie mogli tego określić tak jak oryginał - 1 i 1/2. To by bardziej pasowało, bo to przecież nie jest dalsza część historii, tylko właśnie taki dodatek...
Najciekawszym elementem filmu jest nastoletni Simba. :)


RE: Król Lew 3: Hakuna Matata - Nit - 10-02-2013

Król Lew 3? Chwyt marketingowy. Chyba uznali, że ludzie widząc jedynkę w tytule uznają, że to już widzieli.


RE: Król Lew 3: Hakuna Matata - Felija - 10-02-2013

Jeśli tak, to to trochę głupie wyjście. Nawet jeśli faktycznie by tak było, to zapewne i tak by się zlecieli, tak jak niedawno na KL w 3d. :)


RE: Król Lew 3: Hakuna Matata - Nit - 10-02-2013

Hehe, tych marketingowców z Polski powinno się przenieść za granicę.
Bo co prawda w Polsce, USA, Niemczech i bodajże Kanadzie KL w 3D odniósł sukces i był długo puszczany, to w wielu krajach był niewypałem i krótko był emitowany z tego powodu w kinach.


RE: Król Lew 3: Hakuna Matata - Mogrim - 10-02-2013

No ja też się zgodzę że to dodatek a nie kontynuacja. Dlatego też dałbym mu podtytuł np. ,,To co nieukazane'' ...,,Sceny pominięte'' itp. Bo faktem jest iż jest to dobry film animowany tyle że z Królem Lwem ma średnio coś wspólnego oprócz końcówki i czasu ,,teenagers simba''.