Król Lew PBF
SPOTKANIE FORUMOWE - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: SPOTKANIE FORUMOWE (/showthread.php?tid=1066)

Strony: 1 2 3 4 5


SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 02-08-2014

PIERWSZY W HISTORII FORUM OFICJALNY MINI-MEET FORUMOWY!
Okazja jedna na milion!


Co: pizza/lody/herbata/kawa/whatever
Gdzie: rynek w Krakowie
Kiedy: 30.08.2014 (sobota), godz. do ustalenia

Wstępnie przybycie zadeklarowali (kolejność alfabetyczna):
- Ariusz
- Arne
- Derion
- Felija
- Khayaal
- Mako (tak, on istnieje)
- Naema (Malaika)
- Oresta (Kifo)

Zapraszamy wszystkich obecnych, byłych i przyszłych użytkowników!

Wszelkie pytania, wątpliwości i komentarze proszę umieszczać w tym temacie (a jeśli ktoś się wstydzi, to można pisać do mnie na pw/gg).


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Naema - 02-08-2014

Coraz dalej, oj dziewczyny wybieracie się coraz dalej, w coraz mniej dostępne miejsca. xp
hmm, ale jeśli do tego czasu nie dostane roboty, kto wie może i mnie uda się was tam w Krakowie nawiedzić (nie pomijając że mówiąc rynek-to i tak dość ogólnikowe miejsce xp )


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Arne - 02-08-2014

Myślę że na 99% przyjdę.

No dobrze byłoby potem określić gdzie dokładnie, ten rynek nie taki mały xD...


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 02-08-2014

Malciu, chodź do nas! Kraków ładne miasto! :D

Dobra Arne, 99% to niemało, więc pozwolę sobie Ciebie dopisać. :) Liczę, że weźmiecie też Manię!

Konkretne miejsce dopisze się wraz z godziną. Ja myślałam o tej części rynku, gdzie jest Kościół Mariacki, dość łatwo tam trafić z dworca i stamtąd wszędzie jest dość blisko.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Naema - 02-08-2014

Hahaha no tak, gdyby przesunąć to na 23 o tydzień wcześniej , to nie było by najmniejszego problemu xp (mam akurat wesele w Krakowie, w prawdzie już zadeklarowałam że się nie wybieram na nie, ale żeby ogólnie pojechać do rodziny z okolic nie powinno stanowić problemu..chyba... Nie dobra byłby problem, ale za to miałabym podwózkę XD i jak wrócić ... A tak nie dość że i sama jazda z lb do Krakowa to 5 godzin zmarnowanego życia , to praktycznie zero możliwości powrotu, chyba że trza się jeszcze rozglądać za noclegiem xp )


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Vasanti Vei - 02-08-2014

Może jakaś dobra dusza z Krakowa lub okolic przenocowałaby jedną biedną Mal...?

Jeśli nie to hm, mogłabyś próbować ogarnąć jakiś nocleg. Oresta, gdyby miała z kim szukać noclegu (dwupokojowy pokój gdzieśtam zawsze wyjdzie taniej), może też by się zdecydowała na przyjazd.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Naema - 02-08-2014

Już słyszę pocieszne słowa jednej z moich małp-"a mało mostów w Krakowie jest XD " Tyle ze ja wybredna co do pudeł jestem xp
A tak na poważnie, hmm, z pewnością jest to o wiele lepsza perspektywa, niżeli samemu xp Oresta nie martw się, z tego co mi wiadomo szczepiona jestem XD

Ale tak ogólnie mnie ciekawi jedno-co się stało że propozycja pada na Kraków?
Inne bliżej Chełma miasta już niedostępne xp


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Vasanti Vei - 02-08-2014

Będę wtedy na Śląsku i chciałam się przy okazji spotkać z paroma osobami z okolic, a jako że Śląsk jest brzydki, to zdecydowaliśmy się na Kraków. Gdy już się z tymi wspomnianymi osobami dogadałam, to uznałam, że można by napisać temat, bo a nuż jeszcze ktoś zechciałby się spotkać. :)

Gdy już będę w Wawie, to będzie można tam zrobić meeta - mogłabym nawet przenocować jedną/dwie/trzy osoby (ich ilość zależy od tego, jak bardzo się ściśniemy xp).


