Król Lew PBF
Ustalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Bractwo Bezimiennych (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+----- Wątek: Ustalenia (/showthread.php?tid=1245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Ustalenia - Vult - 23-09-2015

Teraz tak sobie myślę, skoro mamy własne bractwo a w nim rangi i tytuły. To czy nie powinny tak jak w przypadku stad wzrastać nam statystyki zgodnie z tabelą? https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=18
Przydałaby się rozpiska jak to się adekwatnie ma do naszych rang.

Kolejna sprawa oficjalnie mamy pakt z SK czy w przypadku ZZ nie powinno być podobnie?


RE: Ustalenia - Sadism - 23-09-2015

No ja nie wiem jak wy ale mam statystyki poniesione. A polecam porównać sobie gwiazdkami :)
Co do paktu to ZZ także miało umowy, ale nie pamiętam dokładnych ustaleń ;p


RE: Ustalenia - Vult - 23-09-2015

A ja ni mam ;_; Wolałabym jednak rozpiskę, byłoby bardziej przejrzyście.


RE: Ustalenia - Sadism - 23-09-2015

6 - Safidamu
9 - Wawisumu
15 - Stahili
21 - Serikali

plus punkty za tytuły.


RE: Ustalenia - Vult - 27-09-2015

Cytat: [Dodano: 2015-09-20, 23:33 ]
Ekhem!
Wojna! Szykuje się wojna z Cieniowiskiem! Osłabieni w diametralny sposób zostaną przez nas podbici! Nie atakujemy otwarcie, lecz wykorzystamy wpierw to że Sadism tworzy sojusz z SK. ZZ też powinno nas dopomóc. Za głowę Ghaliba i jego dzieci- awans oraz miesięczna przepustka na darmowe żarcie! Tak- taki farciarz nie będzie musiał polowac i ogólnie dostaje urlopik!


Ktoś musiałby najpierw zrobić rekonesans zanim dojdzie do eliminowania wroga. Miała to zrobić Vult ale jest chwilowo niedysponowana. Najlepiej rozegrać to fabularnie tak by nikt się nie przyczepił, że masz informacje o nich z kalosza.


RE: Ustalenia - Sadism - 27-09-2015

Kurde no tak, Vult jest ranna...


RE: Ustalenia - Vult - 27-10-2015

(Pusto tu i głucho...).

Jako Ehisses prawa rę...szpon Sadism'a pragnę oznajmić, że skazuje na karę śmierci za złamanie głównych praw bractwa;

Nyasi - Za niewykonanie powierzonego zadania, wykorzystanie dóbr i zasobów bractwa a potem późniejszą zmianę stron.

Koho - Zdrada, opuszczenie bractwa.

Jeśli, któryś z członków będzie miał ku temu sposobność. Zabić lub okaleczyć w taki sposób by śmierć głodowa czy przez padlinożerców spotkała.

[ Dodano: 27-10-2015, 12:19 ]
PS. Bractwo musi się wziąć w garść i odbudować to co się posypało. Także proszę użytkowników o pełną mobilizację w tym zakresie.


RE: Ustalenia - Sadism - 27-10-2015

Przyznaję pełną racje. Z tym że BJ liczy aktualnie 4 członków. Z czego jeden ranny, a jeden odpowiedzialny za polowania. No i jeden pilnuje siedziby. Tylko ja mogę rozruszać to wszystko... ale mam zaległy wątek z Ines. To mnie chamuje zdeczka. Spróbujemy Chikje zwerbować. Ale na razie to nic pewnego.


RE: Ustalenia - Vult - 28-10-2015

Ilość taka zła nie jest. Nawet będąc w czwórkę możemy coś zdziałać. Chociażby zacząć od niszczenia sojuszów przeróżnych stad z innymi. Poprzez podrzucanie fałszywych informacji lub sabotażu.


RE: Ustalenia - Zephyr - 28-10-2015

Mimo wszystko jednak przydałoby się kogoś przygarnąć, bo jeśli dobrze kojarzę wymaga się co najmniej pięciu dorosłych członków, by stado istniało (tak, wiem, my nie stado, tylko organizacja, ale wiecie, o co mi chodzi).


RE: Ustalenia - Vult - 29-10-2015

Najłatwiejsza drogą by ktoś do nas dołączył jest właśnie owa działalność. Tak jak w przypadku stada ZZ. Jest duża aktywność, cos się dzieje i inni tam lgną najbardziej.


RE: Ustalenia - Sadism - 29-10-2015

Vult ma zdeczka racji.

Ruszę zadek i zacznę działać.


RE: Ustalenia - Vult - 29-10-2015

Podziel się planem to i my postaramy się wykonać zadanie :'P


RE: Ustalenia - Sadism - 29-10-2015

Plan jest taki że czas na polityczne małżeństwo. Nie spojleruje więcej.

Zephyr, twoja rola aktualnie to próba wyciśnięcia informacji z Chikji. No i też spróbuj kogoś do nas przyłączyć.


RE: Ustalenia - Vult - 29-10-2015

Nie zapomniałeś przypadkiem o kimś?
Co z Vult? Mimo uszkodzonego skrzydła nie będzie kwitnąć w jaskini.