Król Lew PBF
SPOTKANIE FORUMOWE - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: SPOTKANIE FORUMOWE (/showthread.php?tid=1066)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 03-08-2014

Taaak, mam tę świadomość, ale teraz już za późno, żeby to przesuwać. To, żeby zorganizować meeta, to był dość spontaniczny pomysł. Następnym razem dogadamy się wcześniej, ustalimy wspólnie czas i miejsce (choćby ta Warszawa, tak jak pisałam, mogę zaoferować jako taki nocleg).


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Hashimea - 04-08-2014

Brzmi fajowoo, ale ja się nie zjawię. ;c Nie sądzę, abym odnalazła wśród Was jakiegoś rówieśnika/- czkę, bo z tego co mi wiadomo, to zdecydowana większość z Was skończyło już 18-stkę.. Poza tym jest jeszcze kwestia dojazdu... to też byłby problem... Mimo wszystko, życzę Wam udanej zabawy! ^^'


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 04-08-2014

Hashi, bez sensu przejmować się wiekiem, to naprawdę nie jest takie istotne. Zna sporo osób w moim wieku czy starszych, z którymi nie da się dogadać, a znam też trochę młodszych, którzy są naprawdę ogarnięci. ;D

Co do dojazdu, to rozumiem. Ty masz dość daleko do Krakowa, prawda?


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Hashimea - 05-08-2014

Może i masz rację... w sumie, warto byłoby choć raz zobaczyć Was tak 'na żywo' ;D Ale jednak mam dość spory kawałek od siebie do Krakowa, to prawda... może przy następnej okazji uda mi się dotrzeć? ;)


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 05-08-2014

Następne spotkanie wstępnie w Wawie. ;)


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Ariusz - 10-08-2014

Oj tam 18-stka, gdy duchem mam 12 lat. I zachowaniem. I sylwetką... no, wszystek cóż dobre.
Eh, to jakiś żart jest by tyle razy i od niemowlaka w Krakowie bywać i się nie gubić a truchleć na myśl o znalezieniu kościoła Mariackiego. Ale dojechałam z helskiego do Kołobrzegu z tak absurdalnymi przesiadkami, że i z tym dam radę a w ogóle to Fel JA CI DAM ŻE ŚLĄSK JEST BRZYDKI ma swe uroki! MAMY SPODEK i świeci się tęczą. W każdym razie mnie i tak chyba Arne za łapkę tam poprowadzi hihi. Chyba, że akurat ojca wezwą do roboty w sobotę to zawiezie pięknie nas i nie ma krzyku. A jak nie to pociągiem może, pokochałam pociągi tylko bardziej tego lata, choć to tylko większe tramwaje.
Mani... Mani chyba nie będzie :c a raczej po prostu w ogóle jej nie będzie. Jej mama jest bardzo bardzo bardzo bojąca się o nią i nie wiem co by musiało jej na głowę spaść, by się nagle zgodziła puścić swego aniołka do KRAKOWA z obcymi LUDŹMI. Bo w pociagu czy busie można ją zgwałcić i zabić w ogóle i eh :c a strata to dla wszystkich bo i ona chce bardzo bardzo, a i każdy myślę by ją pokochał ode pierwszego wejrzenia, acz nie ma jeszcze swojej 18-stki, bo jest z grudnia, więc ową magiczną liczbą nie może pomachać mamie przed nosem

[ Dodano: 2014-08-10, 21:56 ]
MAMY PIĘKNĄ AKADEMIĘ MUZYCZNĄ I ZSP W KATO I WSZYSTEK I ZAMKI, PIĘKNE DWORKI ekhm, do Wawy uh ja się posmarkam chyba TvT *cykor*


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Derion - 13-08-2014

POZJADAM WAS WSZYSTKICH Z KECZUPEM


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 13-08-2014

Hummmmh, a Mania gdzie by najdalej mogła zajechać? Do Katowic czy gdzieś?


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Ariusz - 13-08-2014

Och myślę, że jeśli pojedzie ze mną i jeszcze jedną kol na Port Pieśni Pracy to już jej mama z domu nie wypuści do końca wakacji nawet poza wieś u^o chyba, że by jednak udało jej się znaleźć u mnie w domku w Kato i choć z Tobą czy ktokolwiek w okolicy jeszcze mieszka by spotkać mogła


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 13-08-2014

No, właśnie o czymś takim mówię, że najwyżej byśmy się specjalnie dla niej spotkały drugi raz (choć to właściwie musiałby być pierwszy, bo ja będę na Śląsku do niedzieli) w mniejszym gronie. Pokombinujcie coś, wierzę w was. :'D


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Kijivu - 15-08-2014

Och, z chęcią bym przyszła, bo obiecałam przyjacielowi, że w te wakacje zahaczę o Kraków, ale niestety 30 to przeddzień mojego wylotu z przyjaciółką nad morze, więc odpada ;_; No nic, może innym razem się uda, a Wam życzę miłego spotkania!


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Felija - 15-08-2014

Dzięki! W takim razie zapraszamy następnym razem. I tobie też miłego wyjazdu. :)


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Ariusz - 16-08-2014

Mania mi pisze, że do Kato to spoczko ją mama puści c: przynajmniej taka jest wersja póki co =v=


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Frey - 16-08-2014

Dopsz, jakby co to jesteśmy w kontakcie, będziemy się dogadywać. :)
Macie jakiś konkretny dzień, w który na pewno byście mogły/nie mogły przyjechać? Ja będę od wtorku 26.08, więc na dobrą sprawę mogłabym znaleźć wolne popołudnie w środę, czwartek, piątek bądź niedzielę. Hm, z mojej strony np. czwartek chyba byłby ok, ale to też nie do końca ode mnie zależy.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - Ariusz - 16-08-2014

Dam jeszcze znać, wiem póki co tylko tyle, że nie ma nas 23-go xP