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Naema - 02-08-2014

Jeden parapet, wanna, balkon, zapewne nie jedna osoba wejdzie XD
Kurcze i Wawie, na chwile obecną mam rodzinę XD (młodszy z braci na początku wakacji przeprowadził się wraz z narzeczoną, ale i w okolicach mieszka i moja bliska przyjaciółka XD-50 km w Bramkach XD )
Tak , ja mam dość sporawą rodzinę, rozsianą szczególnie na południu i środku Polski xp
Kijanów, Witów (okolice Krakowa)
Wawa
Częstochowa
Nu i tutaj Lubelszczyzna xp

Dobra, może jak się uda wpadnę was nawiedzić . W prawdzie nigdy tam jeszcze nie byłam, a przejazdy przez niego raczej się nie liczą xp
Ale na chwile obecną jest to jakieś -70 %
30% to to, że w połowie sierpnia mogę dostać pracę, plus już mam powiedzmy zorganizowane plany na po 23 sierpnia


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Kifo - 02-08-2014

Heh.
Wygląda na to, że będę. Z błogosławieństwem swojej mamy, która nawet zaproponowała, że jeśli nie będę miała z kim, to ona może ze mną pojechać i połazić sobie po sklepach.
Naema, w razie czego, jeśli chcesz, mogłybyśmy razem pojechać. Chyba obie musimy i tak zahaczyć o Lublin. Jeśli chodzi o nocowanie, to w Nawojce, jednym z akademików AGH, pokój dwuosobowy, studio, turystyczny 90zł. Oczywiście można poszukać jeszcze czegoś innego.


//Fel w razie czego, w Warszawie, zajmuję parapet - pod warunkiem, że szeroki przynajmniej na jakieś 40 cm. W przeciwnym wypadku wybieram wannę.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Naema - 02-08-2014

Kifo-ja nie mam nic przeciwko im wiecej osób tym raźniej xD plus zahaczanie o Lb, cóż w prawdzie nie sprawdzałam jeszcze czy jest możliwości wyjazdu akurat z mojej mieściny,ale zakładam ze są to marne szanse , wiec i tak do Lublina będę musiała się wybierać (tutaj akurat rozkład jazdy już sprawdziłam w jedną jak i druga stronę, z czego wybór padł póki co na PKS wschód , pośpieszny. Wyjazd o 7.10 z dworca głównego, z czego przejazd trwa powyżej 5 godzin )


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Giza - 03-08-2014

za daleko jak dla mnie :< szkoda trochę


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Kalani - 03-08-2014

Data mi nie styka, bo to weekend przed rokiem akademickim i pewnie spędzę go ze znajomymi, zanim znów się rozjadą na studia. :< Dlatego też, Kifo, proponuję już zarezerwować nocleg, bo kto wie, czy wtedy już studenciaków w tym akademiku nie będzie.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Naema - 03-08-2014

Cóż to jednak jest uzależnione od uczelni. Prawidłowo rok akademicki nie zaczyna się we wrześniu a w październiku ^^"
Chociaż domyślam się że rezerwacje prawidłowo gdzieś tak w tym okresie powinny się zacząć.
Poza tym jeśli nie tam, można znaleźć inne miejsce ^^'


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Venety - 03-08-2014

Vasanti Vei napisał(a):Gdy już będę w Wawie, to będzie można tam zrobić meeta - mogłabym nawet przenocować jedną/dwie/trzy osoby (ich ilość zależy od tego, jak bardzo się ściśniemy xp).


I hope so (o pierwszej części wypowiedzi).

Anyway, trochę głupio Wam termin wypadł, to dosłownie ostatek przed rozpoczęciem roku szkolnego.