♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
02-08-2014, 00:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

PIERWSZY W HISTORII FORUM OFICJALNY MINI-MEET FORUMOWY!
Okazja jedna na milion!


Co: pizza/lody/herbata/kawa/whatever
Gdzie: rynek w Krakowie
Kiedy: 30.08.2014 (sobota), godz. do ustalenia

Wstępnie przybycie zadeklarowali (kolejność alfabetyczna):
- Ariusz
- Arne
- Derion
- Felija
- Khayaal
- Mako (tak, on istnieje)
- Naema (Malaika)
- Oresta (Kifo)

Zapraszamy wszystkich obecnych, byłych i przyszłych użytkowników!

Wszelkie pytania, wątpliwości i komentarze proszę umieszczać w tym temacie (a jeśli ktoś się wstydzi, to można pisać do mnie na pw/gg).
Naema
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:4 miesiące Liczba postów:91 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 10

#2
02-08-2014, 13:47
Prawa autorskie: malaika4

Coraz dalej, oj dziewczyny wybieracie się coraz dalej, w coraz mniej dostępne miejsca. xp
hmm, ale jeśli do tego czasu nie dostane roboty, kto wie może i mnie uda się was tam w Krakowie nawiedzić (nie pomijając że mówiąc rynek-to i tak dość ogólnikowe miejsce xp )
[Obrazek: naema1_zpsad0f7ce9.png]
Arne
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wisi Mojżeszowi 5 złotych Liczba postów:176 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#3
02-08-2014, 18:29
Prawa autorskie: Ja -w-

Myślę że na 99% przyjdę.

No dobrze byłoby potem określić gdzie dokładnie, ten rynek nie taki mały xD...
[Obrazek: 5ulbvk.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
02-08-2014, 19:27
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Malciu, chodź do nas! Kraków ładne miasto! :D

Dobra Arne, 99% to niemało, więc pozwolę sobie Ciebie dopisać. :) Liczę, że weźmiecie też Manię!

Konkretne miejsce dopisze się wraz z godziną. Ja myślałam o tej części rynku, gdzie jest Kościół Mariacki, dość łatwo tam trafić z dworca i stamtąd wszędzie jest dość blisko.
Naema
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:4 miesiące Liczba postów:91 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 10

#5
02-08-2014, 20:32
Prawa autorskie: malaika4

Hahaha no tak, gdyby przesunąć to na 23 o tydzień wcześniej , to nie było by najmniejszego problemu xp (mam akurat wesele w Krakowie, w prawdzie już zadeklarowałam że się nie wybieram na nie, ale żeby ogólnie pojechać do rodziny z okolic nie powinno stanowić problemu..chyba... Nie dobra byłby problem, ale za to miałabym podwózkę XD i jak wrócić ... A tak nie dość że i sama jazda z lb do Krakowa to 5 godzin zmarnowanego życia , to praktycznie zero możliwości powrotu, chyba że trza się jeszcze rozglądać za noclegiem xp )
[Obrazek: naema1_zpsad0f7ce9.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
02-08-2014, 20:57
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Może jakaś dobra dusza z Krakowa lub okolic przenocowałaby jedną biedną Mal...?

Jeśli nie to hm, mogłabyś próbować ogarnąć jakiś nocleg. Oresta, gdyby miała z kim szukać noclegu (dwupokojowy pokój gdzieśtam zawsze wyjdzie taniej), może też by się zdecydowała na przyjazd.
Naema
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:4 miesiące Liczba postów:91 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 10

#7
02-08-2014, 21:03
Prawa autorskie: malaika4

Już słyszę pocieszne słowa jednej z moich małp-"a mało mostów w Krakowie jest XD " Tyle ze ja wybredna co do pudeł jestem xp
A tak na poważnie, hmm, z pewnością jest to o wiele lepsza perspektywa, niżeli samemu xp Oresta nie martw się, z tego co mi wiadomo szczepiona jestem XD

Ale tak ogólnie mnie ciekawi jedno-co się stało że propozycja pada na Kraków?
Inne bliżej Chełma miasta już niedostępne xp
[Obrazek: naema1_zpsad0f7ce9.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
02-08-2014, 21:26
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Będę wtedy na Śląsku i chciałam się przy okazji spotkać z paroma osobami z okolic, a jako że Śląsk jest brzydki, to zdecydowaliśmy się na Kraków. Gdy już się z tymi wspomnianymi osobami dogadałam, to uznałam, że można by napisać temat, bo a nuż jeszcze ktoś zechciałby się spotkać. :)

Gdy już będę w Wawie, to będzie można tam zrobić meeta - mogłabym nawet przenocować jedną/dwie/trzy osoby (ich ilość zależy od tego, jak bardzo się ściśniemy xp).
Naema
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:4 miesiące Liczba postów:91 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 10

