Król Lew PBF
SZEROKOŚĆ FORUM - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Ankiety (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+----- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=159)
+----- Wątek: SZEROKOŚĆ FORUM (/showthread.php?tid=1008)

Strony: 1 2


SZEROKOŚĆ FORUM - Felija - 12-05-2014

WAŻNA ANKIETA, GŁOSUJCIE!

Na podstawie wyników dyskusji z tego tematu wstępnie zakładam, że czcionka pozostaje taka jak teraz (11 pxl). Pytanie, jaka ma być w takim razie szerokość forum?

Ogłoszenia można zwinąć, klikając na napis 'Ogłoszenie'.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Ariusz - 12-05-2014

Według mnie, węższa, jak też już rzekłam wcześniej.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Skanda - 12-05-2014

Szersza. No litości, przy zwiniętych ogłoszeniach to forum zajmuje tak naprawdę 50% ekranu, jakby to tło było równie ważne, co treść.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Akira - 12-05-2014

Moim zdaniem mimo wszystko wygląda to lepiej. Nie lubię szerokich for.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Derion - 12-05-2014

Tak, jak napisałam wcześniej - lepiej mi z nowymi proporcjami. Szersze. Będzie mnie teraz gryzł ten niedopasowany baner w nagłówku i ogłoszenia, ale wierzę, że szybko się tym zajmiemy i będzie git.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Inn - 13-05-2014

Jak już wcześniej pisałam, jestem za węższym forum. U mnie na monitorze wygląda to idealnie :|


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Felija - 13-05-2014

Ja wolę wąskie, bo wtedy łatwiej mi skupić wzrok na poście (patrzę w jedno miejsce) niż gdy jest taki rozwalony. I na moim monitorze, podobnie jak u Inn, to się prezentuje idealnie.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Skanda - 13-05-2014

Remis. Cholernie pomocne.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Damur - 13-05-2014

Szczerze powiedziawszy, to mi się bardzo podoba tak jak teraz. Mogę poprosić, żeby ktoś powiedział gdzie ogłoszenia się poszerza/zwęższa? Bo wszedłem w regulamin, i nic takiego nie ma. Raczej :/ Chodź na chwilę obecną uważam, iż jest dobrze tak, jak teraz.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Felija - 13-05-2014

Damur, chodzi o to, że kiedy klikniesz na napis "Ogłoszenie", to Ogłoszenia się zwiną i forum stanie się węższe.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Ariusz - 14-05-2014

Tak, ten remis nie pomaga... Więc zostawmy jak jest o |D


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Felija - 14-05-2014

Hem, Ragi mówiła, że wtedy forum będzie wyglądać na niedopracowane... I niestety się z nią zgodzę. Aczkolwiek ja jestem perfekcjonistką i zwracam uwagę na takie szczegóły, a może innym to zwisa i niepotrzebnie się przejmuję? xp


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Ariusz - 14-05-2014

Z jednej strony jest w tym racja ale z drugiej... daje to każdemu możliwość pisania i czytania na szerokości na jakiej zechce |D dbałość o swe forumowe dzieciątka i takie tam


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Nahuel - 14-05-2014

jeszcze Kaj, dzieci. ;p

węższa zdecydowanie. przy czcionce 11 jest tak akurat.


RE: SZEROKOŚĆ FORUM - Malimau - 15-05-2014

Węższe.