#9
02-08-2014, 21:34
Prawa autorskie: malaika4

Jeden parapet, wanna, balkon, zapewne nie jedna osoba wejdzie XD
Kurcze i Wawie, na chwile obecną mam rodzinę XD (młodszy z braci na początku wakacji przeprowadził się wraz z narzeczoną, ale i w okolicach mieszka i moja bliska przyjaciółka XD-50 km w Bramkach XD )
Tak , ja mam dość sporawą rodzinę, rozsianą szczególnie na południu i środku Polski xp
Kijanów, Witów (okolice Krakowa)
Wawa
Częstochowa
Nu i tutaj Lubelszczyzna xp

Dobra, może jak się uda wpadnę was nawiedzić . W prawdzie nigdy tam jeszcze nie byłam, a przejazdy przez niego raczej się nie liczą xp
Ale na chwile obecną jest to jakieś -70 %
30% to to, że w połowie sierpnia mogę dostać pracę, plus już mam powiedzmy zorganizowane plany na po 23 sierpnia
[Obrazek: naema1_zpsad0f7ce9.png]
Kifo
Konto zawieszone

Gatunek:lampart Płeć:Samiec Wiek:22 miesiące Liczba postów:246 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 44

#10
02-08-2014, 22:39
Prawa autorskie: Salvathi (szkic), Fileera (kolor) | Dirke
Tytuł pozafabularny: Mistrz Zgadywanek

Heh.
Wygląda na to, że będę. Z błogosławieństwem swojej mamy, która nawet zaproponowała, że jeśli nie będę miała z kim, to ona może ze mną pojechać i połazić sobie po sklepach.
Naema, w razie czego, jeśli chcesz, mogłybyśmy razem pojechać. Chyba obie musimy i tak zahaczyć o Lublin. Jeśli chodzi o nocowanie, to w Nawojce, jednym z akademików AGH, pokój dwuosobowy, studio, turystyczny 90zł. Oczywiście można poszukać jeszcze czegoś innego.


//Fel w razie czego, w Warszawie, zajmuję parapet - pod warunkiem, że szeroki przynajmniej na jakieś 40 cm. W przeciwnym wypadku wybieram wannę.
 
[Obrazek: logo_by_fkpl-datxnfm.png]
Naema
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:4 miesiące Liczba postów:91 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 10

#11
02-08-2014, 23:48
Prawa autorskie: malaika4

Kifo-ja nie mam nic przeciwko im wiecej osób tym raźniej xD plus zahaczanie o Lb, cóż w prawdzie nie sprawdzałam jeszcze czy jest możliwości wyjazdu akurat z mojej mieściny,ale zakładam ze są to marne szanse , wiec i tak do Lublina będę musiała się wybierać (tutaj akurat rozkład jazdy już sprawdziłam w jedną jak i druga stronę, z czego wybór padł póki co na PKS wschód , pośpieszny. Wyjazd o 7.10 z dworca głównego, z czego przejazd trwa powyżej 5 godzin )
[Obrazek: naema1_zpsad0f7ce9.png]
Giza
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:7 lat Liczba postów:307 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 99
Siła: 72
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 55

#12
03-08-2014, 14:13
Prawa autorskie: av - Chotara,; podpis -Nataka

za daleko jak dla mnie :< szkoda trochę
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#13
03-08-2014, 14:37
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Data mi nie styka, bo to weekend przed rokiem akademickim i pewnie spędzę go ze znajomymi, zanim znów się rozjadą na studia. :< Dlatego też, Kifo, proponuję już zarezerwować nocleg, bo kto wie, czy wtedy już studenciaków w tym akademiku nie będzie.
Naema
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:4 miesiące Liczba postów:91 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 10

#14
03-08-2014, 15:07
Prawa autorskie: malaika4

Cóż to jednak jest uzależnione od uczelni. Prawidłowo rok akademicki nie zaczyna się we wrześniu a w październiku ^^"
Chociaż domyślam się że rezerwacje prawidłowo gdzieś tak w tym okresie powinny się zacząć.
Poza tym jeśli nie tam, można znaleźć inne miejsce ^^'
[Obrazek: naema1_zpsad0f7ce9.png]
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#15
03-08-2014, 22:11
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Vasanti Vei napisał(a):Gdy już będę w Wawie, to będzie można tam zrobić meeta - mogłabym nawet przenocować jedną/dwie/trzy osoby (ich ilość zależy od tego, jak bardzo się ściśniemy xp).


I hope so (o pierwszej części wypowiedzi).

Anyway, trochę głupio Wam termin wypadł, to dosłownie ostatek przed rozpoczęciem roku szkolnego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości